Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Technika Pendrive

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Mostanaban a Tescoban eleg korrekt aron lehet kapni Technika pendrivevokat (pl.: 4 gigas 4990 local credit).

Gondoltam veszek egyet, de a pultnal amikor rakerdeztem, hogy garanciat mennyit adnak ra akkor csak hummoges volt a valasz.

Valakinek tapasztalata a pendriveval kapcsoltaban?
Erdemes kockaztatni, vagy inkabb markasabb termeket vasaroljak?

(#2) szacsee válasza twollah (#1) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nézz szét inkábba PH apróban...havernak ilyen márkájú MP3 playere van és már 5x cseréltette... :( (2 hónap alatt)

(#3) gban válasza twollah (#1) üzenetére


gban
Közösségépítő

Mi ilyen mp3 lejátszót vettünk, 1gigás volt 5k, és azt mondták az ügyfélszolgálaton hogy 1 év helyszíni blokk garanciát adnak.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#4) regent


regent
aktív tag

Konkrétan ezt a "márkát" nem ismerem, de ausztriában vettem szintén 4G-s kb 5.000 FT-ba kerülő "tevion" pendrive-ot (a HOFER-ben, ha valaki ismeri, kajadiszkont, de árulnak néha mindenfélét). Most fogom viszavinni, mert néha nem enged letörölni egy-egy könyvtárat, csak formázni lehet, néha eltűnik a könyvtárból az adat.Pl. megnéztem, sőt indítottam egy zenét a pendrive-ról. Mire hazaértem üres volt a könyvtár. Ezt többször is eljátszotta már. Ja, nem csak az nyém, hanem a kedvesemé is. Szóval nem csak én fogtam ki egy hibás darabot.
Szóval nem érte meg, visszakérem a pénzt. Sejtésem szerint a Tesco-s pendrive is hasonló lehet.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Akkor ugy nez ki, hogy felejtos a dolog.

(#6) gban válasza regent (#4) üzenetére


gban
Közösségépítő

Amit mi vettünk (kettőt is) azzal eddig nincs gond, viszont igen gyakori a gond valóban a hasonló termékekkel, még a "félig" noname-ekkel is, nem csak a totál gagyikkal.
De a gyereknek is van egy Auchanos Lazer mp4 lejátszó, több mint egy éves és kutya baja.
Szóval vagy kifogod a szériát, vagy nem.
Tehát ha fontosabb a minőség mint az ár, akkor csak márkásat!

Postázást nem vállalok.

(#7) StevieWonder


StevieWonder
tag

ma találtam a helyi tescoban egy olyat hogy
SGH-8192 ez elég pofás 8 gigás 10.000 és
TFLSH8G ez pedig kicsúszó csatlakozójú 8 gigás szintén 10.000

esetleg tapasztalatokat várnék , neadjisten sebességtesztet :)

(#8) Raikkönen


Raikkönen
tag

hali van vkinek tapsztala pqi pendrivokkal?

"Milyen sivár az a kor, melyben könnyebb egy atomot szétrombolni, mint egy előítéletet!" - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Technika Pendrive
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.