Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) thumb


thumb
aktív tag

Felvétel van a destiny COD4-es squadjába gyakorlatilag komplett csapatok is jelentkezhetnek mert komolyan cod2 viszont a cod4-et csak pub szinten üttük és szeretnénk egy cod4-es szekciót is! weblap, server megoldható (kor, skill nem számít csak legyél jó fej)

http://clanoffdestiny.darel.hu

jelentkezni: msn és mail: clanoffdestiny@hotmail.com

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#2) thumb


thumb
aktív tag

vagy akár itt a fórum is írhatsz

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#3) thumb


thumb
aktív tag

azóta van 5-ös is :)

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#4) Ice!? válasza thumb (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

Ha jól értem, csak baráti társaság lenne. Nem terveztek CB-n indulni?
Amúgy a honlapotok elég pofás. :K

(#5) thumb válasza Ice!? (#4) üzenetére


thumb
aktív tag

köszi most készül az új honlap az mégpofásabbb :) cb-n voltunk de a sok cheater miatt inkább kiszáltunk belőle de még lehet hogy visszamegyünk.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#6) SipiBcs válasza thumb (#5) üzenetére


SipiBcs
őstag

CB-n?? Cheater?? Most megleptél. Eddig én úgy hallottam, hogy az esetek nagy részében az emberek nem kockáztatják a megvásárolt key -üket.

Mi (=NYEV=) is úgy gondoljuk, hogy a cfg hack is csít, de a rutinosabbja azt mondja, hogy CB-n "muszáj".

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7) Ice!? válasza SipiBcs (#6) üzenetére


Ice!?
őstag

Egy összeszokottabb, tapasztaltabb team nyerni tud cheaterek ellen is.
A cb-s szervereken levő pb rengetek dolgot észrevesz, szóval nagyon nem lehet a cfg-vel babrálni.

(#8) thumb


thumb
aktív tag

igen szerintünk is a cfg manipulálás is cheatnek számít főleg ugy hogy láttam már olyat is akinek csak cfg-je volt átírva és gyakorlatilag lelőhetetlen volt az fps-éről pedig már nem is beszélve mert azt meg ugy csinálják hogy az egyik cfg rejti a másikat tehát a server ugyan 250-nek hiszi és annyit is mutat de valójában sokkal több van neki és még sorolhatnám.

A clanbase-en regetek cheater van pont ezért rakott fel a cb egy másik anticheat progit is a semmit nem érő pb mellé ugynevezett xray ami játék közben screenshotokat csinál hogy mit ér majd kiderül.

A tapasztalt playerrről annyit mondanék hogy kb. 5 éve játszom szóval van tapasztalatom és még tudnék mesélni :) de ha cb-n egy csapaton belül nem 1 hanem 4 vagy 5 is pl. wh-zik és már nem kezdő szinten nyomják hanem szinte észrevehetetlenül (mert azért ha azt is egy pár éve nyomod megtanulod ugy használni hogy mások kételkedjenek benne) akkor bizony lehetsz akármilyen ász úgy elvernek hogy csak nézel ki a felyedből. :(

ja azt még hozzáteszem hogy másold key hm. egy cod2 origi game 2000 ft ha a cheater shopban veszed vagy ingyen adják mivel az ő wh-jukkal bannolnak és így ahonnan veszed kapsz cd-key ingyen vagy megveszik a wh bandától egy 1000-ért. (szóval ahogy mondtam tudnék mesélni :) )

[ Szerkesztve ]

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.