Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #52931072 válasza kapal (#49) üzenetére


#52931072
törölt tag

Van egy UJ szériás LG tv-nk, még jönnek rá frissítések, pedig van vagy öt éves. Szerintem inkább a legalja tv-k kezét engedik el hamar, vagy meg sem fogják. :DDD
“Fudzsigámá? Bélül szoni. Nem buher cucc, négyszáz pénz”

[ Szerkesztve ]

(#52) saelin válasza Kiskutya (#25) üzenetére


saelin
veterán

Hát nem tudom mi ez az oprendszer gyűlölés/kerülgetés TV-s körökben. Elhiszem én hogy nem valami kiforrottak ezek a rendszerek és sokszor felesleges korlátozások, hiányzó, de alap funkciók hiányoznak belőlük stb... Nekem van itthon Chromecast with Google TV-m és örülök hogy nem kell használnom, hanem a TV tartalmazza 1-1ben ugyan azokat a feature-öket. Ha nem lenne rajta android köthetném PC-re vagy nézhetném a 150+ Wattos PS5-ön a Netflix, HBO, Prime és társait. Én inkább úgy fejezném ki magam, hogy legyen csak rajta OS, de akkor a telefonokhoz hasonló nyitottsággal, hogy akár új funkciókkal lehessen bővíteni (android homebrew, custom rom, root jogok). Sajnos a Google TV hiába android alapú ezeknek a feltételeknek így sem felel meg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#53) bteebi válasza Donki Hóte (#15) üzenetére


bteebi
veterán

Pedig de. Mert a különböző márkák különböző mértékű prémiumokat fizetnek az eladás után, ezért az üzleteknek jobban megéri bizonyos márkák eladása. Ezt részint tükrözi a TV-k bolton belüli elhelyezése is. Nyilván ha olcsóbb a terméked, akkor eleve kisebb az árrésed, és kevésbé tudod megtámogatni media marktos Józsit, hogy inkább a te TV-det passzolják el, mint valamelyik dél-koreaiét.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#54) bteebi


bteebi
veterán

Ahhoz képest amúgy, hogy milyen brutál ΔE értékek voltak a gyári profiloknál, egész jó lett a kalibráció. De miért nem képesek betenni legalább egynormálisabb profilt??? Mondjuk Professional vagy Enthusiast néven. Oké, nem rikítana úgy, de nem muszáj default profilnak lennie... :U

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#55) interstate76 válasza saelin (#52) üzenetére


interstate76
addikt

"Ha nem lenne rajta android köthetném PC-re vagy nézhetném a 150+ Wattos PS5-ön a Netflix, HBO, Prime és társait."

Bocs, de ezt nem értem. Írtad, hogy van Google Chromecast + Google TV-d. Utóbbi eszközt nem ismerem, de az általad említetteknek menniük kell rajta. Egyébként én droidos mini PC-t használok a TCL-emen, illetve az Amazon Fire TV-ről hallottam a legjobbakat a streaming-szolgáltatások kapcsán, ha valakinek ez utóbbival lennének gondjai a TV-jén.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#56) Deske89 válasza saelin (#52) üzenetére


Deske89
csendes tag

"nézhetném a 150+ Wattos PS5-ön a Netflix, HBO, Prime és társait"

Azért a PS5-ről se hiszem el, hogy akkor is 150wattot, vagy többet fogyasztana, ha csak valami streaming appot futtatsz. Játék közben oké, persze fogyaszt annyit, de terhelés függő az a fogyasztás, a videónézés pedig nem terheli meg a gépet

(#57) Donki Hóte válasza bteebi (#53) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezt értem, de akkor miért vették fel egyáltalán a TCL-t palettára az Euronicsnél?

Bizományba kaphatták a TV-ket és nem fűződött érdekük az eladáshoz :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#58) bteebi válasza Donki Hóte (#57) üzenetére


bteebi
veterán

Bármely termék eladásához érdeke fűződik az eladónak. De van, amelyek eladásában jobban érdekeltek.

Mondhatja azt X gyártó a TV osztály vezetőjének, hogy "kapsz Y forint extra eladási bónuszt zsebbe minden X TV eladása után", és akkor a TV osztály vezetője azt fogja mondani a beosztottjainak, hogy ajnározzák az X TV-ket. Azokat az alkalmazottak beállítják jól, és jó helyre teszik ki. Maximális fényerő, szarrá szaturált kép, a többit TV-t meg valami fakó, halvány szarra állítják. Esetleg csak TV adás megy rajtuk, ami eleve szarul néz ki, bezzeg az X-eken meg valami spéci demó videó.

Ezek után máris jobban fog tetszeni a parasztnak az X, mint a többi gyártó cucca. :)

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#59) Saccco válasza Donki Hóte (#57) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem csak bináris (Samu, LG) népek mennek vásárolni! ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60) #52931072 válasza bteebi (#58) üzenetére


#52931072
törölt tag

Én úgy láttam MM Józsi az oledek után kapja a legtöbb jutalékot :DDD . Már ez a tcl sem valami olcsó, úgyhogy kezdhetnek tejelni Józsinak. :DD

(#61) Kiskutya válasza bteebi (#53) üzenetére


Kiskutya
veterán

Meg tudlak erősíteni mert dolgoztam euronicsbe gondolom a többi helyen is hasonló! Alap + jutalák volt. Az árrés volt a lényeg nem a termék ára. Amin nagyobb az árrés azt ajánlotta inkább az ember mert több volt a jutalék! Nekem régebben volt samsung verseny aki országosan a legtöbb tv-t adta el az kapott egy samsung tv-t ajándékba! Én nyertem meg, gondolhatod, hogy ha valaki bejött tv-t vásárolni csak samsung tv-vel ment ki az ajtón. :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#62) F.B.I. válasza Kiskutya (#61) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tudtam, hogy ügynök lehettél! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#63) Tizedes1 válasza interstate76 (#22) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

"Sem a teszteknek, sem a fórumoknak nem szabad hinni. Az a baj, hogy nincs igazán hiteles forrás, csak az, ha hazaviszed és kipróbálod. Nem azért, mert be akarnak csapni pl. egy itteni tesztben, eszük ágában sincs ezt tenni."

Melyik szavadat melyikkel ütöd? :F :F
Nem szabad hinni , de eszük ágában sincs becsapni? :Y :Y
WTF ??!!?? :W :W

A többieknek:

Megnézed a teszteket,amiket a Viktor- tökéleteskép készít, elolvasod a TCL fórumot,
Megrendeled, ha a panellottóban rosszul jársz és ne mjó a kép, visszaküldöd.
De C835-öt NEM kellett visszaküldeni katasztrofális oldalsó bevilágítás miatt,mint egy-egy Q60,70A-s samsungot vagy Hisense tv-t.

14napos elállás joga még mindig ott van minden egyes internetes rendelés esetén.
Pénz a zsebedben, döntés a kezedben. :K :K

(#64) Kiskutya válasza F.B.I. (#62) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az már jó régen volt, valamiből meg kellett élnem.
:D :D :D

hmm...

(#65) bteebi válasza Kiskutya (#64) üzenetére


bteebi
veterán

Fiatal voltam, kellett a pénz... :DD :DD :DD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#66) #52931072 válasza bteebi (#65) üzenetére


#52931072
törölt tag

"Anyu, ti mindketten fehérek vagytok, én hogy lettem ilyen barna?
Tudod kisfiam, fiatalok voltunk, nagy buli volt, örülj, hogy nem kutya lettél!"

(#67) Kiskutya válasza bteebi (#65) üzenetére


Kiskutya
veterán

:D :D :D

hmm...

(#68) Cartmenn válasza Tizedes1 (#63) üzenetére


Cartmenn
tag

Szerintem a Hisense-se kell egy kalap alá venni,ott is az van persze az alacsony kategóriásoknál, de pld a 8as sorozat hibátlan ebben (nekem az 55ös u8qf van ,jó a hang, a fekete is bőven jó--sokkal jobb néha mint a régi plazma tv-im (persze nem hasonlítási alap már)

(#69) bteebi válasza Cartmenn (#68) üzenetére


bteebi
veterán

Nekem 65U8QF-em van. Alapvetően szeretem, de a homogenitása nem az igazi (bár szerencsére relatíve ritkán jelent problémát), a betekintési szögei viszont meglepően rosszak. Azóta se tudom, hogy ez bug-e vagy fícsör. Többször néztem boltokban, egyszer se tűnt (annyira) rossznak.

Viszont legalább a színei jók, akárcsak a kontrasztja. :)

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#70) interstate76 válasza Tizedes1 (#63) üzenetére


interstate76
addikt

Értő olvasás megy? Tök jó lenne, ha az idézett rész utáni mondatot képes lennél értelmezni és utána kezdenél WTF-ezni meg a falba verni a buksidat.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#71) Kiskutya válasza Tizedes1 (#63) üzenetére


Kiskutya
veterán

Így van a panel lottó minden márkára vonatkozik! Nálam pl a tcl c715 nagyon sávos volt mivel csak szürkés képnél lehetett látni nem foglalkoztam vele de később megbántam hogy nem küldtem vissza. Most hisense 65a9g oled tv van az eddigi legjobb tv amiit láttam.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#72) himpike


himpike
aktív tag

Némi unszolásra a cimborám hozzám hasonlóan TCL tévét vásárolt(7xx sorozat, arra se emlékszem) Szegeden valami multiban, talán Euronics volt, már nem emlékszem. Kb. 1 órát erőlködött hogy neki az kell és nem Samsung, mire elkezdték keresni és "nem volt meg". Tovább feszelgett hogy ő márpedig látta a neten, és telefonon meg is kérdezte hogy van, mire kínkeservesen előszedték és el tudta hozni.
Az árukiadó kinyögte hogy maguknak akarták betartani mivel 1 évvel korábbi modell volt, és jól le akarták nyomni az árát mivel "eladhatatlan".
Ha nem került volna elő vásárláskor egy kisfőnök, szerintem oda sem adták volna.
Ár-érték arányban ezek nagyon jó tévék, fizessen a franc többet egy Samsungért aztán ne győzze visszavenni a fényerőt mert szemrákot kap annyira zavaró, vagy egyszerűen tudja hogy a fényerő lesz a készülék halála előbb-utóbb.

(#73) Kiskutya válasza himpike (#72) üzenetére


Kiskutya
veterán

A prémium modelleken kívül már a tcl gyártja a samsung paneleket is!

hmm...

(#74) kcsa válasza himpike (#72) üzenetére


kcsa
veterán

" fizessen a franc többet egy Samsungért aztán ne győzze visszavenni a fényerőt mert szemrákot kap annyira zavaró, vagy egyszerűen tudja hogy a fényerő lesz a készülék halála előbb-utóbb."

Tehát a minél kisebb fényerejű tévé a jobb? Nemár...

(#75) himpike


himpike
aktív tag

Mert te maxon nézed? Ha nem akkor mi értelme a maximumnak, hogy jön ez fel mint érv?
Egyébként a telefonomat se nagyon teszem 30% fényerő fölé. A tévére most pontosan nem emlékszem, este érek haza meg egyébként is ki ér rá nappali fényben filmet nézni...?

(#76) #52931072 válasza himpike (#75) üzenetére


#52931072
törölt tag

Aki ráér nappal tévézni annak már bukja oledre is. :DDD

(#77) F.B.I. válasza himpike (#75) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én 24/72 dolgozom….nincs házam, sem kertem. :DD

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#78) kcsa válasza himpike (#75) üzenetére


kcsa
veterán

Déli-nyugati fekvésű a nappali, nyári napokon este nyolckor is világos van és besüt a nap. Bár nem értem miért magyarázom annak, aki már eldöntötte hogy világosban filmező állatfaj márpedig nincs :)

(#79) saelin válasza kcsa (#78) üzenetére


saelin
veterán

Függöny, redőny. A HDR, főleg a Dolby tartalmak amúgy is nézhetetlenek nappali fénynél.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#80) F.B.I. válasza kcsa (#78) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van, csak nem értjük, moziban is sötét van, filmet is úgy kellene nézni otthon is, megfelelő fény (sötét) körülmények között. Persze a Barátok Közt vagy a Konyhafőnök esetén mindegy.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#81) kcsa válasza F.B.I. (#80) üzenetére


kcsa
veterán

Streaming sorozatozás van főként, nagyritkán van hagyományos filmezés. De inkább elengedem, nekem kell fény, másnak nem, peace :)

(#82) MaCS_70 válasza saelin (#79) üzenetére


MaCS_70
félisten

Emlékszem, annak idején, közel ötven éve milyen partvisokból és ágytakarókból épített szerkezetet kellett tákolnunk ahhoz, hogy az Orion Deltán vasárnap délelőtt mesét tudjak nézni.

Úgy tűnik, hogy visszatérnek a régi szép idők? :K

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#83) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Ahogy nézem per pillanat 250 ezer. Ha lemenne olyan 220 környékére, akkor már teljesen korrekt vétel lenne szerintem.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#84) dropi


dropi
aktív tag

Már nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, nektek a Google székházban ellopták a búgócsigátokat vagy mi? Messze az Android/Google TV a leghasználhatóbb oprendszer a tévékre már jó ideje. Nekem volt mindhárom nagy rendszer + most Vidaa van, de az Android mindenben ráver százat az összesre.
- Az egyik barátom Samsungja pl nem hajlandó elindítani a Youtube-ot meg a Netflixet, csak ha kedve van, ő decemberben unta ezt meg és vett egy Mi sticket, hogy használni tudja.
- Én két LG tévémbe is majdnem belevágtam a távirányítót részben a rendszer használhatatlan logikátlan felépítése miatt, részben a Magic Remote értelmetlen és felesleges hülyesége miatt.
- A Hisense rendszere valamennyire oké, de itt ugye az az appok szűkös kínálata a probléma.
Szóval érdemes lenne átgondolnotok ezt az Android TV fikázást, mert érvet ellene nehéz felhozni ma már. Ez a legátláthatóbb, legjobban testre szabható rendszer.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#85) #52931072 válasza dropi (#84) üzenetére


#52931072
törölt tag

Általában mindenki megszokja a sajátját, azután azt isteníti a fórumokon. Látatlanban az androiddal az alá tett hurka soc miatt szokott baj lenni, szerintem.
Nekem két nem új lg van és én elvagyok a webos-el. Sokak szerint az új webos-t jól elb..zták.

(#86) Donki Hóte válasza dropi (#84) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az egyik barátom Samsungja pl nem hajlandó elindítani a Youtube-ot meg a Netflixet, csak ha kedve van,

A Tizen oprendszer egy nagy nulla, de ha megszokja valaki, akkor használható, a szükséges minimumot szerintem tudja. Előfordul, hogy eltolják az aktuális frissítést, akkor tényleg szokott hülyeségeket csinálni.

Egy TV meg nem arra való, hogy torrent appot futtasson valaki rajta, akinek erre van igénye, az használjon TV boxot.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87) Kiskutya válasza dropi (#84) üzenetére


Kiskutya
veterán

Vidaa is android alapu. Nálam pl a tcl android 9 illetve 11 is problémás volt! (nem szeretném sorolni mert sok volt) Vidaa rendszeren meg megy minden hiba nélkül. A kevés app a legnagyobb hibája!

hmm...

(#88) MaCS_70 válasza x1983 (#44) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha tudnám a megoldást, nem kérdezném. De egyértelműen olvastam valahol, hogy létezik, azaz telepítehőek azoka play-es programok is, amelyek nem jelennek meg tévén a listában.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#89) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Hogyan oldható meg az, hogy ne a GoogleTV felületével kapcsolódjon be a tévé, hanem mondjuk a legutóbbi, esetemben HDMI1 bemenet képével?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#90) TheSaint válasza MaCS_70 (#89) üzenetére


TheSaint
aktív tag

(#91) Donki Hóte válasza TheSaint (#90) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a chatGPT-n feltett kérdésre jött válasz :F

Beszarás :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92) TheSaint válasza Donki Hóte (#91) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Bizony, kopi-pászte és már köpte is a választ...
Valamihez tök buta, pl. szókitalálós (még....), de pl. egy hasonlóan jól megfogalmazott kérésre úgy köpi az excel makrohóz a VBA kódot, hogy öröm nézni...
Egy oldalas fogalmazás Nemecsek Ernőről, semmi probléma...

Nem semmi mi vár ránk nagyon-nagyon hamar...

(#93) Donki Hóte válasza TheSaint (#92) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha az MI ilyen ütemben fejlődik, akkor 1-2 év múlva a guminő este action előtt elküldi a gazdáját borotválkozni :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94) MaCS_70 válasza TheSaint (#90) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon köszönöm!

Hogy ez milyen logikus...

MaCS

A ChatGPT-ért meg külön köszönet! Csak ne ártson sokat az ilyen fórumoknak... De hatalmas ötlet volt! :R

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#95) MaCS_70 válasza TheSaint (#90) üzenetére


MaCS_70
félisten

Van egy kis gond ezzel az OpenAI-megoldással: nincs olyan (vagy hasonló) menüpontom, hogy "Automatikus képernyőváltás" vagy "Automatikus bemenetváltás"... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#96) MaCS_70 válasza MaCS_70 (#95) üzenetére


MaCS_70
félisten

És megvan a megoldás!

A Rendszer -> Energiatakarékosságnál lehet beállítani, hogy a GoogleTV-vel vagy a legutóbbi bemenettel induljon-e a tévé! :W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#97) interstate76 válasza MaCS_70 (#96) üzenetére


interstate76
addikt

Jobb vagy, mint a chatbot! :D

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#98) TheSaint válasza MaCS_70 (#96) üzenetére


TheSaint
aktív tag

:DDD

(#99) MaCS_70 válasza TheSaint (#98) üzenetére


MaCS_70
félisten

:R :DD

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

[kép] [kép] Ezt találtam..talán van akit érdekel😄

[ Szerkesztve ]

(#101) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Még talán ez is 😁 [kép]

(#102) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

[kép] +van 🍸

(#103) kuthim válasza Zsoltpeter (#101) üzenetére


kuthim
tag

Vagy ez :) [kép]

[ Szerkesztve ]

(#104) interstate76 válasza kuthim (#103) üzenetére


interstate76
addikt

és (#101) Zsoltpeter

Direct ledes, 144Hz-es VA-panel, ami a teszteken is egészen jól szerepel - durva!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#105) po1son válasza kuthim (#103) üzenetére


po1son
addikt

Kár hogy a 55re nem lehet 5 év garanciát szerezni a mostani tcl promóción belül.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#106) MaCS_70 válasza po1son (#105) üzenetére


MaCS_70
félisten

A 65C735-öt sem ajánlja fel a weboldal, mint ahogy a mall.hu-t sem... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#107) po1son válasza MaCS_70 (#106) üzenetére


po1son
addikt

végül kiderült lehet a 55ös verziót regisztrálni, ezért még gyorsan lecsaptam rá 200e ft-ért az emagon:))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#108) beyruth82


beyruth82
veterán

Sziasztok!

Most 200 ezerért kapható az 55"-os verzió és kifejezetten konzolhoz játek céljából szeretném a tv-t megvenni. Jelenleg egy belépő kategórias 55" samu okos tv van aminél ez biztos jobb csak nem tudom a google tv rendszere, felülete mennyire szuperál? A cikkben jelzett laggok és fordításbeli hianyosságok még fennálnak. Konzol mellé mennyire ajánlott ez a tv? Ar/ertek arányban nagyon jónak tűnik.

(#109) Saccco válasza beyruth82 (#108) üzenetére


Saccco
nagyúr

Semmivel sem rosszabb az Android, mint a többi gyártó rendszere. Divat utálni. :))
Itt nagyobb élet van: [link]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#110) beyruth82 válasza Saccco (#109) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi szépen! :R

(#111) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok!
Valaki megnézné nekem hogy elérhető e ez az alkalmazás a tv-n?

[ Szerkesztve ]

(#112) Saccco válasza pusi1981 (#111) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerepel a telepítésnél a tv is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#113) kokobe válasza Saccco (#10) üzenetére


kokobe
senior tag

Most szivatsz ugye?🤣🤣🤣

<---AMD___ATi--->

(#114) Saccco válasza kokobe (#113) üzenetére


Saccco
nagyúr

Néhány embernek erre van szüksége. ;]
Én specifikációt vásárolok az esetek 99%-ban.
Tudatos vásárlónak gondolom magam.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#115) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

sziasztok!
c735-ön hogy tudom beállítani, hogy kikapcsoljon magától a tv egy idő után? elalvás időzítőt/ sleep timert keresem

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#116) cinikis válasza Cartmenn (#34) üzenetére


cinikis
tag

Szia én pont a kettő között agyalok.

(#117) mexel


mexel
veterán

Sziasztok. Szülő tv jét állítanám be. Anno amikor megvettük úgy emlékszem valahol lehetett energiatakarékos módot állítani,talán valami auto mód volt, de most nem találom. Merre található ez a menü?
Az áramellátás és energia részben nem találom

[ Szerkesztve ]

(#118) cneref69


cneref69
tag


Van egy csatorna ahol ez a jel megjelent, és most csak fekete a kép, és hang sincs.
Mit jelent, és hogyan lehet azt onnan eltüntetni, kikapcsolni?

TCL-43C725-4K-QLED

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 10T Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.