Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Na halihó!

Én sikeresen megismerkedtem egy csajjal, kedden este találkozunk. Nem láttam még. Egész értelmesnek tűnt. Bár egy kicsit megijesztett. Azt írta, ha meglátom és nem tetszik, azonnal forduljak sarkon és egy szó nélkül menjek el. Szerinetetek mennyire lehet megcsömörlött a hazugságoktól? Egyébként elég elborult a csaj, de nem ilyen divatpank vagy hasonló. Röviden ennyi.

Kicsit izgulok e miatt, lehet, hogy hülye vagyok, de mégis, azért az egészséges drukk bennem van.

Szóval nektek mi a tapasztalatotok, lehet neten találni rendes csajt vagy nem?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) zsoltee10 válasza Sick Boy (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem. ne számíts sok hozzászólásra, az ilyen fajta topikok nem nagyon mennek...

(#3) Sick Boy válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


Sick Boy
őstag

Áhh értem. Kösz. Kár. Azért ez mégis a fáradt gőz, meg a bevezető a topichoz. ÁÁÁÁhhhhh. Azér Thanx.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#4) Shümegh


Shümegh
tag

Szerintem nagyon jó kis topic ez.
Én a mostani barátnőmmel a neten ismerkedtem meg, és több mint fél éve járunk. Nagyon normális, és okos kis teremtés (már amennyire én is az vagyok :D). Nagyon szeretjük egymást. Érdekes módon nekem ez volt az első ilyen alkalom, de bejött. Én is nagyon féltem az első találkozáskor, mert rengeteg storyt hallottam már... Volt bennem para. Pozitívan csalódtam, pedig nem sorolom magamat a szerencsés emberek közé.
Én csak sok sikert tudok neked kívánni, és egy nagy kalappal!

(#5) Shümegh


Shümegh
tag

Elnézést a sok szóismétlésért, és a magyar nyelvet megerőszakoló fogalmazásomért, de már nagyon kóma vagyok.

(#6) tildy válasza Sick Boy (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Anno ircen ismertem meg a pűromat.hijj de rég volt.5 éve:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) tildy válasza tildy (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

izá...Páromat.Együtt vagyunk.Jól:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Krisz@1975


Krisz@1975
tag

Szerintem keddig szerezz be tőle 1 fényképet:DD
De azért sok szerencsét!

INTEL-ASUS-DÉMÁSZ

(#9) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én ilyesmit nem szoktam mívelni...

I am having fun staying poor.

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Szerintem semmivel sem kínosabb, cikibb, lenézhetőbb mintha az utcán, szórakozó helyen, baráti társaságban ismerkedne az ember.

Valakit ért már csalódás az ilyen ismerkedési formától, mert sok az IQhiányos hülye gyerek a neten aki lánynak, nőnek adja ki magát, és így csalja el a mit sem sejtő áldozatot valahová találkára, és röhög a szerencsétlen a becsapotton amint a megbeszélt randevú helyén egyre türelmetlenebbül várakozik.

De vannak pozitív esetek is amikor a találkából egy szép kapcsolat bontakozik ki.

(#11) twollah válasza twollah (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

A kitolást egy kis rutinnal ki lehet szűrni.

Pár segítség:
- ha pár perc beszélgetés után azzal áll elő, hogy találkozzatok akkor az már gyanús.
- ha megadja a számát lehetőleg azonnal hívd fel, hogy ellenőrizd ki van a vonal túlsó végén.

(#12) mormota


mormota
senior tag

hát hogy is fogalmazzak... a neten lehet találni jó, értelmes, rendes csajt is. igy pontos... nagyon sok olyan van aki télleg jó nő, és megérné vele találkozni. én már lassan egy éve csetelek, és most hetente vannak csettalálkozók, amiken személyesen találkozunk, iszogatunk, beszélgetünk. Van egy két értelmes csaj is, de vannak olyanok, akik nem embernek valók:D
a konklúzió: előbb úgy találkozz vele, hogy nagy társaságban vagytok, és sok ismerős arc van mind2tök körül..:) nem könnyü megcsinálni, de ez a csettali dolog nagyon beválik, és ha ez beválik, akkor lehet elhagyni a társaságot

Illusztrálok, tehát vagyok

(#13) WolfByte


WolfByte
tag

Hi!

Próbálkozz nyugodtan, nem zsákbamacska a dolog annyira. A neten küldözgetett fotó ritkán tükrözi a valóságot, de van néhány pozitív példa, lásd http://www.chatfoto.hu/.
Inkább a csoportos találka javasolt először aztán a személyes, randevú jellegű. Akkor garantált, hogy nem csak bambán, közös téma nélkül ülsz mellette, hanem ki lehet figyelni milyen témák érdeklik, mit szeret csinálni stb, így erre alapozhatsz személyes tali során ;]
Soxerencsét ;)

(#14) Vikthor válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Nekem a mIRC segítségével van 2 és fél éve barátnőm, már összeköltöztünk és qrva jóba vagyunk, jééé? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15) csudri válasza Sick Boy (#1) üzenetére


csudri
őstag

Próba kemence! Lehet, hogy neked összejön. Sajna az emberek sok negatívumot hallanak. Mindenképpen kérj egy képet (de ne olyat, amin 3 hónapos csecsmőként van rajta. Amikor régen chateltem, akkor ez volt a halálom!) és inkább keveset várj és csalódj pozitívan, mint nagy elvárások és pofára esés.

(lásd Matrix3-nagy elvárások :::> pofára esés :D)

(#16) tildy válasza csudri (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

a kép semmit nem jelent.Barátom 5 éve egy olyan képet küldött amin csontrészeg, de rejtelmes oknál fogva nem jött át a neten..Hálistennek:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Marcus válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Marcus
aktív tag

Én a neten ismerkedtem meg a barátnőmmel, (most már a menyasszonyom) és 13 hónapja együtt vagyunk.

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#18) anaqer válasza tildy (#16) üzenetére


anaqer
veterán

Azok a legjobb képek, adnak egy jó közelítést worst case scenario-ra. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#19) csudri válasza anaqer (#18) üzenetére


csudri
őstag

erről van szó! Annál csak jobb lehet!

(#20) twollah


twollah
nagyúr

A feleségemmel a neten ismerkedtem össze, előtte majd másfél hónapig beszélgettünk a neten szinte minden nap, így számunkra nem volt csalódás a találkozás, mert már ismertük egymás gondolkozását, és lelkivilágát.

A képet, képeket amit küldött magáról a valóságot tükrözték, bár szerintem élőben sokkal szebb a szeme.

(#21) twollah válasza anaqer (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Mire adnak, és mit?

Magyarul nem lehetne?

(#22) Agyasima


Agyasima
senior tag

Iszonyat furcsa, hogy ilyeneket olvasok. Én _komolyan_ sosem tudnék valakivel úgy megismerkedni, hogy nem látom. Nekem ez csak személyesen megy. Ott 1-ből kiderül, hogy széna-e, vagy szalma. Nincs faxni, hogy tetszetek-e egymásnak, vagy nem, idegesít-e a nevetése, stb....
(bár ha több nője van az embernek, akkor azokkal tud 1xre IRCelni, de 1xre 3 csajjal randizni IRL, na az kemény lehet)

Éljenek az egyetemi klubbok!!!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#23) Agyasima válasza twollah (#20) üzenetére


Agyasima
senior tag

tudod, trader 1 BBS CREW-ban. A Supplex nél.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#24) twollah válasza Agyasima (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

Tessék?

(#25) Marcus válasza twollah (#20) üzenetére


Marcus
aktív tag

Congratulation! :)

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#26) twollah válasza Agyasima (#22) üzenetére


twollah
nagyúr

Egy nap akár hárommal is lehet, csak jó szervezés kérdése az egész.

(#27) Pötyi


Pötyi
őstag

Itt egy másik galéria:

http://www.irc-gallery.hu

QNX is cool!

(#28) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Még egy szavazat az igen-re!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) simonzé válasza Agyasima (#22) üzenetére


simonzé
addikt

Furcsa. Ez olyan, mintha nem vennél meg egy újfajta csokit, mert a csomagolás még nem garantálja, hogy jó ízű. Szerintem meg kell adni az esélyt. Én nem barátnőt, de ''lelki társat'' találtam a neten. Az meg már a mi hibánk (meg a távolságé), hogy elsodródtunk egymás mellől. :(((
Szernitem is jobb a net egy diszkós/kocsmai ismerkedésnél. Csak ne becsüld túl a másikat a személyes találkozóig!

I don't fit in. I fit out.

(#30) Agyasima válasza twollah (#24) üzenetére


Agyasima
senior tag

Arra céloztam volt, h vki még külön totyikot is nyitott neked, hogy megtudja pontosan, hogy micsinálsz te tul.képpen a Supplexnél, de azér se montad meg neki.

Hát most itt a ''bosszú''. :-))

És 1 nap ugyan lehet 3 nővel randizni, de nem érdemes. Nekem a 2 is sok volt, és jó se volt. Nem is csinálom többet. De chaten akár 1xre is pörgethetsz 3 nőt. És még csak bele se fáradsz.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#31) Agyasima válasza simonzé (#29) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nekem meg fordítva furcsa. Lehet azér, mer amikor belevágtam az élet ezen részébe is akkor még nem volt jellemző, hogy van internet Magyarországon.
Azóta kipróbáltam (volna) a chat-es ismerkedést, de nem fogott meg. Kell az az egézséges para, amit a személy látványa okoz! :-)))) Nekem. Dehát nem vagyunk 1formák.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#32) anaqer válasza twollah (#21) üzenetére


anaqer
veterán

Elnézést.

''Jó közelítést ad'', ezt nem tudom lefordítani, segítsen valaki.
''worst case scenario'', ez egy állandósult szókapcsolat, valami olyasmi hogy ''az elképzelhető legrosszabb eset''. ( = ''leveszem a hűtőt a Tbirdről'' )

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#33) twollah válasza Agyasima (#30) üzenetére


twollah
nagyúr

Azért mert szeretek titokzatos lenni.

A nők is imádják a titokzatos pasikat.

(#34) twollah válasza anaqer (#32) üzenetére


twollah
nagyúr

Akkor jól tippeltem.

(#35) csabika25


csabika25
aktív tag

Ez a kérdés komoly filozófiai kérdéseket vet fel. Szerintem az Internet teljesen megváltoztatta az ismerkedési szokásokat. Jó példa erre pl. Japán, ahol állítólag a fiatalok nagy részénél a szerelmek már neten köttetnek. De hogy egy személyes példát mondjak: egy imserősöm mesélte, hogy az ő baráti körében a sok IRL csalódás után egyre többen próbálkoznak a neten ismerkedni, mert az sokkal könnyebb. Ja, az ismerősöm 28 éves, és a baráti köre is annyi.:) Úgyhogy szerintem abszolút életképes a dolog, és nem szabad lefikázni!

''Isten fut Windows alatt''

(#36) Shümegh


Shümegh
tag

Én nem teszek különbséget a netes, ill. az ''utcai'' ismerkedés között (bár egyenlőségjelet sem). Még azt sem tudom megállapítani, hogy melyik a ''nehezebb''. Nekem a net sokkal parásabb, mivel még én is internetmentes időkben értem el az ivarképes kort. :D Ha nem jártam volna már első alkalommal sikerrel, akkor valószínű, hogy soha többet nem próbáltam volna.
Jelenleg számomra a netes ismerkedés sokkal több lehetőséget rejt, mint a real világban. Tudniillik vidéken élek, és dolgozom, egy pici faluban, és ha komolyan elgondolkozom azon, hogy milyen esélyeim lennének akárcsak megpillantani is egy normális lányt..., hát közel 1:100000-hoz.

(#37) Shümegh válasza csabika25 (#35) üzenetére


Shümegh
tag

Írtad: ''Ja, az ismerősöm 28 éves, és a baráti köre is annyi.'' Mi az az annyi? :F

(#38) emvy válasza csabika25 (#35) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem meg inkább társadalmi, mint filozófiai.
(bocs)

while (!sleep) sheep++;

(#39) twollah válasza Shümegh (#37) üzenetére


twollah
nagyúr

28 a barátainak a száma ha a mondatot szó szerint vesszük.

(#40) marcee válasza csabika25 (#35) üzenetére


marcee
addikt

Ja, az ismerősöm 28 éves, és a baráti köre is annyi. Úgyhogy szerintem abszolút életképes a dolog, és nem szabad lefikázni!

Na akkor még adok magamnak egy fél évet a bizonyításra.

\m/

(#41) twollah válasza marcee (#40) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha töröd magad akkor nem fog semmi sem összejönnni.

Tapasztalat.

(#42) marcee


marcee
addikt

Aki IRL aprítja a nőket az nyilván csak a rossz oldalát látja a net-es ismerkedésnek. Akimeg élőben képtelen annak ez egy nagyon jó, új lehetőség.

\m/

(#43) marcee válasza twollah (#41) üzenetére


marcee
addikt

Én ugyan nem töröm magam.

\m/

(#44) twollah válasza marcee (#43) üzenetére


twollah
nagyúr

Megnyugodtam.

(#45) marcee válasza twollah (#44) üzenetére


marcee
addikt

Lehet, hogy egyszer majd indulok a ''legtöbb komlexus egy testbe zárva'' világ bajnokságon!

Nekem valószínűleg jó lenne az internetes ismerkedés, de annyira még nem vagyok kétségbe esve. Lefoglalom magam, néhány szar héttől eltekintve egész jól elvagyok barátnő nélkül. Nem is nagyon tudom, hogy mihez kezdenék most hirtelen eggyel. Csak felborítana a megszokott életvitelemet. Csak a gond lenne vele. Jé, nem is kell, tök jó! :)

\m/

(#46) twollah válasza marcee (#45) üzenetére


twollah
nagyúr

Ez a legtöbb komplexus egy testbe zárva tetszik.

(#47) vati


vati
senior tag

Hát, nemtudom. 2 érdekes és összefüggő tapasztalat:
1. Akár tetszik akár nem, benyomásainkat egy emberről 80%-ban metanyelvi jelek és a külső alapján szerezzük. A későbbi verbális vagy írásos kommunikáció ezen vagy javít, vagy ront, de (sajnos) az emberi pszichikum így működik.
Tehát azt eldönteni, hogy egy ember IRL tetszeni fog-e, irc-s, fórumos szimpátia alapján sajnos nem lehet, biológiai okok miatt. Kísérletek szerint a véleményünk nagy része tudat alatt alakul ki a másik emberről, méghozzá nem vagy nehezen befolyásolható tudat alatti gesztusok, megjelenés, urambocsá' hormonális szag alapján. (komolyan!) Jared Diamond: A harmadik csimpánz felemelkedése és bukás c. könyvében is érdekeseket lehet erről olvasni...
2. Én amikor előbb ismertem valakit a neten mint élőben -nem párkapcsolatra gondolok!-, mindig másmilyennek képzeltem mint amilyen a valóságban, és az IRL találkozás legtöbbször csalódás volt: neten egész jól elértekezünk, de a valóságban szembe nem jutna megszólítani ha nem ismerném előzőleg, mert alapból -tudat alatt- nem szimpatikus annyira. Ez az érzés legtöbbször kölcsönös.

Szerintem így pár találni igen-igen nagy szerencse dolga, de nem lehetetlen.

Engem pont ez zavar legjobban a fórumokban, hogy sohasem tudhatom: egy érdeklődő 16 éves gyerek vagy egy 50 éves egyetemi tanár áll a nick mögött.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#48) vati válasza vati (#47) üzenetére


vati
senior tag

bukás = bukása
szembe = eszembe

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#49) vati válasza vati (#47) üzenetére


vati
senior tag

pár = párt
vacakol a klaviatúrám.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#50) marcee válasza twollah (#46) üzenetére


marcee
addikt

Innen kevésbé vicces :D

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.