Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) attoss


attoss
csendes tag

van egy asus p5n-e sli alaplap és egy INTEL - Core2 Quad Q6600 2.40GHz 775 BOX proci meg egy asus en 88gt 512mb vga és 2X1 gb ram
szerintetek az alaplap és a proci össze paszol vagy nem mert ahogy olvastam h tud 4 magot is de nem vok bene biztos

(#2) greatchaos válasza attoss (#1) üzenetére


greatchaos
addikt

ban! - nem véletlen zárták az előzőt!

(#3) shteer válasza attoss (#1) üzenetére


shteer
titán

összepasszol. mind lábkompatibilis. de nehogy új topikot nyiss :)

..szerintem jónak tűnik

(#4) Geller72


Geller72
veterán

Két dolgot tehettél volna, mielőtt topicot nyitsz. 1:- Megnézed a lap topicját, és vagy elolvasod, hogy van e vkinek ebben a lapban Quadja,
2:- Vagy Megnézed a quad topicját, és ott utánanézel, hogy van e vkinek a quad alá ilyen deszka.
De ne nyiss ezért topicot, pls.
(Nekem a Q6600 alatt Giga P35C van, ez tuti ok)
Üdv:
Geller

(#5) RoyalFlush válasza attoss (#1) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ilyen infó(ka)t kis kutakodás után pl. a gyártó honlapjáról is tudtál volna szerezni :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6) attoss válasza RoyalFlush (#5) üzenetére


attoss
csendes tag

ok thx mindent de a gyártók néha nem az igazságot írják le és néha a boltok se és gondoltam h ti tudjátok

(#7) greatchaos válasza RoyalFlush (#5) üzenetére


greatchaos
addikt

de ez a második topic, az előbb már Race zárta az elsőt... ott már átirányítottuk

(#8) szacsee válasza greatchaos (#7) üzenetére


szacsee
nagyúr

De Ő egy igazi újonc.. :DDD

(#9) RoyalFlush válasza attoss (#6) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Kössz a bizalmat :) - mindannyiunk nevében :B A jövőben fogadd meg a fórumtársak tanácsát, és új téma indítása előtt légy körültekintőbb! Ha pedig egy moderátor zárja a topicodat, ne nyiss ugyanazon néven másikat! ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10) Racecam válasza attoss (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kérlek, hogy több topicot ne nyiss, inkább olvasd el, amit már az előzőben is írtam. Ezt is zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.