Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Szavazás - játék szerver (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Szóval. Aki szokott neten nyomulni, megkérném, hogy legyen oly bűbáj, és szavazzon itt:[L]http://szavazz.fpn.hu[/L]
A lényege annyi, hogy game szerver fog indulni, és itt gyűlnek a szavazatok, hogy melyik játékoknak van a legnagyobb multiplayer népszerűsége. Szavazatotokkal elősegíthttitek, hogy olyan szerver induljon, amin Ti is szívesen fraggelnétek/sportolnátok/etc.

Köszike!

u.i.:Az ''új játék'' rovatba nyugodtan beírhatjátok kedvenc netes játékotokat. Ha elég sok szavazat érkezik, könnyen elképzelhető, hogy indul annak is szerver.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) klepto válasza anulu (#1) üzenetére


klepto
addikt

Szavaztam, egy álltalam feltett játékra, a S.W.I.N.E.-re ;]
Egyébként nem tudom, hogy van-e netes multiplayer módja, de ha nincs, érdemes lenne neki egy külön szervert csinálni és egy onlyne válltozatát feltenni, ha létezik ilyen; ez pedig az örök klasszikus etalon, a Worms.
Az egy szupi játék, és órákat el lehet vele ökörködni :C

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3) anulu válasza klepto (#2) üzenetére


anulu
félisten

Tudom, h milyen. :)

Akkor tessék szavazni Worms World Partyra :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) anulu


anulu
félisten

Tolok egy UP!-ot így reggel, mert fontos! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Szavazás - játék szerver (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.