Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Számítógép újraindulás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Soockit válasza Fauszt (#150) üzenetére


Soockit
aktív tag

Még nem csináltam. Elküldöm majd.
Nem tudom, mi az a MROUTE~2.exe
:))

(#152) rdi válasza t_ferenc (#145) üzenetére


rdi
veterán

húzva vagyon ?

Fej! Tor! Potroh!

(#153) t_ferenc válasza rdi (#152) üzenetére


t_ferenc
őstag

húzva ám. :D de eddig nem volt semmi gondom vele. szerintem a memória időzítéseket nem szereti. ilyesmi gondom már volt bőven korábban is.

if you fall seven times, stand up eight

(#154) Soockit válasza Fauszt (#150) üzenetére


Soockit
aktív tag

Elküldtem az eredeti tcpip.sys file-t, át kell majd nevezned, mert a gmail, nem engedte elküldeni, hogyha eredeti kiterjesztésben küldöm. :Y

(#155) Fauszt válasza Soockit (#154) üzenetére


Fauszt
senior tag

hát ez a fájl tartalmát tekintve jelentősen eltér az eredeti sp2-ben lévőtől, szóval mindenképp próbáld ki amit írtam...

(#156) Soockit válasza Fauszt (#155) üzenetére


Soockit
aktív tag

Ok, át is másolom most és újra indítom a gépet.

(#157) Soockit


Soockit
aktív tag

Megtettem, újraindítottam, és várom, vagyis nem várom, hogy újrainduljon!

Majd kiváncsi leszek. Ha mondjuk egy hétig nem indul újra akkor szerintem jó lesz. Mert minden nap volt egy újraindulás volt olyan is anno, hogy mondjuk 5-ször indult újra egy bekapcsolásnál!
Próbáltam lecsökkenteni az indulásnál elinduló programok számát is amennyire csak tudtam! :R

Eddig minden ok, majd jelenkezem ha van valami.

Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél Fauszt!



[Szerkesztve]

(#158) Soockit válasza Soockit (#157) üzenetére


Soockit
aktív tag

Eddig minden OK! Nem indul újra gép, volt olyan, hogy 3 napig non-stop ment.

(#159) woland


woland
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is az a problémám, amit #56-os hozzászólásában indigo leírt itt: [link]

Újraindul a gép egymás után sokszor,e ljut a ram-ellenőrzésig, és akkor emgint újraindul. Aztán az x. bekacpsolásnál minden szép és jó, akár több hétig is simán fut, csak ki nem szabad kapcsolni, emrt akkor kezdődik előről az egész játék.
5lete esetleg vkinek, hogy mi lehet a gond és/vagy a megoldás? :O

Read between the lies...

(#160) beluschi


beluschi
tag

Segítséget kérek az alábbi probléma megoldásához:

Új gépet raktam össze Abit IS7, Prescott 3.0 HT, 2X512/400, Samsung 160 GB PATA, Gigabyte X800 pro, táp 420 W. Az esetek 99 %-ában power gomb benyom, ventilátotok felpörögnek, majd végig fekete képernyő mellett kb. 5 s múlva leáll a gép hangjelzés nélkül. Ha ezt követően indítom, akkor kivétel nélkül mindíg beindul, az első pár másodperc után a fekete képernyő eltűnésekor egy rövid sípolás hallatszik, ami az első indítás - és leállás - alkalmával sosem hallható. Ha a gépet leállítása után néhány órán belül indítom újra, akkor van, hogy első bekapcsolásra minden rendben, de többnyire ilyenkor is a második indításra indul, de akkor mindíg. A gép egyébként tökéletesen működik, a már bekapcsolt, utána sosem kapcsol ki - csak ha én akarom. Mi lehet ennek az oka?

Homeworld forever

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Számítógép újraindulás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.