Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mepet


mepet
addikt

oriic, koszi, hogy jatszottal vele! Igy nekunk mar nem kell. :)

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A játék nem is érdekel... viszont erre felkaptam a fejem: "Imádtam a Borderlandseket, a The Divisionöket, az Outriderst, a fél életemet a Destinykben töltöttem szóval valami hasonlóban reménykedtem most is."
Én is imádom a borderlands szériát, mindegyiket végig toltam, de nem találkoztam sok hasonló játékkal. Van 2022-ből, vagy 2023-ból olyan játék aminek azért nem fos a grafikája és hasonló, mint a borderlands széria? :)

(#3) ribizly válasza mepet (#1) üzenetére


ribizly
veterán

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szar fanfiction, ráadásul azok az emberek akik az Arkham trilógiát csinálták, rég leléptek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) markknight válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


markknight
veterán

Ugyanazok az emberek írták a történetet, ezt twitteren is mondták. Ráadásul senki nem mondta egy szóval sem, hogy a jelenlegi állapot úgy marad ahogy még ha a multiverzumot be is hozták. Valszeg a Liga úgy ahogy van vissza fog térni, tudják ők is, hogy másként nem lehet az Arkham Univerzumot lezárni.

Egyébként engem szórakoztat a játék, főleg meló után leülni és kicsit aprítani az ellent, kérdés meddig fog lekötni huzamosabb ideig. A cinematicok, a humor meg a szinkron nekem nagyon rendben volt, meg azok az apróbb utalások amikre senki nem figyel, de Arkham játékokban figyeltek, megvan itt is. Minimum háromszor ilyen hosszúnak kellett volna lenni a main story-nak, de szerintem ezt az ütletpolitika miatt 30%-on elvágták.

A játékmenet része, pedig nem tudom biztos én vagyok a hülye, de roppantul szórakoztat. Robbanások, eszetlen lövöldözések, jó a gunplay.

[ Szerkesztve ]

(#6) AsakuraDave válasza markknight (#5) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ugyanazok írták? én nem tudom, csak azt, hogy valami oknál fogva az írói csapat részese volt a Sweet Baby Inc., a lehető leg- wokeabb, feminacibb és férfigyűlölő csapat period.
Az UI elemek és effektek borzalmasak, kb mindent kikapcsolva végre látsz is valamit a gameplayből.
A gunplay jó? Hát oké, ez szubjektív de akkor nagyon sajnálom ha eddig, ezek szerint, még ennél is pocsékabb mechanikájú játékkal játszottál csak. :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7) markknight válasza AsakuraDave (#6) üzenetére


markknight
veterán

Nem tudom, játszottam Apex-szel sokat, COD-dal is, de kb ugyanazon a szinten tetszik a lövölde rész mint Apexbe. Meg vannak ugrabugrák, skillek, gránátok.

(#8) ldave válasza markknight (#7) üzenetére


ldave
félisten

Értjük, nincsenek nagy igényeid. Semmi baj.

A Slime draws near! Command?

(#9) markknight válasza ldave (#8) üzenetére


markknight
veterán

Aha, csak azt nem értem, hogy akkor miért very positive steamen meg kb minden piactéren a játék értékelése. De persze, jó beszólni ahogy azt szokása itt pár embernek.

[ Szerkesztve ]

(#10) Plazmacucci válasza markknight (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) AsakuraDave válasza markknight (#9) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Végre egy, a woke kultúrát megtestesítő játék, már csak azért megveszi valaki, az amúgy tök reális 70€/$ áron, hogy leírhassa, hogy ez a világ legjobb dolga, amúgy a játék első 1-3 órája nem borzalmasan szörnyű ezért is lehet pozitív sok értékelés, de ha kicsit utána is járnál a dolgoknak, akkor látnád, hogy alig vette meg ember Steamen a játékot és már ezer fő sem játszik vele míg Arkham Knightot most is 2000+ fő tolja Steamen, addig ezt a csodát 200 fő :( :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#12) Dorzolamid


Dorzolamid
csendes tag

Game pass-ba jó lesz ez, mint a Gotham Knights.

(#13) montana92 válasza ldave (#8) üzenetére


montana92
csendes tag

Izé, számomra is gagyi a játék, de miért lesz ettől igénytelen, hogy őt viszont szórakoztatja? Mi más célja van egy játéknak, mint hogy szórakoztató legyen?
Ennek mentén mindenki igénytelen, aki nem valamilyen extrán bonyolult stratégiát/rpg-t tolnak.
Sőt, igénytelen mindenki, aki egyáltalán játékkal tölti az idejét, ahelyett, hogy mondjuk magaskultúrát fogyasztana.... :)

(#14) ldave válasza montana92 (#13) üzenetére


ldave
félisten

Pontosan, csak a sakk és a gó vehető komoly, figyelemre méltó játéknak. Minden más csak felesleges időpazarlás.

A Slime draws near! Command?

(#15) Plazmacucci válasza montana92 (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Bármelyik Batman játékhoz képest igénytelen mind art style wise, mind gameplay.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Döglött Róka válasza AsakuraDave (#6) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miert is "woke" ez a jatek?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) montana92 válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


montana92
csendes tag

Ebben egyetértek, de feljebb nem a játék, hanem a fórumtárs igényeire, igénytelenségére utaltak és azt nem értettem.

(#18) Plazmacucci válasza montana92 (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ó. Oké így világos.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ilyen az, amikor valaki felül a trendvonatra, aztán menet közben leesik.
Rocksteady-féle Arkham-trilógia viszont örök kedvenc marad, de ahogy valószínűleg a mai CDPR sem tud már olyan Witcher játékot csinálni ami megugorja majd a lécet, úgy szerintem Rocksteadyék sem tudnának ma már baszós Batman játékot csinálni.

(#20) sittes79


sittes79
addikt

Tényleg nem értem ki szerint jó ez a játék(betat probaltam), azt kell gondolnom mind fizetett ember, azt a pár százat nem is lenne nehéz lefizetni :DDD

Újabb szégyen a játékipaban. De ahogy a hétköznapokban már itt se kapjuk fel a fejünket, teljes apátiában élünk.

(#21) Redneck


Redneck
nagyúr

Jó eséllyel megy ez is a Gotham Knights mellé, vagyis nem veszem meg. GP-ben majd kap egy esélyt, de ha hasonlóan gagyi, ezt is törlöm 2-3 óra után.

Kár hogy ilyeneket adnak ki. Szerintem a DC univerzumban van potenciál, nem értem mit pöcsölnek... :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A játékmenet kritikán aluli, miközben az Arkham Knight-ot is sikerült grafikailag alulmúlni. Ez így hulladék. :(

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) Dɨngodilɇ válasza markknight (#9) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Talán mert ledarálták a negatív értékelések nagy részét... lehet nem volt 7000db, mint amiket pletykáltak, de minimum egy vegyes-t kellene látnunk.
[Allegations of Removed Reviews Surround “Suicide Squad: Kill the Justice League” on Steam]
Metacritic-en meg 3.8 az user score, nem gyanús?
[metacritic]

(#24) Eversmann válasza Dɨngodilɇ (#23) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Hogy lehet ledarálni?

Steam Charts: 2,038 players right now
Az nem sok.

Tény, aki nagyon akar játszani, az talál most rengeteg jó játékot helyette :U

Life is better with a Titan

(#25) NandoXXL válasza Eversmann (#24) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Eltávolították flame ect. miatt. MAGYARUL: TÖRÖLTÉK A NEGATÍV ÉRTÉKELÉSEKET, CENZÚRÁZTAK! Igénytelen játék... már csak a gyomorforgató steam cenzúra miatt is! HOGY ÉRTSD A DOOM JÁTÉKOS CSAL, ÍRTOK NEM AZ Ő DOLGUK (romokban a multi), JÖN EGY MEGOSZTÓ KÉRDŐJELES JÁTÉK ERRE MINDEN NEGATÍV ÉRTÉKELÉST ELTÁVOLÍTANAK A KIADÓ KÉRÉSÉRE :R (sajnos ez így szar lett, Batman-ek fantasztikus játékok voltak, nem véletlenül vettem meg őket, ahogy mások is megvették és jó kritkákat írtak róluk.) Ezt meg vegye meg aki akarja, ingyen se kell sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Suicide Squad: Kill the Justice League ‘Has Fallen Short of Our Expectations’, Warner Bros. Says - IGN

"A Suicide Squad: Kill the Justice League "elmaradt a várakozásainktól" - közölte a Warner Bros. Discovery."

Meglepődtünk? :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.