Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-05 12:14:50

LOGOUT.hu

Megkérünk titeket, hogy a topicban csak és kizárólag cserére kínált játékokkal üzleteljetek! Aki pénzt szeretne érte, az a Hardveraprón adjon fel hirdetést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) bijesz


bijesz
aktív tag

Nem fogja a valve bannonli vagy ilyesmi, mégis miért tenné?
Nem tudod bizonyítani, hogy átvert ezért bizalmi kérés a kulcs kereskedelem.

(#8702) alpihun


alpihun
senior tag

Wizard's Promise
Fate's Grasp
2x Dark Warden
Soul Rend

kártyák jöttek a Faerie Solitaireből.

Illetve a The Binding of Isaacból ezek estek:
I The Magician
V The Hierophant
VII The Chariot
2x VIII Justice
.

Érdemes ezekkel foglalkozni, vagy hagyjam?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#8703) Arkennys válasza alpihun (#8702) üzenetére


Arkennys
addikt

kb 20 cent/kártya amit ki bírsz hozni belőlük, innentől döntsd el te :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8704) bijesz válasza alpihun (#8702) üzenetére


bijesz
aktív tag

Persze ez össszesen kb 2 EUR ha felteszed marketre.
Ebbők kijön a mostani HL2 ami most akciós, és az is dob párat abból még lesz majdnem 1 EUR.

[ Szerkesztve ]

(#8705) Alien83 válasza bijesz (#8704) üzenetére


Alien83
senior tag

pont 1 euro, mert 0.25-ért elviszik a karikat, vagyis 4x0.25. :D

(#8706) bijesz válasza Alien83 (#8705) üzenetére


bijesz
aktív tag

A HL2 karik már 0.2 alatt vannak ahogy én láttam

(#8707) Csapoati válasza bijesz (#8706) üzenetére


Csapoati
nagyúr

0.3-0.35

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8708) bijesz válasza Csapoati (#8707) üzenetére


bijesz
aktív tag

Én most 0.25-0.27-et látok a marketen, de egy órája amikor néztem akkor volt 0.18 is, azt hittem ez egy trend, de lehet csak kirívó esetek voltak

(#8709) Arkennys válasza bijesz (#8708) üzenetére


Arkennys
addikt

gyakran felkerül marha olcsón 1-1 db, de ez a jellemző árat ritkán változtatja, mert el is viszik, és marad a többi

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8710) po1son


po1son
addikt

BF3 Limited Edition kulcsot cserénék FIFA 13 kulcsra vagy Borderlands 2 Season passra.
Többit privátban, ha vkit érdekel.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#8711) Mardel válasza ayo (#8698) üzenetére


Mardel
őstag

Akkor elobb ki kell lepnie a scammer fiokbol, majd be a sajatjaba, ha meg steamguard kodot is ker az meg plusz ido.
Ha a helyeben lettem volna akkor gyorsan beaktivalom magamnal (ha meg nincs meg), vagy bedobom valamelyik ph! topicba, ninjak ugyis viszik.
Egyebkent a legjobb modszer kulcs scammerek ellen ha mar egy korabban aktivalt kulcsot adsz meg neki, ha lelep legalabb nem ert kar.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#8712) Csapoati válasza bijesz (#8708) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt nem tudom hogy, nálam nem volt még egyik sem 0,29 alatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8713) BigBlue69 válasza Mardel (#8711) üzenetére


BigBlue69
őstag

Most komolyan? Szted aktiválás előtt fog lelépni?:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8714) alpihun válasza bijesz (#8704) üzenetére


alpihun
senior tag

Akkor viszonylag jól jártam, amikor egy Fireborn Odachi-ra cseréltem. Azt pedig egy kulcs + Strange Stormthrasher-re.
Két kulcsért már kapok utp giftet, szóval csak az utóbbi tárgyat kell egy kicsit forgatnom a piacokon.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#8715) Mardel válasza BigBlue69 (#8713) üzenetére


Mardel
őstag

Ha kulcs scammer akkor elobb utobb kitiltjak, ayo meg azt irta, hogy tobbnyire nem a foaccountjukkal scammelnek az emberek, ha meg ott szeretne aktivalni, akkor ki kell lepnie hozza.

(#8716) Vertigo: Megtudja mondani, de nemhiszem, hogy tennenek valamit, mert ok azt nemtudjak, hogy te honnan szerezted a kodot. Igy is gyatra a support, ezzel kulon meg nem akarnak foglalkozni.
Az ember meh 1-2 ilyen utan korultekintobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#8716) Vertigo18 válasza Mardel (#8715) üzenetére


Vertigo18
addikt

De a steam nem tudja megnézni, hogy milyen accra aktiválták a serialt, és azt (is) bannolni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8717) ayo válasza Mardel (#8715) üzenetére


ayo
addikt

dehogy kell kilepnie... siman lehet futtatni tobb accot is egyszerre. de nemhiszem hogy maganak aktivalna be hanem inkabb penzt csinal belole vagy megforgatja megjobban.

ha pl amazonon vasarolt kulccsal lett volna akkor az amazonnak irt volna, amazon deaktivalja es kap egy uj kodot ennyi. egy pcguru vagy melyik ujsag meg kap par kulcsot hogy ezeket szetoszhatja tobb jogunk nagyon nincs.

kulcsos csalasert is volt mar ban de hat azzal el lehet szorakozni hogy megadjak. vannak bena scammerek ez teny, de a legtobb mar benne van a rendszerben rendesen. steamrep jo dolog de annyi itt az account lopastol kezdve minden hogy neha hiaba mindent rendben talalsz a felhasznaloval kapcsolatban, akkor is lehet hogy mas kezeli epp a fiokot pl.

egy tanacsot tudok mondani: kezdetben olcso giftekkel kell kezden. ha lesz eleg rep a profilodon, akkor utana kerheted elore a kulcsokat is akar, mert lesz hirneved. kulcsokkal kezdeni vagy draga giftekkel szerintem elegge veszelyes.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#8718) csaba951 válasza Vertigo18 (#8716) üzenetére


csaba951
veterán

Nézd! Technikailag egy rátermett ügyfeles minden bizonnyal meg tudná csinálni. De nem fogja! Nem égeti magát azzal a Steam, hogy chat-re hivatkozva ilyet csináljon.

Az ég adta világon semmi bizonyíték nincs arra sem, hogy egyáltalán az egyik félé volt jogosan az a kulcs! A beszélgetés meg lehet akár egy fellépés/filmszerep szövege is. Most erre ugorjanak? Az lenne a vége, hogy pár troll ingyen osztogatná a kulcsokat, aztán meg jól röhögne a markába amikor a Steam banolja a fiókot.

(#8719) Heavyrain válasza ayo (#8717) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#8720) .tnm válasza Heavyrain (#8719) üzenetére


.tnm
addikt

oh boi! :DDD
a legjobban az tetszett, hogy az "USA-ból származó" angolja érthetetlenül rossz volt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8721) buksovac válasza .tnm (#8720) üzenetére


buksovac
csendes tag

Most olvastam én is, mennyire komolytalanok ezek a próbálkozások! :D

(#8722) csaba951 válasza buksovac (#8721) üzenetére


csaba951
veterán

Azért egy Yatterman-hoz már pofa kell! :D

Az is tetszett, amikor a kiszemelt áldozat ezt adta meg:
Throne: I am actually a Valve developer
Throne: my name is Gabe newell

Egyébként kék szövegre hogyan lehet átváltani a chat ablakban? Ezt tutira sokan beszívják, mert nagyon hivatalosnak látszik!

(#8723) BigBlue69 válasza csaba951 (#8722) üzenetére


BigBlue69
őstag

Redditen azt írják /me és úgy.. nekem nem működött..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8724) Heavyrain válasza BigBlue69 (#8723) üzenetére


Heavyrain
őstag

Régebben működött, viszont azóta (2013.03.04) már kivették ezt a funkciót,pont a scammerek miatt,akik visszaéltek vele.

[ Szerkesztve ]

(#8725) buksovac válasza BigBlue69 (#8723) üzenetére


buksovac
csendes tag

Van is pont egy ilyen a lenti linkben ahol a scammer próbálkozik vele mire a kiszemelt "áldozat" elmagyarázza neki, hogy hogyan is kellene ezt és miért nem működik :D

[ Szerkesztve ]

(#8726) morvaigaben válasza buksovac (#8725) üzenetére


morvaigaben
tag

Azon nevettem a legjobban... :D

de a szerencsétlen csak próbálkozik tovább :DD

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#8727) #41133696


#41133696
törölt tag

A Company of Heroes 2 kártyák viszonylag jó áron mennek el, két T-70 Light Tank - Winter karit 0.5 €-ért darabonként az imént vettek meg :)

(#8728) #41133696 válasza #41133696 (#8727) üzenetére


#41133696
törölt tag

Friss játékoknál jó ez :)

(#8729) Csapoati válasza #41133696 (#8727) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert kisebb a kereslet, friss es draga a jatek. A Grid 2-esek is ennyiert mentek el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8730) #41133696 válasza Csapoati (#8729) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, L4D2 meg TF2, 0.20 körül is nehezen... mert telített.

(#8731) Arkennys válasza #41133696 (#8727) üzenetére


Arkennys
addikt

ebben mi is a meglepő egy ilyen drága játéknál, ami igen keveseknek van meg? :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8732) Csapoati válasza Csapoati (#8729) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinalat, nem kereslet, de szerrncsere igy is ertettetek. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8733) #41133696 válasza Arkennys (#8731) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát azért az orosz-ukrán árak kicsit másabbak mint a mi régiónkban, és valószínűleg eléggé népszerű az ottani játékosok körében, hiszen az egyik fél a kettő közül a szovjet vörös hadsereg.

(#8734) Arkennys válasza #41133696 (#8733) üzenetére


Arkennys
addikt

másabbak, de onnan trükközés nélkül te nem veszel játékot, azt meg nem szabad :D

más: persze, rájuk érvényes, biztos többen veszik, akik megtehetik. Magyar kiadójú játékot meg pl itthon kicsit többen, mint máshol, stb. De nem nagyon értem, ez mit határoz meg ezügyben. Ettől a ténytől nem lesz olcsó a kártya belőle (annyit azért nem hiszem, hogy számít az előbb beszélt tény), vagy a játék elérhetőbb nekünk :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8735) csaba951 válasza Arkennys (#8734) üzenetére


csaba951
veterán

Pedig nagyon egyszerű amit írt! Az orosz játékosok tényleg "annyian vannak mint az oroszok!" COH2 amúgy is egy népszerű játék. Plusz mivel az egyik fő résztvevő a szovjet oldal, egész biztosan rengeteget vettek/vesznek belőle az orosz/ukrán játékosok. A sok játékos pedig sok kártyát is jelent a kínálati oldalon. Ennek pedig alaposan le kellene nyomni a kártyák árát. Meglepő módon most mégsem ezt látjuk Marketen...

[ Szerkesztve ]

(#8736) .tnm válasza csaba951 (#8735) üzenetére


.tnm
addikt

lehet, hogy sokan közülük rárepültek a játék badge-eire is?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8737) bijesz


bijesz
aktív tag

Darkness 2-t cserélnék valami értelmesre

(#8738) #41133696 válasza csaba951 (#8735) üzenetére


#41133696
törölt tag

Így van :K :R

(#8739) Siera


Siera
senior tag

Na szerintem valami forr a valve kondérjában.
Nem nagyon akar betölteni a steam. : -)

(#8740) alpihun válasza Siera (#8739) üzenetére


alpihun
senior tag

Elindult a Summer Sale!

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#8741) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Lett egy Company Of Heroes Complete-m Gamersgate gift! Steames kulcsot ad.! Valaki?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8742) Mate válasza BigBlue69 (#8741) üzenetére


Mate
nagyúr

Véremet adnám érte :D

ui.: Most látom, 2-t nem tartalmazza :(

[ Szerkesztve ]

(#8743) #41133696 válasza Mate (#8742) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát a kettőt nem osztogatják ilyen csomagban, meg ajándékban sem :D

(#8744) Mate válasza #41133696 (#8743) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem még új a steam, úgyhogy még álomvilágban élek :D

(#8745) Arkennys válasza csaba951 (#8735) üzenetére


Arkennys
addikt

és mind megveszi a játékot? :) azért...

mindegy, nem vitázok. legyen, engem sem így, sem úgy nem érint, szóval ennyiben hagyom :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8746) Butha007 válasza Arkennys (#8745) üzenetére


Butha007
csendes tag

sziasztok

azt nem tudja valaki megmondani hogy hol lehet megnézni hogy egy adott játék (amit még nem vettem meg ) mennyi kártyát dob ?

Thunderdome is never die!

(#8747) morvaigaben válasza Butha007 (#8746) üzenetére


morvaigaben
tag

Erre tessék. :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#8748) Butha007 válasza morvaigaben (#8747) üzenetére


Butha007
csendes tag

ohh köszönöm , nagyon nagy vagy :))

Thunderdome is never die!

(#8749) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Don't Starve-ot cserélnék azonos értékben (gift).

(#8750) x_o_n


x_o_n
veterán

Ezeket cserélném értelmes játékra:
.Inversion
.Shadow harvest
.Risen 2
.Duke nukem forever
.Cryostasis
illetve van egy rakat hl2/trine2/alan wake kártya és booster pack.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.