Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Star craft -al 1 neten

Hozzászólások

(#1) Neo...


Neo...
tag

Nos mi nekünk 384/64 van
És nem tudunk Star craftozni k2 en szerintem ez a sc ben van valami és ezzel kepcsolatban tudtok valamit ?

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#2) Drizzt válasza Neo... (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem értem az utolsó mondatot.

I am having fun staying poor.

(#3) bdav válasza Neo... (#1) üzenetére


bdav
őstag

egy alhálóról ketten valóban nem tudtok játszani bnetes játékban. nem tudok róla hogy lenne erre megoldás.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4) VladimirR válasza bdav (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de miert nem? es miert pont az sc?
anno en is probaltam egy haverral jatszani, de ha ugyanabban a jatekban voltunk, akkor ilyen 5mp-es lag volt - kulon jatekban nem volt gond
viszont egy havernal routerrel megosztott netrol 3-an jatszottunk w3-at bneten :F

(#5) bdav válasza VladimirR (#4) üzenetére


bdav
őstag

fogalmam sincs hogy miért... de ugyanez a tapasztalat mindenkinél, aki próbálta, iszonyatosan belagzik tőle a játék.

War3 már tök új. Amikor a StarCraft megjelent '98-ban, nálunk (mo) pl. még a modemes net elérés se volt túl gaykori, hátmég broadband. A SC tulajdonképp már egy letűnt kor játéka :) valószínű ehhez igazították a hálózati kódját is (modemmel egyébként nem lagolt a bnet, ami marha érdekes volt, manapság ezt nem igen tudnám elképzelni :) )

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#6) LOTR válasza Neo... (#1) üzenetére


LOTR
addikt

megosztott netnél ugyan abban szobában nem lehet játszani

One Ring to rule them all

(#7) Neo...


Neo...
tag

Tudom hogy nem lehet !
ezért kértem valami megoldást de ugytünk ezt még PN! -n se tudják megmondani !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#8) LOTR válasza Neo... (#7) üzenetére


LOTR
addikt

ezt sztem ,sehol nem tudják megoldani :)

mivel nem lehet

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Star craft -al 1 neten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.