Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Laci nnnnn válasza Stalker-2572 (#48) üzenetére


Laci nnnnn
csendes tag

Jobb gomb, Show info balloons - pipa ki.

[ Szerkesztve ]

(#52) szimcsi


szimcsi
senior tag

Feltettem a 1.6 verziót és néha kiír olyat hogy nem kompatibilis az ad-aware progival amit használok még. Miben jelentkezhet ez a nem kompatibilitás? Nem tudom hogy emiatt e de az egyik gépemen nem tudtam például elindítani a full scan-t az ad-awarevel csökentett módban.

XP

(#53) Stalker-2572 válasza Laci nnnnn (#51) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:C thx

All Black...

(#54) VinoRosso válasza Laci nnnnn (#51) üzenetére


VinoRosso
veterán

nekem ilyen miért nincs? Rohadt idegesítő, hogy startupnál nem akartam, hogy a CCC induljon ezért msconfigban kivettem az induló progik közül, és restart után újra be akarta magát fészkelni, de én megtagadtam Spybotból, és azóta minden indulásnál egy csomó ballon ottvan, és nem hagyja abba, folyamatosan ott van, és villog a buzija. [link]

(#55) #56573440


#56573440
törölt tag

hali

valakinek van ötlete hogy mi lett a spybottal? háttérben fut, ha el akarom indítani akkor tálcán él, de fel már nem jön, két monitor van, egyiken sem jelenik meg... reinstall is volt, az sem segített...

(#56) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Szesz!

Megint miezmár? A táblázat legszélső oszlopában véletlenül vettem észre, aztán kihúztam a csíkot és valami üzenetfélét láttam, teljeen nem tudtam megjeleníteni, mert nem lehet kijelölni és hihúznisem tudom már tovább. Miaza PestPatrol, nem is hallottam róla még :Y és miért oda került ez a szöveg? Remélem nem valami féreg akarja megfingatni a Spybotom :W

(#57) Winner_hun válasza VinoRosso (#56) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58) VinoRosso válasza Winner_hun (#57) üzenetére


VinoRosso
veterán

Mondom még 1x NEM töltöttem ilyet le nem is ismertem idáig.

Ja és kb 3 napos a win, teljesen friss. És tuti nem települt ilyen a gépmre. Ja és miért ott és úgy jeleníti meg???

[ Szerkesztve ]

(#59) GAbre


GAbre
veterán

Vki tudja,h miért zabál a spybot tieltimer 500Mb memóriát kb?

Avatar

(#60) sfdrakex válasza GAbre (#59) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondolom mert megy folyamatosan és nem üriti a tárat.

(#58) VinoRosso

Nem lehet hogy benne volt valami más progiban, virus írtóban vagy tüzfalban akármiben mellékelve te meg telepítéskor csak noymtad hoyg tovább nem nézted mi van bepipálva?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#61) GAbre válasza sfdrakex (#60) üzenetére


GAbre
veterán

Telepítéskor?Vagy mikor?
2 vírusírtó,és 2 tűzfal van:)
És 2 kémrobotkereső:)
http://prohardver.hu/dl/upc/2009-11/21/182302_g8ptfmjw104lmojb_2.jpg
De viszont ez a buzi dolog mindíg előjön,már vagy fél éve!
És újraraktam nemrég a gépet!Formáztam mindent...:(

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#62) sfdrakex válasza GAbre (#61) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen telepítéskor gondoltam, hogy felraktad a programot figyelmetlenségből.

Az amiről képet mutattál nem kártevő igazából, csak valami szolgáltatása a böngészőknek, nem emlékszem pontosan mi az keress rá guglival.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#63) GAbre válasza sfdrakex (#62) üzenetére


GAbre
veterán

Csak mozillát használok!
Akkor az lessz,már azthittem benyeltem vmit,és nem látja semmi se...:(
A kasperskyt még nem próbáltam...:)
Köx az infót!

Avatar

(#64) forise


forise
tag

Sziasztok!
Látom elég rég írtak a topicba, de lehet hogy többen is használjátok ezt a progit és tud valaki segíteni vagy ötletet adni:
Egy apró problémában kérném a segítségetek, spybot-ot használok, és van az immunizálási lehetőség amit ha végig futtatok, akkor az összes kijelölt file "immunis" lesz. Pár perc után, ha újra megnyitom a progit, akkor a Mozilla file-i "védtelenek" maradtak, mintha nem futtattam volna le a programot. Próbáltam már futtatni rendszergazaként is, akkor sem marad meg véglegesen az immunizálás, de csak a Mozilla file-oknál.Egy másik gépen ugyanilyen beállításokkal, mind a spybot,mind a Mozilla, ilyen gondom nincs. Telepítettem már újra a spybot-ot is, de sajnos kifogytam az ötletekből. (OS Win7 64, Mozilla 3.6.3, Spybot 1.6.1.7)
kép

[ Szerkesztve ]

(#65) ViZion válasza forise (#64) üzenetére


ViZion
félisten

Amikor belépsz az immunizálásba, akkor CSAK ellenőriz.
Ha ez véget ért, akkor kattints a + jelre, h immunizáljon.
A folyamatoknál nézd meg, nem maradt-e ott közben az FF, mert néha nem lép ki rendesen. Zárd be, és úgy katt a + -ra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#66) forise válasza ViZion (#65) üzenetére


forise
tag

Szia
Köszi a tippet, a elejét már többször megcsináltam. A folyamatokat nem néztem, de ahogy írtad ránéztem, nem ment,és így is lefuttattam az immunizálást. Sajnos egy két perc múlva vagy a firefox megnyitása után ugyanúgy immunizálatlan lesz a firefox filejai.
Még egyszer köszi a tanácsot, feladtam. :W

(#67) ViZion válasza forise (#66) üzenetére


ViZion
félisten

akkor az a baj, h írásvédett pl. a host file-od. Rendszergazda jogokkal futtasd. Mondjuk ez amolyan "bolond biztosítás" letiltja a fertőző címek elérését. ha okosan netezel, akkor nem is kell.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68) forise válasza ViZion (#67) üzenetére


forise
tag

Köszi, már próbáltam úgy is, marad a második lehetőség. :))

(#69) mark777 válasza vizslakutya (#35) üzenetére


mark777
csendes tag

Helo

Szabad ilyen régi topichoz hozzászólni?
A programot sikerült annyira továbbfejleszteni hogy már saját magát se képes frissíteni
A virusadadatbázis frissítése beragad és ott áll.
A
Downloaded archive "Services.sbs-20110301.cab" from http://updates3.saf
elemnél várakozik. A régebbi verziók legalább működtek.
Ez alapján

https://www.safer-networking.org/faq/failed-install-spybot-2-antivirus-signatures-error-2005/

se javult meg.

kösz

(#70) #41133696


#41133696
törölt tag

Évek óta nem használtam , és nem is hallottam felőle. Lehet azért nem is frissít, mert már a fejlesztő is lemondó róla.

(#71) mark777 válasza #41133696 (#70) üzenetére


mark777
csendes tag

Szia

Kösz a választ.
Még 1 éve is olyan jó program volt.Egyszerű
Gondolom, a fizetős verzióra gyúrnak a fejlesztéssel
Az is furcsa hogy gyanús mirrorokról lehet csak letölteni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.