Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson W900

Hozzászólások

(#1) bobace


bobace
őstag

Hát íme ma bemutatták az új Walkman modellt, az eddig W850 néven futó telefont.
A gyártó honlapján már lehet kotorászni a funkciók között:
Bővebben: link

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2) _redavid_


_redavid_
csendes tag

A tudása lenyűgöző.. Csak ugye az ára biztos nem lesz 100alatt... :( :( Pedig ezzel már végre lehetne normálisan videózni!!! Ergó mindent tudna amit 1 telefonnak tudnia kéne... Telefon ez még vagy Médialejátszóba épített telefon? :D

Se Rula!

(#3) bobace


bobace
őstag

csak azt nem birom megérteni hogy miért enm kapott a kamera egy védő-záro cuccost, meg ugye a memoria kártya se jár alapbol, bár a 470mb v mennyi sokra elég, engem nem érdekel az ára ha kell egy évig gyüjtök rá, de kell

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4) ragazzo


ragazzo
őstag

Csinálhatták volna nem elforgatható változatban is.A görcs akarja mindig forgatni.Egyébként a tudásával nincs bajom.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#5) blueMerle


blueMerle
veterán

Wow! Fehérben nagyon tetszik, feketében ocsmány. Bárhogy is, a gondom az vele hogy elforgatható, és én anno pont ezmiatt váltam meg az S700i telefonomtól. Jó volt szép volt, csak nem bírtam megszokni, ezt se tudnám -igazából nem is nagyon akarom, hiszen a telefon van ÉRTEM és nem fordítva! Nehogy már nekem kelljen alkalmazkodni?! :DD

(#6) AS


AS
félisten

De nem kell forgatni mert szétugrik magátol. nem olyan mint a s700-é):)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) makkocska


makkocska
csendes tag

Hát:(
Nagyon gáz lett szerintem:(
A fekete szín ami egyedül tetszik a telóba.
Az hogy nincs lencsevédő egy óriási nagy hiba volt az SE-től.
Másik hogy nagy lett.
Nagyon nagy.
Azt se vágom hogy csak a 3G miatt/javítsatok ki ha nem igaz:)/ lett 1.5x nagyobb mint a w800i?
Nemtom hogy vagytok vele de én azért a kis telókat szeretem.
És ebből a szempontból a w800i tökéletes.Mindent tud és kicsi.
A w900i meg...:F

na mind1
Tuti nem cserélem le a w800i-t:D:C

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#8) Pompi válasza makkocska (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez másik termékvonal mint a K750i/W800i. Ez az S700-as vonal, azzal megegyező méretben.

Feel Good Inc.

(#9) makkocska válasza Pompi (#8) üzenetére


makkocska
csendes tag

ok:)

[Szerkesztve]

(#10) _redavid_


_redavid_
csendes tag

akkor várjuk a K800-at :)

Se Rula!

(#11) blueMerle válasza _redavid_ (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

én már félve várom...lassan méretben visszatérunk a 90-es évekbe, amikor is a GA 628-asok húzták a zsebeinket...na neee...nehogymár 2005-ben ekkora téglákkal mászkáljunk. :Y Formailag és tudásbenileg tényleg csúcs, csak sajnos valóban a méretekkel adódnak gondok.

Mondjuk nekem egy 9500-ám van, szóval én a méret miatt inkább nem szolok semmit...CSAKHOGY! Míg a 9500 aktatáskába való, ez a telefon nem éppen, és ez egy óriási kulonbség.

K800 ugye nem lesz ilyen forgatós-nyitogatós-hajtogatós origami marhaság? :))

(#12) _redavid_


_redavid_
csendes tag

A k800-ba csak egy kicsit nagyobb kijelző kéne (''sűrűbb'') MEg ha már vannak telók amik tudnak 16 milla szint akkor ez mér ne? :D Nameg ott a videófelvétel.. A 3gp 1Xűen nem lehet rendesen videózni.. De mondjuk egy 25fps-es Cif felbontásu videó már élvehető lenne PC-n.. Főleg ha VGA lenne :) Akkor Eldobhatja az ember a Digigépét meg a kamerát is :).. csak ennek az 1gésznek 1 nagy hibája lenne:
Az akksi...

Se Rula!

(#13) bobace


bobace
őstag

a méret télleg nagy, de az ára se rossz: állitolag 160k lesz:O

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#14) Pompi válasza _redavid_ (#12) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem a 3G nem a videotelefonálás miatt, hanem a mobil internet miatt kellene nagyon.

Feel Good Inc.

(#15) ByB válasza bobace (#13) üzenetére


ByB
addikt

Érdemes visszakeresni, hogy K750i-re és W800i-re milyen horror árakat írtak itt a topicokban anno, még jóval a megjelenés előtt, aztán mégsem lett olyan nagyon vészes... Nem azt mondom, hogy olcsóak, de max 130k-nál fog kezdeni!!! (Reaálisabb inkább a 120-125k!) Honnan jött ez a 160k-s infó?

(#16) Sunyi Sanyi válasza ByB (#15) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

A Terminálról.:C

(#17) ByB válasza Sunyi Sanyi (#16) üzenetére


ByB
addikt

Jah az egyből más, akkor 100%, hogy ennyi is lesz... ;]

(#18) AS


AS
félisten

Hát azok hülyeséget irnak!
És már karácsonyra itt lesz... nem pedig 2006-ra

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) róland válasza bobace (#1) üzenetére


róland
veterán

Picit nehéz lett: 148 g. Azért az majdnem duplája a mostani átlagos tömegű telefonoknak (~80g)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#20) ByB válasza róland (#19) üzenetére


ByB
addikt

Nokia N90 - 173g...;)

(#21) róland válasza ByB (#20) üzenetére


róland
veterán

Na jó, de én a 80g-hoz vagyok szokva. Rég volt, amikor 3210-em volt, az volt 132g ha jól tudom.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#22) AS


AS
félisten

Na jó de nézd a kijelzö méretét is... meg valaszinü a fém,. teketgetös mehanika nyom enyit...:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Ck. válasza ByB (#20) üzenetére


Ck.
addikt

Tiszta röhely, hogy ezzel az N90 hasonlattal bizonygatod, hogy milyen jó kis teló ez... Közben ezzel saját magadnak ásod a gödröt! :DD



[Szerkesztve]

(#24) Ck. válasza AS (#22) üzenetére


Ck.
addikt

Nincs kedved egy kicsit feldobni a D600 totyikot?

(#25) ByB válasza Ck. (#23) üzenetére


ByB
addikt

Naponta max kétszer szólok hozzá a W900-as topichoz, próbálom távol tartani magam tőle... De közben tudat alatt már nemcsak ásom, hanem egyenes fejjel előre zuhanok a mélyére... ;]

(#26) ByB


ByB
addikt

Valaki vágja a pontos működési mechanizumsát a dolognak? :F Az egy dolog, hogy magától kinyílik, de ahhoz a tenyeredbe fejjel lefele kell fordítani, hogy kinyílva jó állásba tartsd kézben!? :F Hogy is van ez? Ráadásul az odalán nem láttam a nyitó mechanizmus elindításását segítő gombot! Ami meg a fedetlen kamerát illeti...:(((:((:( Tudom ezek ócska indokok, de nem biztos, hogy ez így yoó lesz.

Nagy felbontású képek - Bővebben: link

(#27) Ck. válasza ByB (#26) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem S700-asom volt K750 előtt.
Amikor összecsukott állapotból ki akarod nyitni, akkor szét kell csavarni, és így értelemszerűen meg kell fordítani a telót, másképp fejjel lefelé nyomkodnád.

Én nem szerettem annyira az S700-ast, mert szar volt az a csavargatás, ráadásul pár hét után a csavargatás miatt ahol hajlik, ott kör alakban kikopott a festék. :D

(#28) ByB válasza Ck. (#27) üzenetére


ByB
addikt

Csak le tudom megam beszélni lassacskán a W900i-ről... ;] Sosem értettem mi értelme a forgatható és nyitható telefonoknak! Egy-két kivételtől eltekintve fölösleges formai játék, ami ráadásul pocsék technikával párosul! Bent az egyetemen számolgattunk egy kicsit a Nokia 6260-as kapcsán és horror eredmények jöttek ki! A ma ismert anyagokból kb 30-40000HUF-ra jött ki csak az a mozgatómechanizmus, ami nem megy tönkre hetente...

ui.: Lekopott a festék? :Y Ez nagyon amatőr...:(((

(#29) bobace válasza ByB (#28) üzenetére


bobace
őstag

hát ez a kopás téma télleg elég amatőr...
amugy nem akarsz te lemondani róla:DD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#30) Ck. válasza ByB (#28) üzenetére


Ck.
addikt

A lekopás talán egy kicsit túl erős, inkább úgy mondanám, hogy kör alakban láthatóan karcolódott! :DDD Ezen már csak röhögni tok! ;]

Asszem sikerült saját magam lebeszélni a telóról. Meg aztán ugye az a bizonyos rendszercsatlakozó... Nemde? :(((

Ha rám hallgatsz, hagyod a fenébe a W900i-t, és ezek között válogatsz: N70, D600, (:YN91:Y)

[Szerkesztve]

(#31) Atomgeszi válasza ByB (#26) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sziasztok, hmm ez/ezek tuti h.mű telefon/telefonok , ha közelebbről megnézitek látni fogjátok ti is (bár lehet h. nem mondtam újat :)) )



[Szerkesztve]

(#32) ByB válasza Atomgeszi (#31) üzenetére


ByB
addikt

Valószínűleg a fotózáshoz egyedileg összerszerelt gyönyörűen kidolgozott egyedi darabokat használtak, ráadásul egy halom utómunka (photoshop) is van velük, de ezek nem 3D-s virtuális modellek, az látszik az illesztéseknél...

(#33) ByB válasza Ck. (#30) üzenetére


ByB
addikt

Samsungot asszem sosem fogok venni... D600-at übereli a kis W800-as, eltekintve a nagyobb kijelzőtől és a TV kimenettől, talán megleszek ezek nélkül! Következő telefonom tuti 3G-s lesz már, de se az N70 (totál semleges és érzelemmentes), se az N91 (batár nagy lesz és csúf, ráadásul fölöslegesen sok memóriával, annyi zenét nem akarok egyszerre magamnál hordani, vagy ha mégis, akkor ott a laptopom) nem tetszik! Megszerettem az SE-t, (8 évnyi Nokia korszak után) majd megskubbantom a W900i-t és döntök... Úgyis megveszem, csak most még futok egy-két kört, hogy ne tűnjek...

(#34) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

nyah itt egy kis videó róla :DD Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#35) ByB válasza Atomgeszi (#34) üzenetére


ByB
addikt

Érdekes volt, főleg a niytása... Számomra elég esetlennek tűnt, de valószínűleg megszokható! Végiggondolva, meg alig használja az ember a szám gombokat: az elején átmented az előző telefonodról az összes telefonszámot, aztán pedig csak smsezéshez és idegen szám hívásához használod...;] Határeset tintahal!

(#36) Ck. válasza ByB (#33) üzenetére


Ck.
addikt

Az N91-et csak tréfának szántam, de az N70-en és a D600-on komolyan gondolkozok... Megszavazhatnál egy kis bizalmat a Samsungnak, legalább annyival, hogy kipróbálod a D600-t is és majd úgy döntesz! :D

Én sztem W900-at nem fogok venni 2 okból:
1. Az S700-ból okulva.
2. Idegesít a rendszercsatlakozó kontakt-hibája, ami az új fast-port-nak köszönhető.

A legjobban a minősében csalódtam az SE-nél... K750-es gagyi összerakás, melyet a W800 is követ, igaz jóval kisebb mértékben.
De azért még nem ástam el az SE-t! :B

(#37) ByB válasza Ck. (#36) üzenetére


ByB
addikt

Én maradok most még SE-FAN! Fast-port csatlakozó nálam nem xaraxik, csak nagyon ritkán... Minőség javuló tendenciát mutat, de a W900i-t én is kézbe fogom venni mielőtt megveszem, nem úgy mint szoktam: boltba be, az kell, fizet, viszlát... Annyira nem sietek vele, az is lehet, hogy kihagyom és megvárom mi jön még! Egyre kevesebb kényszert érzek magamon, szerintem megvárom a januárt és a 3G-s szolgáltatások árainak bejelentését! Engem leginkább a laptoppal és 3G-vel való netezés vonzzz... ;] Ráadásul egyre inkább xeretem a W800i-met, nagyon nekem való!!!

(#38) Ricardo


Ricardo
félisten

Ahogy nézem itt nem kell a kinyitáskor megfordítani a telefont.

(#39) anto


anto
tag

Szép és jó de K750m szimpibb :)
Remélem hamarosan jön az új 3Gs K or köv. W szériás telefon amit nemkell csavargatni.:)
(ha nemjön azt is túlélem mer K750i tökéletes majd 1 W800 szoftot rárakok és fasza)

(#40) AS válasza Ck. (#24) üzenetére


AS
félisten

ok, most már mindet tudok rola. mert felvetem egy tulajdonosal a kapcsolatot és fagatom egész nap:DD:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) _redavid_ válasza AS (#40) üzenetére


_redavid_
csendes tag

Általa készített videót tudnál kérni? :U

Se Rula!

(#42) AS válasza _redavid_ (#41) üzenetére


AS
félisten

Igen ott a topikjában, és még kaptok.;]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) ByB válasza AS (#42) üzenetére


ByB
addikt

Linkelnéd a topicot, mert nem találom! THX :R

ui.: Jahh D600, azt hittem W900... Az előbbi nem érdekel... :(

[Szerkesztve]

(#44) Bekeny003


Bekeny003
tag

Valaki tud valami időpontot a megjelenéssel kapcsolatban???

(#45) shev7 válasza ByB (#43) üzenetére


shev7
veterán

Én sem értem miért erőltetik ezeket a csúsztatható, csavarható formákat. Túl sok értelme nincs, csak plusz valami ami el tud romlani. Ha mégis a hajtogatással akarnak méretet csökkenteni, akkor inkább flippeset kéne csinálni, ott legalább annyi előnye van, hogy védve van a kijelző.

(Közben végiggondoltam, hogy flipben elég nehéz lenne a felőled kamera felőlem telefon ''feelinget'' hozni :) )

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#46) AS válasza ByB (#43) üzenetére


AS
félisten

Csak neked és másoknak rengeteg w900-al készült képet találtam és videot is!!
:):)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) ByB válasza AS (#46) üzenetére


ByB
addikt

Linkért könyörög a nép!!! :U

(#48) AS


AS
félisten

Ma jó napom van:)
SE w900 menü:
Bővebben: link

Se w900-rol tonányi kép!
Bővebben: link

Se w900-al készült képek!
Bővebben: link

Se w900-rol videok!
Bővebben: link

Bővebben: link

Se w900-al készült videok ! 30 fps sebeségel kiválo minöségű (d600 szintü)
Bővebben: link

Bővebben: link

Na most lehet örülni SE fanok!:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) ByB válasza AS (#48) üzenetére


ByB
addikt

Örülünk!!! :R

(#50) Atomgeszi válasza AS (#48) üzenetére


Atomgeszi
veterán

csá AS , én az uccsó két linket nem otm megnézni letöltöttem de gépen nem tom megnézni esetleg van v.mi javasatod h. mivel nézzem meg ? (ACDsee 7.0-án akartam megnézni ) előre is THX:)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson W900
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.