Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Colonel993 válasza rexing13 (#98) üzenetére


Colonel993
senior tag

Értesítés "ismétlő" !

Megmukkan a telefonod, mert a Kalányos Pikacsu bejelölt ismerősnek, és kapsz is egy értesítő cuccot a felső értesítő sorra.

Ezzel egy időben, megmukkan ugyanígy az óra, és feldob egy kis ablakocskát azzal a tartalommal amit az értesítőben láthatsz... azaz ismétli/másolja/továbbítja az értesítést...

Te meg azután az órán rányomsz, hogy Delete, aztán végül a telefont előveszed és Kalános Pikacsut letíltod a búsba mert nem vagy rasszista, de ez azé nem kell nah...

Ugyan ezt minden mással ami küld értesítést, a közösségi kommunikációs felületektől, a rendszer értesítéseken át egészen a random hülye játék SPAM-ekig minden, ami csak értesítő sávba bedob neked akármit.
Emellett még persze működő óra, meg rezeg ha 10 méternél távolabb van a telefonod... ami már édes kevés ha ellopták, de ha ott felejtetted lakásban vagy egy pub-ból kifelé tántorogva akkor még van esély.
Az ébresztőóra funkció a BEST... a X@R is kivibrálja belőled reggel a karodon... (legalább is az enyém...)

Remélem talán így érhető(bb) voltam!

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#102) rexing13 válasza Colonel993 (#101) üzenetére


rexing13
csendes tag

szia !
Köszi a kifejtést csak az SMS jön át nekem a telefonra így amit te példával is szemléltettél ez a funkciót nem tudtam elő idézni az órán. Köszi azért hogy megpróbáltál "segíteni " de nem nagyon tudtál.

]xperia Z2] [Xperia S]

(#103) Colonel993 válasza rexing13 (#102) üzenetére


Colonel993
senior tag

rossz applikációt használsz szerintem...

Jópár BTNotification -t végig kellene próbálni és talán úgy.

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#104) rexing13 válasza Colonel993 (#103) üzenetére


rexing13
csendes tag

Köszi az ötletet közel 15 különböző appot kiprobáltam és egyiknél sem volt eredmény.

]xperia Z2] [Xperia S]

(#105) alexw801


alexw801
senior tag

Egy K88H okosórát kezdtem használni (54 dollár a Gearbesttől).
Van valahol olyan fórum, ahol ez téma?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#106) Monikatomi


Monikatomi
újonc

Sziasztok! Rendeltem egy Smart Watch u8 okosórát. Az a problémám vele, hogy nem tudom párosítani a telefonokkal, mert mindig azt írja ki, hogy PIN kód vagy hozzáférési kulcs miatt nem lehet párosítani. 4 telefonnal próbáltam, mindnél ugyan az. Ja és a programot is letöltöttem a telefonokra. Sony xperia e-ről van szó. Az órán nincs magyar menü. Köszi előre is a segítséget!

(#107) Meggyi001 válasza Monikatomi (#106) üzenetére

Négy darab nulla, vagy 5 db nulla.

https://gamergep.hu/

(#108) Monikatomi válasza Meggyi001 (#107) üzenetére


Monikatomi
újonc

De mikor párosítani akarom akkor saját maga adja meg a kódot. A telefonon meg az órán is ugyan az jelenik meg és mégsem kapcsolódik.

(#109) infeeeee válasza Monikatomi (#108) üzenetére


infeeeee
csendes tag

Próbálkozhatsz romcserével, hátha valami szar abban amit ráraktak neked. Mittomén blútúsz driver.
Vagy az egész blútúsza rossz, akkor rendelj egy másikat, szerintem nem túl drága.

(#110) alexw801 válasza alexw801 (#105) üzenetére


alexw801
senior tag

Kérték tőlem a 4pda-ról, hogy próbáljam ki 4.2.1 Androiddal párosítani a K88H órát.
Hát, csak 4.1.2 volt, a Huawei MediaPad 10 FHD. Azzal is sikerült.
Itt olvasható:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=504542&view=findpost&p=49427619
Magam is nagyon meglepődtem, a tableten lévő funkciók szinkronizálódtak, természetesen telefonálni nem lehet így, a tablet nem képes rá.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#111) zora83 válasza rexing13 (#104) üzenetére


zora83
csendes tag

Sziasztok!

Végig olvastam a fórumot ezért gondoltam megosztom veletek, valakinek még hasznos lehet.
Nem tudom pontosan, hogy U8 vagy csak klón az órám, a Shell kúton vettem akciósan. Szenvedtem az appokkal, de a Mediatec SmartDevice-el tökéletesen kommunikál a telefonom és az óra, minden funkció üzemel, a rezgés is, és a kamera is. Sony Xperia Z2 5.1.1 + U8 Smartwach.

(#112) Rico45 válasza zora83 (#111) üzenetére


Rico45
őstag

Mennyi volt az ára?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#113) zora83 válasza Rico45 (#112) üzenetére


zora83
csendes tag

Szia!

4 db. Kávé (4 matrica)
És 10.000-ért megvehettem.

http://www.shell.hu/products-services/on-the-road/promotions/get-stylish-watches.html

(#114) Rico45 válasza zora83 (#113) üzenetére


Rico45
őstag

Szia! Ez biztos nem klón! De örülök hogy tetszik. Nekem klón van,és szépen müxik csak nem akar rezegni :-)
De kb 6000-ért lett és mutatja legalább az időt egy hét akku idővel :C

Lehet én is veszek egy olyant mint a tiéd!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#115) rexing13 válasza zora83 (#111) üzenetére


rexing13
csendes tag

szia
Sajnos nekem a gagyi klon van igy nem is eröltetem a lehetőségeket.

]xperia Z2] [Xperia S]

(#116) Zsolthy88 válasza zora83 (#113) üzenetére


Zsolthy88
csendes tag

szia! ezzel szemezek én is. Boldogul a kütyü szöveges dokumentummal? meg tudja jeleníteni?

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#117) lesliemusic


lesliemusic
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem egy Smart Watch GV19 okos órát, gondoltam hasznos lesz vezetés közben.
Sajnos nem tudom párosítani a telefonnal. Hiába telepítettem a leírás alapján az appot...QR kód van az órán és azt érzékelve megnyit a teló egy oldalt, ahonnan egy appot le lehet tölteni de ezzel sem sikerül...
Nincs valakinek ötlete hogyan lehetne lelket lehelni bele? Bár önállóan is fogad SIM kártyát, de én nem akarok bele tenni.

Talán lesz itt valaki, akinek sikerült a párosítás...merthogy nem is látja az eszközt a teló.

Előre is köszi a segítséget!

(#118) alexw801


alexw801
senior tag

Erre a felhasználási célra stabil és megbízható a K88H, de az kb. 46 USD. Tulajdonképpen egy intelligens BT beszélő.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#119) reweptor


reweptor
csendes tag

Sziasztok!

Ugyan nem U10-el kapcsolatos a kérdésem, de nem találtam egyéb okosórás témát.
Szeretnék egy olyan okos órát, ami jelez (nem kell hang, elég ha rezeg) g-mail, hangout, messenger(stb..) üzeneteknél, és meg is jeleníti azokat.
Kb csak ezekre a funkciókra lenne szükségem az óra kijelzésén kívül, nem kell hogy sim kártyát tudjon fogadni, vagy hogy azon keresztül telefonáljak..

Tegnap média marktban körülnéztem, hogy miket lehet ott kapni, de azok nagyon drágák. Ami pl tetszett az az lg w150, de az ára már nem..
Tudtok ajánlani valami olcsó kínai klónt, ami hasonló dolgokat tud, de az ára 10-15ezer Ft?
(ebay, tinydeal... is szóba jöhet)

Köszi előre is!

(#120) alexw801 válasza reweptor (#119) üzenetére


alexw801
senior tag

A K88H ilyen. Most kb. 46 USD, átjön "tréfa" nélkül.

Én egy intelligens BT kihangosító tartozéknak tekintem. Autóban és gyűlésen igen praktikus. Ha használom az órát, akkor mindig szinkronizálom a telefonhoz. Ha erre nincs szükség, akkor más egyszerű órát veszek fel. A telefont nem kell előrángatni autózás, biciklizés közben, ez jó, de pl. buszon, boltban mindenki hallja a beszélgetést, ez nem jó.
A szinkronizálásnál a telefonon lehet állítani, hogy a tel. pl. néma vagy rezgő vagy hangos legyen. A rezgő jó. Hívás jön: az órát megrázva fel lehet venni és beszélni, 20-50 cm távolságból, pl. kéz az autó kormányán maradhat, igaz a minőség nem túl jó. Lehet tapizva-elhúzva is az órán felvenni vagy elutasítani a hívást.
A telefonon (Zenfone 2) a felvett hívást vissza lehet venni a telefonra és jó minőségben beszélni. Általában ezt teszem. A telefonról indított beszélgetésnél is így kell tenni (másként az órán van a beszélgetés), ez 2 tapizás a telón.
SMS-ek átjönnek az órára.
Telefonkönyv (400 név egyenként több számmal) szinkronizálódik, az óráról is indítható hívás.
Pulzust néha mérek, nem biztos, hogy jó.
Sport funkciót még nem használtam.
Az óra pozíciója szerint ki-be kapcsolja a képernyőt, ez praktikus, használom.
Semmiféle működési zavar nem volt vele.
Az akku nem bír talán 2 napot se, én este vagy reggel töltöm, rövid a töltési idő. Érdemes csinálni valami kupakból egy tartót, benne a töltő csati, és csak rá kell helyezni az órát, más órákhoz adnak ilyenfélét, arról lehet másolni. Amúgy könnyen leválik töltés közben
Bőr szíjjal az igazi, én a fémet eltettem és vettem bőrt.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#121) reweptor válasza alexw801 (#120) üzenetére


reweptor
csendes tag

Az óráról való telefonálás funkciót ki lehet kapcsolni? (ha hívnak, előveszem a telefont, nem akarok óráról telefonálni..)

ill. ami számomra a legfontosabb: Gmail-es mailt megjeleníti?
Valamint ha hangouton írnak nekem, akkor azt is megjeleníti? (vagy csak annyit jelez, h írtak?)

(#122) Jaygab


Jaygab
tag

Van egy U80-as okosórám, ami ebayről származik, magyar nyelvet tudja, nem tudom klón vagy nem klón..
Van benne két QR kód, ami két különböző alkalmazást tartalmaz google playen.
Mindkettőt kipróbáltam, de az a problámám, hogy szinkronizáció után betölti a komplett névjegyzéket, viszont bármelyik névre bökök rá, teljesen más névhez tartozó "ablakot" nyit meg utána.
Tehát fel szeretném hívni pl: Apámat és amikor rámegyek a névre, beadja mondjuk Kiss Pista ismerősömet .
Ugyanígy minden névhez más-más információ párosul. Véletlenül sem azt nyitja meg, akit szeretnék hívni.
Ha a fogadott / nem fogadott/ tárcsázott hívásokban vagyok, akkor onnan tudom azt hívni akit szeretnék (ott működik rendesen), de ott meg nem minden nevet ír ki, van hogy csak a telefonszámot.
Megoldást tudtok erre? Találkoztatok ilyennel?

(#123) alexw801 válasza reweptor (#121) üzenetére


alexw801
senior tag

Az én Zenfone 2 telefonomon könnyű kapcsolgatni, amikor bejön a hívás, a teló megjelenő menüjében. Mindig ezt is teszem, csak pl. autóvezetés közben hagyom az órán a BT kihangosító funkciót.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#124) Dodi1992


Dodi1992
újonc

Sziasztok. Tudna valaki nekem segíteni? Kaptam egy U8 okosórát, de első bekapcsolásnál nem lett beállítva a pedométernél a lépéshossz, súly, magasság... ezt hogy tudnám pótolni? Illetve nem találom rajta a barométert és az altimetert. Köszi a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#125) ubul23 válasza Dodi1992 (#124) üzenetére


ubul23
senior tag

Sziasztok ma kaptam egy ilyen órát de nem kapcsolódik a telefonomhoz híbás pinre hivatkozva, tud erre valaki megoldást?

(#126) spicizoli


spicizoli
újonc

Sziasztok!
Nekem is egy U8 okosórám van, amivel nem is lenne gondom, csak az, hogy nevetségesen keveset bír az aksija. Itt sokan két-három napot is írnak, nekem meg nem bírja ki a nyolc órás műszakot. És csak sima óraként használom. Mi lehet a baj? Ez is egy gagyi utánzat lenne? E-bayről rendeltem. Van-e rá megoldás, hogy többet bírjon?

(#127) Rico45 válasza spicizoli (#126) üzenetére


Rico45
őstag

Szia! Enyém klón. Csak simán óraként használom ,és pontosan 1-hetet bír!

Blucit mindenképp kapcsold ki !

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#128) vargaj


vargaj
csendes tag

Vettem egy H28-as órát csak az a baj van vele hogy nem akarja ki jelezni hogy kihívott, Egyszer kiírja utána többet nem.
Valaki valami megoldást?

(#129) parijani


parijani
tag

Sziasztok!

Én is "szerencsés" gazdája lettem egy U8 szerű órának, ez tuti klón, de a klónok klónja-e azt nem tudom. Nekem is az a problémám, hogy csak azt akarom, hogy rezegjen hívás esetén, de a telefonon tudjam fogadni a hívást, az órába beszélés elég Knigh Rider-es. Amint kikapcsolom a telefonon a bluetooth-nál a telefonkezelést, akkor nem jelez semmit. A BT notification-os app-al, meg eleve azt csinálta, hogy amint ezt az opciót kikapcsoltam, a bluetooth kapcsolatot is bontotta, majd újraépítette, de ismét bekapcsolta ezt az opciót. Most találtam egy SmartWear nevű app-ot, aminél kikapcsolható e telefonkezelés, de akkor meg nem jelzi a hívást. Próbáltam kideríteni, hogy mi van az órámban (chipset, fw verzió), de nem találtam rá semmilyen megoldást, van erre valami tool, mert a megírt kódokkal nem működött:
[link]
Leszedtem a flash tool-t, azzal ki lehet valahogy olvasni, hogy milyen óra is ez valójában és érdemes-e frissíteni a fw-t, meg ugye infó hiányában nem tudom melyiket kellene rátenni.? Nem szeretném téglásítani, mert az órát mutatja:)
Az egyébként működik, hogy a hívást felvéve, a telefonnal vissza lehet venni a hangot, de ezt a lépést szeretném kihagyni.
Várom az ötleteket!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#130) Rico45 válasza parijani (#129) üzenetére


Rico45
őstag

Időt mutatja . Arra jó,semmi másra!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#131) Mike-Nike


Mike-Nike
újonc

Sziasztok !

Kaptam egy U8-at . A problémám a következő : Ha a rezgésre állÍtom az órát nem működik,
a másik problémám újra akarom inditani /resetelni/ az órát de kódot kér,én nem állitottam be kodot,van e valami gyári kód ??? Előre is köszi a segitséget :)

(#132) mpetike281 válasza Mike-Nike (#131) üzenetére


mpetike281
újonc

Sziasztok!
Nekem is van egy
U8 okosórám nem működött a vibra funkció(nem építették be a vibrát).Az okostelefonokba lévő vibra pont jó bele úgyhogy akinek fontos ez a funkció és van otthon elfekvőbe egy hibás telefonja,beforrasztás után tökéletes. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.