Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Slaveland - eladó karakterek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Nimrod


Nimrod
addikt

Van négy karakterem a Slavelanden [L]http://www.slaveland.hu[/L] , amiket nem akarok kipurcantani, de már nincs türelmem/kedvem/mittomén tovább szórakozni velük. Fel vannak tuningolva rendesen, csak az egyik most visszaesett, mert csatát vesztettem :)

(#2) #34929152 válasza Nimrod (#1) üzenetére


#34929152
törölt tag

Úgy tudom, hogy ha lefagyasztod őket, akkor akármeddig hibernálva maradhatnak, nem fognak kipurcanni. A fórumukon olvastam. Várj, meg is keresem neked rögtön. Hát, nem találom. És azt hiszem tévedtem. Valami olyasmire bukkantam most, hogy kéthavonta nem árt felengedni egy-két napra, hogy ne haljon meg. Jó is, hogy rákerestem. Tök érdekes, mert van egy srác, akivel cirka 3 éve elkezdtem SL-ezni, és akárhányszor rákerestem a lényeire, mindig azt találtam, hogy hibernálva... Ezekszerint ő is ránéz néha a lényeire, csak mindig visszafagyasztja őket, mert akkor ezekszerint tényleg 3 hónap után meghalnak hibernálva is.
Apropó, nekem is van 13 lényem, de én nem adom oda akárkinek, csak aki ápolni fogja, nem hagyja elhízni, és győztes csatázót nevel belőlük :)

(#3) Nimrod válasza #34929152 (#2) üzenetére


Nimrod
addikt

Hibernálva vannak, csak már meguntam. De asszem 30 nap után automatikusan kiolvasztja a rendszer őket.

(#4) Pötyi


Pötyi
őstag

Ez a lefagyasztás nem a TTC tevefarmon volt? :D

QNX is cool!

(#5) Nimrod válasza Pötyi (#4) üzenetére


Nimrod
addikt

Ott is van. Az jó is volt, mert pl. ha megtanítottad a tevédnek, hogy üljön, de azt nem, hogy fel is álljon, akkor fagyasztás, kiolvasztás, oszt no lám. Áll a teve :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Slaveland - eladó karakterek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.