Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sari


Sari
tag

Hello! 1 nagy gond: Haverom most vett 1 sata seagate 160GB-os vinyót. Telepítette az XP-t, Particion Magic 7-et. Új partíciót akart létrehozni. Az eredeti is és az új is NTFS lett volna. Beállította meg miden, újraindította a gépet ... ''error internal file number does not match position'' .. a vinyó egyik fele látszik az új rész nem látszik. Úgyhogy most van neki 1 48GB-os vinyója mert a többit nem látja. Próbáltuk visszahozni a Paticion magic-kel de nem sikerült. Mi lehet a baj? Hogyan lehet visszacsinálni? Valaki legyen szíves mondjon vmi bíztató megoldást! THX

[Szerkesztve]

(#2) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bővebben: link Lehet ez segit

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3) mr_knight válasza Sari (#1) üzenetére


mr_knight
senior tag

160GB os particionól szeretne 2-őt csinálna ? ugy hogy rajta van az XP ? Ahogyan elkezdi telepiteni az XP-t miért nem ott particionálta ?? ott meglehet neki adni ! Ott annyira particionálód amennyit akarsz méretet is meglehet adni azt is hogy NTFS legyen vagy FAT32.......

Ui.: fura amit hawerod gányol.. :D :D

(#4) Totyi válasza mr_knight (#3) üzenetére


Totyi
őstag

Csatlakozok Hozzád....XP telepítője és kész,kiegészítve annyival;hogy sp1-el integrálva legyen,mert a sima XP telepítője csak 136 gb-osnak ismeri fel.Kényelmes,gyors,és utána windowsból lehet formázni,blokkméretet is megadva.

(#5) oceanearth válasza mr_knight (#3) üzenetére


oceanearth
őstag

ja. miért kell mindig túlbonyolítani a dolgokat. mi az istenért kell szarakodni, amikor tudjuk hogy bill gates úgy baszta össze az egész winfos-t hogy az csak a saját programjait engedélyezze/preferálja/fogadja el. rakja be a haverod az xp cd-t és ott formatáljon, mint ahogy az elöttem szóló mondta. az a legtisztább és az tuti menni fog. formatálja le az egészet mégegyszer és sztem úgy menni fog

(#6) mr_knight válasza Totyi (#4) üzenetére


mr_knight
senior tag

jaja attöl függ hogy mire használja nagyobb fájlokra nyagyobb blokk méret szval ugy állítgatja ahogyan akarja... :U

Ui.: ennyi... :)

(#7) khalox válasza Sari (#1) üzenetére


khalox
őstag

Hagyja a Particion Magic-et, használja helyette a Windows beépített lemezkezelőjét. (Start Menü-> Beállítások-> Vezérlőpult -> Felügyeleti eszközök-> Számítógépkezelés.)

Ha úgyis NTFS-t akar csinálni, akkor azzal a legbiztosabb, és azzal így most ki is tudja javítani a hibát, amit a Partition Magic elrontott...

[Szerkesztve]

(#8) mr_knight válasza oceanearth (#5) üzenetére


mr_knight
senior tag

mert valaki szereti ha szenved 1 órát míg a Partition MAgic ketté választja a 160GB-ot.... :D

(#9) Totyi válasza mr_knight (#6) üzenetére


Totyi
őstag

Ezt nem értem,még egyszer!:))
oceanearth: Téged itt is látni? :D

[Szerkesztve]

(#10) WillChi válasza Totyi (#9) üzenetére


WillChi
senior tag

Gondolom arra gondolt, ha kisebb a cluster-méret, akkor a sok apró file nem zabál annyit a winyó területéből. :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#11) Totyi válasza WillChi (#10) üzenetére


Totyi
őstag

Ja,ezt tudom.Csak olyan furán fogalmazott,vagy tán nekem kéne felébredni.Nem hiába,hajnal van még.:P

(#12) WillChi válasza Totyi (#11) üzenetére


WillChi
senior tag

Valóban, egy kicsit furcsán volt megfogalmazva. :))

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#13) oceanearth válasza Totyi (#9) üzenetére


oceanearth
őstag

ajaj. ez nem a fő profil, de ahol lehet mgpróbálok segíteni. itt nem a tudás, hanerm a tapasztalat beszél belőlem:DD

(#14) Totyi válasza oceanearth (#13) üzenetére


Totyi
őstag

Látom inkább a fotó a fő érdeklődési kör.Tudás nálam se sok van,de egy jó pap holtig tanul.Én semmiben sem vagyok igazán otthon;de amit tudok(és biztosan tudom,mert hülységet nem akarok beszélni) azt megosztom mással is.

(#15) mr_knight


mr_knight
senior tag

tudom tudom jól megfogalmaztam ! :D De aki odafigyelt az értette ! :D :R

(#16) WillChi válasza mr_knight (#15) üzenetére


WillChi
senior tag

Valóban... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#17) Totyi válasza mr_knight (#15) üzenetére


Totyi
őstag

Jól van,ne tessék cikizni,mert rögvest elpirulok.:B

(#18) oceanearth válasza Totyi (#14) üzenetére


oceanearth
őstag

ámen, atyám

(#19) Totyi válasza oceanearth (#18) üzenetére


Totyi
őstag

Gyere a fényképezős topicba.

(#20) mr_knight


mr_knight
senior tag

még a végén fényképezős totyik lessz :D !! :D :R

(#21) WillChi válasza mr_knight (#20) üzenetére


WillChi
senior tag

Vagy valami szenteskedős (#18)... :DDD

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#22) Totyi


Totyi
őstag

Jól van gyerekek,be lehet kapkodni....:DD
Hááát ez nem az én topicom.Viszont már szétoffoltuk rendesen.

(#23) mr_knight válasza WillChi (#21) üzenetére


mr_knight
senior tag

:D jah, OFF hátán OFF

(#24) oceanearth


oceanearth
őstag

tényleg szét lett OFFolva de ott van benne a segítség is. ja voltam a fényképezős topikba. és ott válaszoltam is

(#25) WillChi


WillChi
senior tag

Azért, szerintem a topicnyitó is megkapta azt, amiért létrejött mindez. Nagy valószínűséggel ki fogja próbálni a Win telepítő FDISK-jét.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#26) mr_knight válasza WillChi (#25) üzenetére


mr_knight
senior tag

:) FDISK ??? :) az csak FAT32-őt tud... :U WIN telepítőjét kellene neki kipróbálni !!!! :D

(#27) WillChi válasza mr_knight (#26) üzenetére


WillChi
senior tag

Igazad van, én is arra gondoltam... :B

Mod.: XP!

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#28) mr_knight válasza WillChi (#27) üzenetére


mr_knight
senior tag

:) ok ! csak furána hangzott mint az én második.... hozzászólásom :D :D

(#29) WillChi válasza mr_knight (#28) üzenetére


WillChi
senior tag

Ebben is igazad van... :)

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#30) #34929152 válasza mr_knight (#26) üzenetére


#34929152
törölt tag

'':) FDISK ??? :) az csak FAT32-őt tud... :U ''

Aha, persze. Fiatal lehetsz, ha nem találkoztál még a FAT16-os file-rendszerrel.

(#31) WillChi válasza #34929152 (#30) üzenetére


WillChi
senior tag

Bocsi, de itt nem visszalépésről, hanem a másik irányba lépésről volt szó (NTFS).

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#32) #34929152 válasza WillChi (#31) üzenetére


#34929152
törölt tag

Bocsi, de tudom miről volt szó.
Én csupán csak az egyértelműen valótlanságot tartalmazó kijelentésre reagáltam, be is idéztem mi volt az...

Most miattad elhasználtam egy hozzászólást. Kösz.

(#33) WillChi válasza #34929152 (#32) üzenetére


WillChi
senior tag


>Most miattad elhasználtam egy hozzászólást. Kösz.<

Most mi van??? :F

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.