Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) KIM


KIM
csendes tag

De jó.. rögtön a 13.-ik lettem...

(#502) fakocka


fakocka
tag

Huhh, crab! Ez közel volt. Már megint majdnem hátrébb csúsztál! :DD

(#503) fakocka


fakocka
tag

K.I.M.

A többiek nevében is légy üdvözölve a csapatban! :C

(#504) KIM


KIM
csendes tag

Köszi....:)

(#505) crab válasza launcser (#500) üzenetére


crab
senior tag

launcser:Nem én mértem, a setiGyöngyösön tesztelték a kettőt, ott 10%-lett a difi.
fakocka: hát igen ez közel volt!
K.I.M: üdv.!:)

(#506) laczo válasza KIM (#504) üzenetére


laczo
tag

Hello K.I.M :))

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#507) launcser válasza crab (#505) üzenetére


launcser
senior tag

lehet amúgy
szemre kicsit tényleg gyorsabb
de nem értem az új mért lassabb, ha újabb?
most inkább én is 3.03 :)

tütüü

(#508) fakocka


fakocka
tag

Nah, egész LoL amennyit toltam a héten! :C:C

(#509) crab


crab
senior tag

http://www.hexus.net/content/reviews/review.php?dXJsX3Jldmlld19JRD02MjUmdXJsX3BhZ2U9Nw==
Ez egy kis érdekesség, jó lesz ez az A64!:)
Ha 32-biten ennyit produkál, akkor mi lesz 64-en?:DD

(#510) launcser


launcser
senior tag

á esélytelen
sok állat egy egyész szerverfarmmal nyomja :)
én elbujhatok már
hetente ilyen 150-200 egység

tütüü

(#511) fakocka


fakocka
tag

No szerverfarm! No nagygépek!
Szóval: 2500+@2,2GHz(3200+) Barton Athlon XP
2,4Ghz P4
2000+ XP
5db 1300MHz Duron

3.08-as S.E.T.I. (non cmd-line ver.)

Mindegyik gép napi használatban működik irodai alkalmazásokkal, kivétel az első mert az az enyém és ezen néha fut UT2k3, Q3, no meg persze kis poresz :D . Remélem meg tudok győzni néhány havert hogy segítsenek, ők most állnak gépvásárlás előtt, így még semmi sem biztos.

(#512) fakocka


fakocka
tag

az állat jelzőt meg hagyjuk, mintha nem is lenne oda írva... :D

(#513) launcser válasza fakocka (#512) üzenetére


launcser
senior tag

jó, nem úgy értettem :)
én is ráveszek 1-2 embert akkor meg gépet hogy csinálja, 1 gép kevés

tütüü

(#514) LukE


LukE
veterán

1000WU:)):DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#515) bizi990


bizi990
senior tag

Hali!

Bocs, de nem olvasom végig ezt a párszáz hsz-t...

Nemrég kapcsoltam ki a cpuidle-t és tértem át a seti-re :))
Mi ez a 3000WU és hogyan lehet csatlakozni a ph csapatba, ha lehet?

bizi

(#516) fakocka válasza bizi990 (#515) üzenetére


fakocka
tag

Hello!

Nagyon helyes, hogy áttértél! :C

3000WU : 3000db visszaküldött csomag, valakinek több, valakinek kevesebb idő alatt sikerült ennyit elérni.

Hogyan lehet csatlakozni? http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/team/team_166543.html oldalon a join linkre kattintva tudsz a csapathoz csatlakozni, ehhez csak egy regiszrációval kell rendelkezned. (email cím + seti accountod jelszava kell a csatlakozáshoz)

természetesen bárki csatlakozhat a csapathoz aki kedvet érez hozzá!

jah és még egy http://www.setiatwork.com/cgi-bin/wkystat.pl?group=Prohardver! itt találod meg az elmúlt napok statisztikáit! :)

Üdözlettel: Keroo

(#517) bizi990 válasza fakocka (#516) üzenetére


bizi990
senior tag

Kösz, már sikerült!
Csak a nevem nem tudom megadni, mert állandóan rossz linkre vagy webserver fagyásra panaszkodik :((
Na, nekem eddig kemény 9WU -m van :)
bizi

(#518) fakocka


fakocka
tag

OFF
A szóismétlésekért bocsi :B, de 8 napja folyamatosan dolgoztam össz. 30 óra alvás mellett. Egy kicsit már fáradt voltam az este!
ON

(#519) WAEZ


WAEZ
csendes tag

HI! jovok fel mint a talajviz:)) 9.vagyok szerverfarm nelkul:)

Warez DA world! :-P

(#520) HiperG


HiperG
addikt

Ez a set isztem hülyeség egész éjjel terheli a géped...amúgy nem valszínű hogy földönkívület találtok :DD
De sztem a többség inkább becsmarkként használja :DD

(#521) crab válasza HiperG (#520) üzenetére


crab
senior tag

Hát nemtudom, de nekem már mániává vált, épp most rendelek egy 2500-ös bartont(3200 on lesz hajtva) a seti kedvéért.:)

(#522) Krix válasza crab (#521) üzenetére


Krix
őstag

Ajaj, veszélyben az első hely! :)

If it is not broken then don't fix it!

(#523) crab válasza Krix (#522) üzenetére


crab
senior tag

Nem biztos mert nem fog 24 órázni, így meg elég nehéz lesz feltornázni magam odáig.:)

(#524) bizi990 válasza crab (#523) üzenetére


bizi990
senior tag

crab!
Lécci nézd meg te is hogy fent vagyok-e a listán, hátha te többet látsz. Profile-omnál kiírja, hogy a ph-nál vagyok, de ott viszont nem szerepelek. Először azt hittem a név nélküli 9 csomagos vagyok, de aztán rájöttem mégse, mert most már 16-nál tartok, meg megadtam a nickemet is.
Seti nick / email: bizi990 / bizi990@netscape.net

Kösz!

Kicsit kivagyok ettől, mert a beállítások változtatásánál és a joinnál állandóan átirányított más oldalra, meg túl foglalt volt a server stb stb...

bizi

(#525) fakocka válasza bizi990 (#524) üzenetére


fakocka
tag

Ne aggódj! Ott vagy! :)

(#526) KIM


KIM
csendes tag

Igy szerepelsz.

35) bizi990 New 2 3 1 6 17 2.5

(#527) bizi990


bizi990
senior tag

Basszus, de én miért nem látom magam?! :(
phseti.tk-ról is megnéztem, az adataimnál szereplő prohardver linkről is megnéztem, de nem látom. Lécci küldjetek egy linket vagy homályosítsatok fel, hogy mi van.

Más.
Win2k-n használom és winnel együtt indul. Az elején iszonyat fogja a gépet, mindent. Először csak azt hittem a javas progikat (netscape7, oracle kliensek). Ha kikapcsolom és pár perc múlva vissza, akkor már nincs semmi gond. Nálatok nincs ilyen?

bizi

(#528) bizi990


bizi990
senior tag

http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/team/team_166543.html
itt nem látom magamat.

phseti.tk-ról a statisztikában viszont igen...
:)
bizi

(#529) bizi990


bizi990
senior tag

Na, megint én vagyok :)

Last updated: Sat Oct 4 15:18:03 2003 UTC
Ez miatt nem látszok ugye? :)) Milyen időközönként frissítik?

bizi

(#530) crab válasza bizi990 (#529) üzenetére


crab
senior tag

Igen ez miatt, nem látszol, mert nagyon ritkán frissítik.
Használd a http://www.phseti.tk- ról elérhető seti@work statisztikát, ez naponta többször frissül és több infó is van.
Egyébként üdv a csapatban!:)

(#531) crab válasza bizi990 (#529) üzenetére


crab
senior tag

Ja és a csapatban már szerepelsz a hivatalos oldal szerint is, de csak az email résznél a nagy stat ablakban még nem.

(#532) bizi990 válasza crab (#531) üzenetére


bizi990
senior tag

Köszi!
bizi

(#533) LukE


LukE
veterán

eh, egy kérdés: néha 0hr 5min, meg hasonló vicces időket ír ki SetiStash 1 WU-ra, ez tuti normális?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#534) Sidaries válasza LukE (#533) üzenetére


Sidaries
őstag

Teljesen normális ... feltéve, ha 10-15 Ghz-es géped van. :D Egyébként nem. Minimum 1,5 óra.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#535) LukE válasza Sidaries (#534) üzenetére


LukE
veterán

átlag idő kb 3 óra, pont ezért kérdezem. (most biztos hogy 5 perc alatt végzett 1-el, lehet hallani a táp ventin, mikor újba kezd, és még vissza se küldte azt, de már kész volt az új??)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#536) fakocka


fakocka
tag

talán hibás volt a csomag. előfordul, de ne kérdezd meg hogy hol olvastam... :))

(#537) crab


crab
senior tag

Előzés volt az élen!:)

(#538) crab


crab
senior tag

Törünk fel mint a talajvíz:
http://www.setiatwork.com/cgi-bin/compare_teams.cgi?id=166543:)
Holnap meg lesz az új procim!;]

(#539) fakocka válasza crab (#537) üzenetére


fakocka
tag

:C Télleg! :C

(#540) Starsky72 válasza crab (#538) üzenetére


Starsky72
addikt

Nem is kicsit :D
ezt eddig nem is láttam ;)

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#541) crab


crab
senior tag

3000. csapat helyezésig 2 csapat jobb nálunk!:C

(#542) LukE válasza crab (#541) üzenetére


LukE
veterán

előttünk lévő 250 csapat közül 3-at nem előzünk be ha minden igaz:D
utánnunk lévő 250-ből 2 fog csak beelőzni:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#543) bizi990 válasza LukE (#542) üzenetére


bizi990
senior tag

Nyugtassatok meg, hogy ez csak az én 'beállásom' miatt van, nélkülem, jó ha a fele lenne meg...
:))
bizi

(#544) crab


crab
senior tag

bizi megnyugtatlak!:)
Egyébként meg a Setigyöngyöstő idézek egy fordítást:
SETI@home és a BOINC

Körülbelül egy évvel ezelőtt kezdtek lábra kapni az első hírek arról, hogy az évekig -a verziószám növekedésétől eltekintve- változatlan SETI@home-mal történni fog valami. Tavaly december környékén jelentették be: a SETI@home befejeződik, az Arecibo-ban lévő SETI-s fejet leszerelik. Helyette a BOINC-os AstroPulsra lehet majd átállni, majd néhány hónap múlva pedig a SETI@home II.-re, ami szintén BOINC-os felülettel, az Ausztráliában található Parkes rádióobszervatórium adatait elemzi... E tervekben történt némi változás: az arecibo-i fejet nem szerelik le, továbbra is működni fog, tehát folytatódni fog a mostani SETI@home. Igaz, BOINC-os rendszerben, emiatt nulláról fog minden ''account'' indulni... Tehát úgy néz ki, hogy három SETI témájú program közül választhatunk, vagy a BOINC-nak hála, futtathatunk egyszerre: a BOINC-os SETI@home-t, az AstroPulse-ot, és a parkes-i SETI@home II.-t (Hogy a SETI@home II. elnevezés helytálló-e, nem biztos. Lehet, hogy nem egy különálló vizsgálat lesz, azaz lehet, hogy a BOINC-os SETI@home-al lesznek feldolgozhatók azok a csomagok is.).

6.-án jelent meg egy hír a SETI@home honlapján '' A SETI@home átültetésének tervei'' címmel. A BOINC-ba való átültetésének tervei... Következzenek a hír részletei:

Az átültetés lépései
A SETI@home/BOINC adatbázisát létrehozzák a sima SETI@home adatbázisából.
A következő hónap környékén minden SETI@home aktivistának küldenek egy e-mailt, melyben tudatják a BOINC-os azonosítójukat. Ekkor még lehet folytatni az eredeti SETI@home-ot, de az ezt követő csapatváltások, és account létrehozások már nem kerülnek át automatikusan a BOINC rendszerbe.
Mikorra a SETI@home/BOINC rendszer teljesen megbízhatóvá válik és elérhető lesz a platformok nagy részére, leállítják a SETI@home szerverét.

Információk az átültetésről
A BOINC nem a feldolgozott csomagok számával méri a teljesítményt, hanem a számítás mennyiségével. A SETI@home-os csomagok eléggé különböző méretűek, ez az, amiatt nem lehet őket átszámítani BOINC-os mérőszámra. Minden account nulláról fog indulni.
A SETI@home-os csapatok változatlanul átkerülnek a BOINC-os rendszerbe. Itt is minden nulláról fog indulni...
A mostani SetiSpy és egyéb hasonló programok természetesen nem fognak tudni együttműködni az új rendszerrel. A menedzserprogramokra, mint pl. a SetiTash-ra nem lesz szükség, a BOINC e feladatot ellátja.
A BOINC-os SETI@home a mostanival kb. azonos méretű csomagokkal fog dolgozni, az AstroPulse-os csomagok mérete nagyobb, 1 Mbyte.

Az új rendszer az adatokat XML formátumban fogja tárolni a felhasználó gépén, amely segédprogram nélkül is jól átlátható, azonban ''akinek kedve van'' kapcsolatba léphet a ''SETI team''-el, kiktől mintákat kaphat, hogy különböző segédprogramokat írjon. (pl. SetiSpy II. :)

(#545) crab válasza crab (#544) üzenetére


crab
senior tag

Setigyöngyöstől és http://setigyongyos.fw.hu

(#546) fakocka


fakocka
tag

Akkor 4000-nél abbahagyom... :((

(#547) crab válasza fakocka (#546) üzenetére


crab
senior tag

Szerintem kár lenne...
de csinálnád tovább az astro pulse-ot vagy a seti II-öt?
Én szernintem az astro pulse-ozni fogok.

(#548) LukE


LukE
veterán

ha minden jól megy, 1 hét, és 3000-en belül leszünk:)
3-4 hét, és 30000WU+:)
még senkinek sem szóltak, hogy ő találta meg ET-t?:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#549) crab válasza LukE (#548) üzenetére


crab
senior tag

Nekem még nem szóltak..
egyébként látott már valamelyikőtök ufo-t?:)

(#550) crab


crab
senior tag

Valamelyik nap, az egyik csomagban 128 spike-ot találtam és kb 50 %-os feldolgozottságnál járt a wu. Ennyi még nem volt!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.