Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LudiDOK


LudiDOK
csendes tag

Amióta felraktam a SP2-t azóta nem tudom telepíteni az Ic7-hez a megfelelő Ata Raid vezérlőt. Kiírja, hogy inkompatibilis hardware. Emiatt iszonyat lassú a p4-es gépem. Kérem segítségeteket. Előre is köszi.

(#2) SlayR


SlayR
senior tag


SP2 go kuka....nálam mondjuk nincs vele problem

(#3) LudiDOK


LudiDOK
csendes tag

Nekem sincs. Csak amikor egy komoly gép 200bájt-9megáig másol ms-ként akkor 1 kicsit már idegesítő.

(#4) SlayR válasza LudiDOK (#3) üzenetére


SlayR
senior tag


Azt meghiszem, úgyhogy megelőzve a gondokat vagy egy teljes rendszer újrainstall vagy egyszerűen SP2 kuka

(#5) LudiDOK


LudiDOK
csendes tag

Zsír új a windows-om és ráadásul a régi (de szedtem hozzá újabbat is) Raid vezérlőt akartam felrakni. Van 1 gyerek aki ugyan így járt csak még nem tudtam elérni. Annak valahogy sikerült megoldani a problémát.

(#6) Blackmate válasza LudiDOK (#5) üzenetére


Blackmate
senior tag

Csak 1 tipp. Nem a legelegánsabb, de hátha célra vezet. Előbb rakd fel a Win-t (a simát, SP nélkülit), utána a drivert, majd az SP2-t.

(#7) madve válasza LudiDOK (#5) üzenetére


madve
tag

Szia,

Nálam sem megy a SP2-vel. Az én megoldásom: kivágtam az sp2-t a kukába. Sajna csak reinstallal sikerült tőle megszabadulnom...... :O

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8) sequator


sequator
senior tag

az alaplapi chipset driver fenn van?

Sautia

sequator

(#9) Tomi13


Tomi13
aktív tag

A raid vezérlőhöz kapott kislemezt felinstalláltad még a winfos telepítésekor?

(#10) LudiDOK


LudiDOK
csendes tag

A kis lemezen (floppy) Sata vezérlő van. Megnéztem a gyári cd-s raid vezérlőt és azzal sem megy.

(#11) Viktor77 válasza LudiDOK (#1) üzenetére


Viktor77
titán

IC7-en van ATA raid? Nem hiszem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) XanD3R


XanD3R
aktív tag

csak Sata raid van rajta nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.