Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manitou


Manitou
addikt

Szóval az a problémám hogy van egy 200-300 Mb-os Mpg formátumú videóm de valamiért az első 12 mp után megáll és egyszerűen nem hajlandó továbbmenni.Nem tudom mi történhetett vele, mert régebben jó volt. Valószínű akkor lett vele valami mikor szétment anno a FAT tábla a vinyómon és akkor Easy recoveryvel hoztam vissza több elveszett adatot többek között ezt is.
Létezik valami olyan progi amivel javítható lenne ez a dolog, vagy ezt már bebuktam?

(#2) L3zl13 válasza Manitou (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Próbáld meg VDubmoddal beolvastatni, és átkódolni AVI-ba.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Manitou válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Manitou
addikt

Valami hasonlót próbáltam már ezzel a progival: Videoimpression 2 , és addig jól is megy a móka amíg eleve megy a film, de a hiba itt is előjön, megáll a a kép.

Ez a VDubmod a virtoaldubal rokonságban áll?

(#4) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Próbáld meg esetleg az Mplayer-rel. Azt olvastam a leírásában, hogy le tudja játszani a sérült videókat. Sőt ha az index sérült az elvileg újra fel tudja építeni (a kapcsolókat sajna nem tudom fejből).

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#5) ToBeY válasza Manitou (#3) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Virtualdub indit scan errors frame megnéze van-e benne hibás frame ha van megcsinálja,vagy kiszed.:) Utánna pedig svae

(#6) corlagon válasza Manitou (#3) üzenetére


corlagon
senior tag

A freeware VirtualDubMod a VirtualDub egyik modositasa, asszem a GordianKnot melle is ezt csomagoljak ujabban.
Nyugodtan hasznalhatod a VDubot is, ha akarod.

(#7) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Ja és én is kérdeznék:

Tehát van egy aviedit nevű program, amivel a webcam segítségével szoktam ''gyorsított felvételt'' csinálni. Ez abból áll, hogy 1-5 másodpercenként csinál egy felvételt, és ezt összefűzi videóvá, és tömöríti a kiválasztott codec-kel.

Na ez a program az avi-ba a headert csak a felvétel végén írja bele, addig #000 szerepel a fájl elején. Ez okozza a problémát: ha a programból nem szabályosan lépek ki (fagyás, áramszünet) akkor lessz egy szép nagy használhatatlan avi-m.

Ezt a headert bele lehet valahogy írni utólag? Csinált már valaki ilyet?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#8) Manitou válasza Drótszamár (#4) üzenetére


Manitou
addikt

Mplayer nem jó, azzal is megáll sajna.

(#9) fap333


fap333
aktív tag

Üdv mindenkinek!

A következő lenne a problémám:
Van nekem egy videóm, kb 800MB. A film tökéletesen nézhető, sehol egy akadás, sehol semmi hibát nem vettem észre benne, a BSplayer tökéletesen lejátszotta. DE amikor megpróbáltam kiírni DVD-re, akkor történik valami, és meghal a gép. Elkezdi írni a DVD-t, eljut egy darabig (mindig ugyan addig) és ott megáll minden. Onnantól kezdve az egeret sem lehet mozgatni. Nem hinném, hogy a DVD-írómmal van gond, mert azóta több DVD-t is megírt hibátlanul, de azt az egy file-t nem akarja bevenni a gyomra.
Ha valakinek lenne valami ötlete, hogy mi lehet a probléma légysz segítsen nekem.

Előre is köszönet!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.