Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Akkor jelentkezik a problema ha MSN-ezek, gepelek stb, es kozben megy a winamp vagy WMPlayer. 10-20mp enkent picit megakad az utem. ez engem kurvara idegesit alapbol is, az meg ratesz egy lapattal hogy most vettem keverot a gephez...ott pedig egy kicsi csuszas is az atkeveres veget jelenti.

konfig az adataimnal. vmi 5letetek van esetleg hogy mi lehet a gond?

(#2) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

nincs 5letetek?? mert nekem sincs:)
lehet az gond hogy a lapom nem 200-as FSB-vel megy, hanem 378/2-vel?
mert mintha 400-ra lenne huzva, akkor nem csinalna.

(#3) Jetengine válasza n0_gAboR (#2) üzenetére


Jetengine
csendes tag

milyen op rendszer alatt?

RGb voltam

(#4) n0_gAboR válasza Jetengine (#3) üzenetére


n0_gAboR
őstag

winXP
ugy hogy minden dirver fentvan mindenhez

(#5) Trak válasza n0_gAboR (#4) üzenetére


Trak
addikt

Milyen hangkártya? Integrált?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6) #54715584


#54715584
törölt tag

először nézd meg, nincs-e vmilyen futó processz, ami nagyon leterhelné a procit
ha nincs, akkor tedd fel a legújabb drivert a hangkártyához, ha az van fent, akkor próbálkozz egy korábbival...
az msn egyébként is lefogja a gépet és memóriaigényes...
futtass le egy féreg/vírusirtót és az sem árt, ha leellenőrzöd a vinyót, nehogy szét legyen töredezve :)

(#7) Jetengine válasza n0_gAboR (#4) üzenetére


Jetengine
csendes tag

akkor világos! Az xp nagyon nyengus, full erőforrászabáló! a win98 alatt kizárt, hogy ilyet csináljon! Én már csak tudom, hisz xpről váltottam win98-ra! Az xp-nek megvannak az értelmetlen hülyeségei (ikonok használatának nézegetése, naprakész áll stb) ami feleslegesen elveszi az erőforrást, de semmi hasznosan nem csinál! Nem mondom, hogy válts 98-ra (mert a modik nem szeretik), használj csak xp-t, de csak a bajod többszörözi meg, mellesleg abszolut feleslegesen!

RGb voltam

(#8) I_Am válasza Jetengine (#7) üzenetére


I_Am
veterán

Most ez érdemi hozzászólás volt szerinted? Megint olyan helyre irtál, ahova nem is kellett volna. Nem a hiba okát próbáltad meg lokalizálni esetleg tanácsot adni merre nézelődjön, hanem az op-rendszerében keresed egyből a hibát.

szerk: hogy ONtotyik is legyek, sztem ha Soundstorm-ot használ, akkor ott lesz a probléma.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9) Suliro válasza Jetengine (#7) üzenetére


Suliro
senior tag

Du bist nicht zu klug. A 98 egy kalapszar . Ha te xp-ről 98-ra váltottál, akkor az nagy marhaság volt. Fél óra ráfordítással, minden hülyeséget ki lehet kapcsolni az xp-ben. Sajnálom, hogy erre nem volt időd :(((

I believe in Dodge power!

(#10) n0_gAboR válasza I_Am (#8) üzenetére


n0_gAboR
őstag

sb live!-ot hasznalok
regi gepemnel is volt ilyen, es amikor felraktam az alaplap drivereit akkor megszunt a gond.
mostani gepem is csinalja neha. altalaban egy xp reinstall jot tesz neki. csakhat szeretnek rajonni a valos okara, mert nincs kedvem xp-t installalgatni, ami 98-al ellentetben tobb honapig (akar evig) is megy ha karban van tartava.

egyebkent 98 egy nagy tragya imho, egy jol belott xp ok nelkul sosem fagy le (marmint az oprendszer hibajabol), es ha megis, akkor is taskmanagerrel siman orvosolni lehet a bajt. es egy mai atlagos gepnel nem okoz gondot a sok csilivili sem, siman birja a procko....

(#11) Mick #7


Mick #7
csendes tag

Bocs, hogy id írok ez ügyben, de nem találtam jobbat! Szóval: nem udtok egy olyan szoftvert ami modemes internetezés esetén kiírja ha hívás érkezik, vagy ehhez nem csak egy szoftver kell hanem más is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.