Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) korneel


korneel
tag

két napja vettem 1 Seagate 120 Gb-s sata vinyót 3 részre particionáltam, 4 Gb, 1 Gb és a maradék. A maradék száz akárhány Gb-vel lenne a problémám, mégpedig az hogy eljött haverom hozzott nekem ''pár'' giga filmet rá, aztán neki álltam szelektálni őket, törölgettem is szépen, had húlljon csak a férgesse, eközben a szabad terület mérete nem nőtt, aztán próbáltam 1 lomtár ürítést (nem mintha képtelen lennék egyidejűleg a shift és a del lenyomására), de semmi eredménye, sőt a 111 Mb szabad hely aztán 45-re csökkent, miközben a lomtárból 2,7 Mb adatot ürítettem :) aztán megpróbáltam még a régi, jól bevált scandisket, gép újraindul, de semmi hibát nem talál, mi lehet a gond? annyi helyem meg nincs hogy most százakárrhány Gb-t átrakjak meg vissza...
a vinyót partition magic 8.0-val particionáltam, sil 3112 vezérli (NF7-S), NTFS fájlrendszer van rajta,512 byte/sector,4Kbyte/cluster, xp+sp2 van fent...

(#2) gézu válasza korneel (#1) üzenetére


gézu
őstag

Nincs norton protected recycle bin-ed?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#3) Flashy válasza korneel (#1) üzenetére


Flashy
veterán

kereső.
lomtár, norton protected recycle bin, chkdsk

(#4) Geree válasza Flashy (#3) üzenetére


Geree
senior tag

Norton Protected Recycle Bin
Ugyanúgy szívtam meg én is...:)

a friend in need is a friend indeed

(#5) Flashy válasza Geree (#4) üzenetére


Flashy
veterán

jah valami számítógéphasználói tanfolyamot elvégezhetnétek :) én már régóta mondom hogy vezessünk be jogosítványt géphez, anélkül senki ne ülhessen elé. fellélegezne az informatika, bár a szolgáltatóipar elég stabilan épít a felhasználói tudatlanságra és még nem is a norton protected recycle binr hanem jóval alapabb dolgok.

(#6) TrollBalint válasza Flashy (#5) üzenetére


TrollBalint
addikt

számítógépes vizsgához akarják kötni a diplomát, legalábbis ezt hallottam még nem olyan rég, csak nem tudom mikortól akarják bevezetni...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#7) korneel


korneel
tag

nincs, tök normális átlagos mezei recycle-m van... ha ürítem a lomtárat akkor csak rájövök hogy ez nem egy normális lomtár hanem egy Norton protected recycle bin...és akkor nem zavargásznám az embereket éjel 12-kor

(#8) korneel


korneel
tag

bocsi már majdnem 1 óra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.