Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Se kép, se hang,....de a gép megy (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) RoyMustang


RoyMustang
csendes tag

Olyan gondom lenne hogy egyik nap még gond nélkül ment a gépem majd másnap reggel bekapcsoláskor a monitor ( LG FLATRON 700B ) ledje csak sárgán világított és nem zölden ahogy annak kellet volna lennie de a gép ment csak fekete volt a kép. Egy ASUS EN9600GT-m van alig 1 éves és sajna egy elég gyenge tápom mellé csak egy 350W-os Mercury. Miután át kötöttem az integrált nvidia VGA-ra azzal elindult a gép. Mind ezek előtt persze gond nélkül futott a rendszer. Szóval egy szó mint száz most nem tudom hogy:

- a VGA rossz és küldje vissza mert még van rá garancia
- vagy a Tápom kevés neki és most jött rá, amire inkább tippelek mert (már amúgy is terveztem venni egy jobbat) és lehet az a baj.

ebben kérnék tanácsot ha valaki tudna esetleg valami javaslatot adni. :F

[ Szerkesztve ]

(#2) Lauda válasza RoyMustang (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Itt tedd fel a kerdesed. :) Ezert felesleges kulon topikot nyitni.

stevve :P

[ Szerkesztve ]

(#3) stevve válasza RoyMustang (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Első körben itt egy megfelelő topik a kérdésnek: LINK. Ezt egy modi zárni fogja hamarosan.

Amúgy ha az IGP-vel megy, akkor az esély elég nagy a VGA hibájára.

20 másodperc. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) tope válasza RoyMustang (#1) üzenetére


tope
addikt

A vidikari gondolom garis, vidd vissza teszteljék le, hogy annak van-e baja, de lehet hogy a tápegységed nem bírja
Vidd be az egész gépet és próbáljátok ki 1 jobb táppal, ha megy akkor tápcsere, ha nem akkor kiderült...

(#5) RoyMustang válasza tope (#4) üzenetére


RoyMustang
csendes tag

csak az a gond hogy mivel rendeltem ezért nekem vissza kellene küldenem kipróbáltatni ami rengeteg idő.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Se kép, se hang,....de a gép megy (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.