Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Sárga szöcske (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csabika25


csabika25
aktív tag

Kedves BME-s és Kandós kollégák!

Egy spannomat érdekelné, hogy hogy is csináljuk mi a sárga szöcskét. Gondoltam, küldök neki egy-két fényképet. A gond csak az, hogy hosszú kutatás után sem találtam.:( Ha esetleg valaki tudna adni egy linket egy ugráló villamosról, nagyon hálás lennék!

''Isten fut Windows alatt''

(#2) biker válasza csabika25 (#1) üzenetére


biker
nagyúr

hát fater a Szegedi Közlekedési Társaságnál dolgozik, vezetö posztban, de ugráló villamost szerintem nem látott...

folydogáló villamost igen, meg repülö villamost is, de ugráló???

mi szerzet az??? :DDD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) csabika25 válasza biker (#2) üzenetére


csabika25
aktív tag

A recept:

1., Végy egy villamost.

2., Töltsd meg egyetemistákkal/főiskolásokkal.

3., Ugráltasd meg a fiatalokat.

4., Élvezd a frenetikus látványt, amit egy ugráló villamos nyújt.:D

''Isten fut Windows alatt''

(#4) supercow válasza biker (#2) üzenetére


supercow
őstag

Egyetemisták (sokan) felszállnak a villamosra, majd megfelelően megszervezett ritmusban együtt ugrálni kezdenek. Erre a villamos felfüggesztése ''átveszi a ritmust''. Ha jól tudom...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#5) joysefke válasza supercow (#4) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én már voltam ilyen villamosban....
Nagyon nagyon /értsd totál/ meg kell tölteni emberekkel,
és ütemre ugrálni kell, elöbb utobb kialakul a megfelelő ritmus
és a villamos bizony elkezd ugrálni...
Kanyarban nem szabad csinálni.

(#6) BitRaider válasza csabika25 (#1) üzenetére


BitRaider
csendes tag

Hát képeken nem latszik túl jól, de a videód igen... :( ) Linket nem tudok adni, mert tuzfal mögött vagyunk, de ha te adsz vmi (pl Ftp) címet, akkor feltoltom!

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#7) csabika25 válasza BitRaider (#6) üzenetére


csabika25
aktív tag

Mekkor a videó? Ha nem túl nagy, kitalálok valamit.:)

''Isten fut Windows alatt''

(#8) Kriza


Kriza
őstag

Nézd meg a [L]http://koli.kando.hu[/L] vagy [L]http://www.kinkupa.hu[/L] oldalakat, hátha van valami!

Kandósok vagyunk Mi, f@sza gyerekek,
Értünk csörögnek a sörös üvegek...

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#9) Krusty válasza csabika25 (#1) üzenetére


Krusty
csendes tag

[L]http://www.nikhok.hu/esemenyek/kinkupa/[/L]

(#10) biker


biker
nagyúr

ja, bocs, ehhez kell olyan villamos, amin JÓK a rugók, nem csak a gumituskó tartja :))

szóval ezt nem a 40éves felujítás elött álló szerelvényen kell....

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11) BEE


BEE
addikt

Te jó ég!
Csak nem ezért nézett be egy villamos a gyógyszertárba pár éve?

Azé' az emberi hülyeség mégiscsak határtalan!

:DD :DD :DD

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#12) csabika25 válasza Krusty (#9) üzenetére


csabika25
aktív tag

Kösz!

''Isten fut Windows alatt''

(#13) BitRaider


BitRaider
csendes tag

Találtam egy 64MBs verziót, tökéletes KIN Kupa előzetes, sajnos nem vittek a kamerához lámpát, de azért látszik, hogy a villamos intenzíven mozog függőleges irányban. Meg bizonyítja mekkora állatok is a Kandósok. Éljünk soká!

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#14) Kriza válasza BitRaider (#13) üzenetére


Kriza
őstag

BitRider! Mit magyarázol, nem is voltál KIN kupán! :DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD
:DD :DD :DD



Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#15) ReFleXx válasza csabika25 (#1) üzenetére


ReFleXx
addikt

[L]http://grinder84.fpn.hu[/L]

Itt vane. :) De gyorsan szedd le mert innen torlik am de gyorsan.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#16) Kriza válasza joysefke (#5) üzenetére


Kriza
őstag

Nem kell, hogy tele legyen. A 3-as metró pl. tükéletesen ugrik, ha vagyunk benne 40-50-en.

Ha valaki kíváncsi rá, milyen érzés: szeptembertől újra lesz Klub104 szerdánként, akkor az utolsó metró a Gyöngyösi utca és az Árpád híd között biztosan szökken majd. :)) Igaz, az KÉK SZÖCSKE!

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Az idei KIN-en benne voltam a 17-es szöcske hasában! Én is megdöbbentem, milyen állatok tudunk lenni, de király volt. :DD :DD :DD Volt nagy közönségünk is a Bécsi úton.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#17) tildy válasza csabika25 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon egyszeru pedig:)))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) tildy válasza Kriza (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig az original kek szocske a koli elotti hatvanas busz:))
Origi sarga szocske pedig a 17es:)Nemhiaba van kinkupas polokon soxor ez a villamos (pl. idei szgti)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Ugy latom a Kandosok osszegyultek ebbe a topikba :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#20) tildy válasza ReFleXx (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat jahm..Bar mar a mostani infosok neumanosnak mondjak magukat, de en meg ''oreg kandos'' vagyok infoskent is:)))99ben kezdtem, akkor meg nyoma sem volt itt konnyuiparis fruskaknak:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) Kriza válasza tildy (#18) üzenetére


Kriza
őstag

Hallottam, hogy az origami busz egyszer ELTÖRÖTT. (kettétört)
BKV happy lehetett. :)) :)) :))

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#22) Kriza válasza tildy (#20) üzenetére


Kriza
őstag

OFF Bécsi úton laksz? Én a Terminusban 2000-óta. ON

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#23) tildy válasza Kriza (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat igen:))Volt ilyen, azota mar kek szocske (60s buszon ) nincs, viszont bkv ad egy buszt, amire fel lehet maszni, ki takaritja ki a legszebben, stb:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) tildy válasza Kriza (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

off
Igen , Bécsi úton:)Triviális módon az 5-iken (ez a női szint).
on

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Kriza válasza tildy (#24) üzenetére


Kriza
őstag

OFF opps! Te nőből vagy??? Vagy csak ott érzed jól magad? ;] ON

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#26) tildy válasza Kriza (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát sokan ismernek már itt prohardveren, ők már meg tudnák mondani.Igen nőből vagyok:)Vannak ilyenek is ám a Kandón:)
Hát még a sárga szöcskén:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) Kriza válasza tildy (#26) üzenetére


Kriza
őstag

Szöcskén én is láttam lányokat. Meg a KUPÁN is.

3-as metró szöcskén viszont én még nem láttam csak 1 lányt ugrálni. Ő nagyon aranyos volt :P

OFF

A Terminusban is vannak lányok, pl. itt a 4.en többen, mint mi, fiúk. Meg hát koedukáltak a szintek.

Na asszem megyek, írom a puskát a holnapi vizsgámra

ON

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#28) ReFleXx válasza tildy (#26) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ejj en gondolom h meik jany lehecc. :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#29) EnginEEr


EnginEEr
tag

hajra KANDÓ ! :)) :DD

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#30) launcser válasza Kriza (#27) üzenetére


launcser
senior tag

terminus elég vegyes
ott bmf minden karáról vannak szarásig ugytom :)

amugy 1-2 csajt át kéne küldeni infó szakra hadd szokják

tütüü

(#31) EnginEEr


EnginEEr
tag

hm 2003 as képek és videok?? (azon ottvoltam), amugy köszi ezeket is :D

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#32) Elrood


Elrood
őstag

Mikor szeptemberben kb 600-n sárga szöcskéztünk:) ,de látom valakik csak megtették.

Ha lesznek az új villamosok akkor milesz?:) Lehet, hogy nem lehet majd ugráltatni:DDD

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#33) launcser válasza Elrood (#32) üzenetére


launcser
senior tag

bme-seknek uj vonal után kell nézni
ott a 18-as, 47,49
majd csekkolnak egyet azoknak ugyis mind1

tütüü

(#34) Elrood válasza Elrood (#32) üzenetére


Elrood
őstag

Lehet, hogy rosszul emlékszem, magyarul lehet, hogy CSAK 400-n voltunk.
Milyen szép látvány volt EGYES SORBAN átkellni az utakon:) )

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#35) Elrood válasza launcser (#33) üzenetére


Elrood
őstag

Mi BME-sek a 4, és a 6-st szerettjük:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#36) csabika25 válasza ReFleXx (#15) üzenetére


csabika25
aktív tag

Letöltöttem. Kösz!

''Isten fut Windows alatt''

(#37) Szalma válasza tildy (#20) üzenetére


Szalma
őstag

Hé!!! Könnyűiparis fruskák már bőven voltak 88-93 között is!!! :)) ) (Az igazán jók azonban a gyógymasszőrök (bocs: tornászok) voltak, de a minap kiköltöztek a SanMarcóból... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#38) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Hogy egyeseknek mi mindenre van idejük...:)

(#39) Kriza válasza Elrood (#35) üzenetére


Kriza
őstag

Mi Terminuszosok a 3-as metrót szeretjük, bár csak 1 kocsit tudunk ugratni, de azt nagyon. :DD

Mondom: szeptembertől minden második szerdán az utolsó metró a Gyöngyösi és Árpád híd között a belváros irányába garantáltan ugrani fog. Szeretettel várunk minden érdeklődőt! :DD :DD :DD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#40) launcser


launcser
senior tag

amugy
47,49-es villamos emberek nélkül is 'szöcske'
ma mentem vele 2 megállót, hát ugy rázott hogy csaknem repült

tütüü

(#41) rATdrAgOn válasza Kriza (#21) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Jaja, abbol oltari nagy botrany volt ha jol Mlexem '96-ban... :)

Mentunk egy megallot a sarga szocskevel, aztan visszafele a csapat nagyobb resze felszallt a kek szocskere... BKV perelte is a kolit mint a szelvesz. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#42) rATdrAgOn válasza Elrood (#32) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

A mostani 17-est is eleg nagy muveszet. :/
A regi UV villamosok sokkal jobbak voltak, plane mikor KIN kupanak vege lett (szombaton) es akkor csak egy szimpla kocsi rohangalt a becsi uton... :)))

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#43) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

[L]http://free.x3.hu/tamas13/SZOCSKE1.MPG[/L]

(#44) biker


biker
nagyúr

eddig láttam egy olyat, ami billeget, meg egy olyat, amin nem tudtam eldönteni, hogy a kamera ugrál, vagy a villamos...

nincs egy olyan, ahol kevesebb mint +-30centit ugrál a kamera, és tényleg pattog a vilega???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) ReFleXx válasza biker (#44) üzenetére


ReFleXx
addikt

Maj ha lesz idom akkor keresek neked egy jot. Eccer lattam 1et de mar nem tom honnan szedtem le.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#46) biker válasza ReFleXx (#45) üzenetére


biker
nagyúr

ok! :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#47) Undok BKV-s


Undok BKV-s
újonc

Csak hogy tudjátok:

egy-egy sárga szöcske alkalmával több kár keletkezik a villamoson: rugótörés, alvázkeret repedés. :((((

(#48) ReFleXx válasza Undok BKV-s (#47) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezert a hozzaszolasert kepes voltal regelni magad mas neven?
:))

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49) Undok BKV-s válasza ReFleXx (#48) üzenetére


Undok BKV-s
újonc

Mire gondolsz? :P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Sárga szöcske (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.