Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

PH HSPDA tesztje olvasása után eszmbe juttot hogy már adatkártya nélkül is lehet HSPDA at elérni méghozá a Samsung Z560-al Olaszoknál már kapható
[link]

Samsung Z560

* GSM 900/1800/1900 Mhz, GPRS, ; HSDPA 7* gyorsabb mint a 3g)
* 97 x 51 x 16 mm
* 98 gramm
* 240*320 pixeles , 262 ezer színű TFT kijelző -Uj menüvel
* 128-128 pixels külső kilezö!
* 2 megapixeles AF kamera +VGA kamera
* 70 MB beépített memória +mikro SD
* MPEG4 videófelvétel és lejátszás
* MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA zenelejátszó
* Hangvezérlés
* Fájlnézegető
* Bluetooth/USB/PictBridge infra
A Z560. Ha t-mobilnak van esze ezel készüléket fogja reklámozni a HSPDA-t


[link]
[link]
[link]
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Ricardo válasza AS (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

A HSPDA hálózat itthon nagyon gyerek cipőben jár :(

(#3) AS válasza Ricardo (#2) üzenetére


AS
félisten

Igy van :F
Pedig ennek már van értelme nem ugy mint a 3g-nek.. :(

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Ricardo válasza AS (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Én a 3G nek is látom értelmét.

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A címet javítottam.

Samsung Galaxy A54

(#6) AS válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


AS
félisten

köszi, én nagy betüvel irtam ere meg lekicsinyiti :Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Viktor0610 válasza AS (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A motor sajátossága, h. csak az első betű lehet nagy, azért, h. ne legyenek csupa nagybetűs topikcímek.

Samsung Galaxy A54

(#8) AS


AS
félisten

Magyar teszt!!

Durva hogy T-mobilnál kapható lesz!! éjlen a HSPDA! :R
(majdnem tökéletes)
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Polacheck válasza AS (#8) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem csak ezt fogja árulni a T, hanem az MDA Vario II-t is, és egy asztali modemet is, amit PC-hez lehet csatlakoztatni. Mindkettő HSDPA képes lesz.

less qq more pewpew!

(#10) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Jó kis telefonnak tűnik és még HSDPA-is van benne. :R

(#11) AS válasza Polacheck (#9) üzenetére


AS
félisten

És a Benq E91-t? az is HSPDA képes.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Polacheck válasza AS (#11) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szvsz amíg nem jelenti be hivatalosan egy szolgáltató, hogy árulni fogja az adott készüléket, addig felesleges találgatásokba futni, legalábbis én nem szeretnék. Ilyet pedig a legritkább esetben csinálnak, a mostani bejelentés egyedülállónak számít, mert a HSDPA bevezetésével együtt megjelenő közleményben hangzott el az infó.

A 3G hasznosságát pedig érdemes lenne átgondolnod, ugyanis jóval nagyobb lehetőségek vannak benne, mint gondolnánk, azonban hazánkban még csak a bevezetés kezdeti szakaszában vagyunk, kell 1-2 év, mire fixálódik a dolog.

less qq more pewpew!

(#13) AS


AS
félisten

Ez igy van, bár magyaroknak nem nagyon van pénzük ilyen dolgokra.. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Polacheck válasza AS (#13) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Amíg a sok emelt díjas SMS játéknak, valóságshow zavazásoknak van bevétele, aaddig senki ne mondja nekem, hogy a magyaroknak nincs pénze ilyen szolgáltatásokra...

less qq more pewpew!

(#15) Viktor0610 válasza Polacheck (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más az emberek preferenciája.
(Meg aztán a HSDPA marketing szempontból keményebb dió, mint az ''Oki vagy Puki?'' mondat... :)) )

Samsung Galaxy A54

(#16) Redplee


Redplee
senior tag

Hello nemtudjátok véletlen h mikor nyomatja be a tré mobil a kinálatába ezt a telcsit? mert nekem ien köll...

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#17) AS válasza Redplee (#16) üzenetére


AS
félisten

Jövöhéten ha jol tudom. :) :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) AS


AS
félisten

Egész pontosan hétfön

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Redplee


Redplee
senior tag

óh bakker akkor megérte ennyit várni :D árról tucc valamit?:D V3x et dobom emiatt a teló miatt a szemétbe:D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#20) _seth_ válasza Redplee (#19) üzenetére


_seth_
veterán

Inkább dobd nekem a v3x-et :D Akkor legalább lesz kettő :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21) AS válasza Redplee (#19) üzenetére


AS
félisten

Hát igen ez samsung egy kcsit más kategoria :R :)

Sajna nem tudom, de hát hétfön ugyis megtudod :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) gelmil


gelmil
csendes tag

Sziasztok! Nekem Samsung e 900-am van. Van egy problámám remélem, hogy tudtok segíteni. Leszettem különféle java alkalmazásokat (játékok, progik, stb)
Nem tom, hogy hogyan rakjam fel őket a telóra. Ha csak simán rámásolom, akkor nem ismeri fel. *.jar, *.jad kiterjesztésűek. Kell hozzá valami telepítőprogi???

(#23) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Már kapható:[link]

(#24) Redplee


Redplee
senior tag

jah bmeg 89... asszem megveszem...

te a relax csomagok mit jelentenek? ugyértem mennyi a havidij, meg az egy külön csomag mint pl a szervusz v ienek? mért jo a relax? mindenki ajájja...

gyors help pls:D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#25) PhoenixSzG válasza Redplee (#24) üzenetére


PhoenixSzG
tag

(#26) Redplee


Redplee
senior tag

ezt látom bameg de hogy müködik mi a havidij vagy wtf?

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#27) Redplee


Redplee
senior tag

télleg mekkora az akku kapacitás?

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#28) _seth_ válasza Redplee (#27) üzenetére


_seth_
veterán

900 mAh

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29) _seth_ válasza Redplee (#26) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem:

Relax 100: 3200 HUF a havidíj és ezt 100%-ig le lehet beszélni 32ft/perc-es áron azaz 100 percet lehet lebeszélni (ezért relax 100 :) ). Ha túllépem a 100 percet akkor 33/34 forint 1 perc minden időszakban.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30) Redplee


Redplee
senior tag

+vettem...

nem tudja vki h hogy lehet a tmobile témát átváltoztatni?

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#31) Redplee


Redplee
senior tag

jaj vki nemtudja h mi a telefonkod? tod amivel le tom védeni a telefonkönyvet, filekezelőt stb... nem tom hogy mi és nem irja le a füzetke se...

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#32) Viktor0610 válasza Redplee (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a tel.kód 00000000 (8 db nulla).

Samsung Galaxy A54

(#33) Redplee válasza Viktor0610 (#32) üzenetére


Redplee
senior tag

Öcsééém... THX!!!

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#34) Sába17


Sába17
csendes tag

Hali! Segítsetek léccci! kb. 3 hete nyúzom a telót és nagyon bejön, de egy problémám van - sztem tök átlagosan használom - inkább beszélgetésre - de egy napnál nem nagyon bír többet az akksija! :( Vagy minden este töltöm, vagy cserélgetem a pótakksival! - Nektek mennyit bír átlagos használat mellett??? Köszi a választ!!!

(#35) Mac!


Mac!
aktív tag

Sziasztok!

Hosszú keresgélés után megtaláltam a számomra ideális telefont a Samsung Z560 személyében. De komoly problémát jelent számomra, hogy egyelőre csak a T-nél lehet kapni, nekem pedig Pannonos, vagy független kéne.

Tudja valaki közületek, hogy kapható lesz-e a Pannonnál, és ha igen, akkor mikor? Ha Ti nem tudjátok, akkor hol/kinél érdemes érdeklődnöm?

A T már augusztus óta forgalmazza. Miért nem lehet még függetlenűl kapni sehol? :(

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#36) Bdanyy válasza Mac! (#35) üzenetére


Bdanyy
addikt

A T mobile nem sajátmaga nevezte el Z560 nak mint néhány sony ericssont meg htct?

http://www.samsung.com/au/products/mobilephones/mobilephones/sgh_a701.asp

Samsubng A701 néven találtam egy ehhez nagoyn hasonló telót.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#37) Mac! válasza Bdanyy (#36) üzenetére


Mac!
aktív tag

Köszi a segítséget!

Amikor még a megfelelő telót keresgéltem, olvastam egy német tesztet, ahol egy vodás változatát tesztelték, tehát csak nálunk van ez a hatalmas választási lehetősége az ilyen telefonra vágyóknak...
[link]

Egyébként a Samsung oldalán nem találtam európában A701-et, tehát lehet, hogy ez speckó ausztrál típusjelzés.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#38) Redokee


Redokee
csendes tag

Hello!

Valaki segitsen pls!!! SEHOGY sem tudok java alkalmazásokat rakni a telóra... hiába töltöm át, nem nyitja meg... HELP :W

(#39) Redokee válasza Sába17 (#34) üzenetére


Redokee
csendes tag

nekem 2-3 napot...

(#40) koko88


koko88
senior tag

hát igen sasmung nagyott alkott telefonok terén :R

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#41) AS


AS
félisten

Csak TRÉ lefoglalta igy még fügetlenül! sem lehet kapni!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) Redokee


Redokee
csendes tag

jó de help java ügybe pls:S

(#43) vyctoor


vyctoor
csendes tag

Hello,

én is problémában vagyok a JAVAs cuccok feltelepítésével... sehogy nem akarja. Netről se nagyon... viszont pl a gmail java-s kliense működik.
Továbbá nemtok vele laptopon netezni... hiába kötöm össze, csak sima modemnek ismeri fel, és tetűlassú. Azokat a beállításokat, amiket a http://www.t-mobile.hu/egyeni/vasarlas/telefonismertetok/ismertetok/pdf/z560_wnw.pdf oldalon írnak, még véletlenül se tom beállítani. Nincsenek is olyan rublikáim a Samsung PC studioban!?!!
Harmadik problem: valóban nincs equalizer (vagy ''rock'', ''pop'' bááármi) a Z560-ban, vagy csak én nem találom????

Válaszaitokat előre is köszönöm!!

(#44) ArNick


ArNick
tag

Valaki esetleg tudna szolgálni gyakorlati tapasztalattal arra vonatkozólag hogy az adatkábelen történő fájlfeltöltés (a telefon memóriájába vagy a memóriakártyára) és fájlletöltés milyen sebességgel megy nála? S ugyanezen művelet esetleg Bluetooth adapterrel milyen sebességhez vezet?

Mert nálam mindkét módszerrel mindkét irányban mindösszesen ~ 36 kilobájt másodpercenként, amit őszintén szólva (kissé) keveslek... :F

(#45) Spieluhr


Spieluhr
csendes tag

Hello,

Mostanában tervezgetem egy ilyen mobil vásárlását, mivel a Tnél elég jó árban adják két év börtönnel. Viszont ez a java-s mizéria igencsak lelohasztja kedvem. Ezér ha valaki tud valamit arról, hogy hogyan lehet USB-n áttölteni java-alkalmazásokat úgy, hogy az működjön akkor azt a segítséget nagyon megkösszönném. Keresgéltem elég sokat, már amennyire időmből futja, a neten de nem igazán találtam rá a megoldás útjára.

Annyira rájöttem, hogy valami kódot kellene neki beütni, hogy elfogadja a dolgokat. Avagy feltölteni a java-fájlt valahova a netre (http://www.euploader.com/) és onnan letölteni. De a legjobb lenne ezt usb-s feltöltögetést használni. Hjah és ha elkezdem piszkálni ezekkel a kódokkal a tellát, akkor automatice ugrik a gari.
Érdemes lenne ezügyben rákérdezni a Rózsaszínéknél?

ArNick:
Gyakorlati tapasztalattal nem tudok segíteni, de az biztos, hogy nem ekkora sebességgel kellene mennie (kb 10x ennyivel legalább). Viszont az egy jó alternatíva, ha a memóriakártyát bedugod egy kártya olvasóba, és úgy teszed rá az adatokat. Az úgy jóval gyorsabb.

Válaszokért virtuális hátba veregetést osztogatok!


[Szerkesztve]

(#46) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Üdv
Egyik haverom most kapott ajándékba egy ilyen telefont("örökölte"), és kapott hozzá még egy 1GB-os kingston micro SD kártyát is,amit azonban a készüléke nem képes kezelni. Ugyan a kártyát el lehet érni a telefonon belül,de nem lehet rá másolni. Bármit amit rá probált rakni, egyszerüen eltünt. Mondtam neki, hogy valszeg az a baj, hogy a kingston nem tetszik a telónak,a samsungok eleve a sandisket "kedvelik".
Aztán kivettük a kártyát betettük az én telefonomba(sam.E250), azon meg müködött. Rámásoltam vmit, és meg is tudtam nyitni kártyáról. Utána visszaraktuk az övébe,de ott már nem tudtuk megnyitni(egyszerüen eltünt a kép)
Ha valakinek van bármiféle ötlete irjon. köszi

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#47) Viktor0610 válasza iNfAntRy (#46) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szoftverfrissítés szervizben és/vagy másik típusú kártya kipróbálása.

Samsung Galaxy A54

(#48) Equitem válasza iNfAntRy (#46) üzenetére


Equitem
tag

Szia!

Az öcsémnek is Z560-asa van, és pont egy 1 GB-os Kingstonja van, és működik benne. Egyébként elképzelhető, hogy kényes a Kingstonra, előfordul más telefononál is sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#49) iNfAntRy válasza Equitem (#48) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Erre gondoltam én is. Mindenesetre azt javasoltam neki amit Viktor is mondott. Lehet hogy csak szoftverfrissitésre lesz szükség

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#50) Hugohami válasza iNfAntRy (#46) üzenetére


Hugohami
csendes tag

kicsit késve :) de le kell formázni a kártyát a telefonnal. (ha volt már, és így sem működik, akkor bocs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.