Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Lajmund


Lajmund
senior tag

Ma megtapogattam ezt a cosdát és elég erös kényszert érzek hogy tulajdonoljak egy ilyet :) Nagyon tetszik és élöben sokkal meggyözöbb. Holnap megint kinzom magam és megtapogatom hosszabban. Nagyon rendben van habár a külsö kijelzön nem nagyon tudtam irni folyamatosan ugy hogy ne üssek mellé ami mondjuk nem annyira zavar mert valoszinüleg ha hosszabbat irnék azt a belsön tenném na meg lehet diktálni is azt pl orán nagyon szeretem használni kisebb üzenetekre. A hirdetésbe beleirtam hogy a csere csak fold5-re de mivel kevesen vannak fold tulajok nem nagyon hiszem sokan akarnának ultrára cserélni.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#752) jacis válasza Lajmund (#751) üzenetére


jacis
nagyúr

Én azt gondolom, hogy aki Fold-ra vált már nem akar (vagy csak nagyon ritkán) normál telefonra visszaváltani.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#753) gyuri81 válasza Lajmund (#751) üzenetére


gyuri81
veterán

"A hirdetésbe beleirtam hogy a csere csak fold5-re de mivel kevesen vannak fold tulajok nem nagyon hiszem sokan akarnának ultrára cserélni."

Hááát szerintem erre nem sok esély van :(.
Visszafele nem igazán fognak váltani az emberek.

(#754) Lajmund válasza gyuri81 (#753) üzenetére


Lajmund
senior tag

Persze tudom de azért valamiben jobb az ultra. Nem mindenben visszalépés. De szerintem sincs sok esély rá de a lehetőség adott :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#755) Maxxy10 válasza jacis (#752) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én vissza fogok mivel csak a külső kijelzőt használom kb. Nagyon ritkán használom a belső kijelzőt. A kamerát meg egyenesen utálom ebben a telefonban pedig én totál az átlag user vagyok.
Fotózásra általában van nálam egy S23U.
De mivel a kövi hónap elég izgalmasnak ígérkezik :)) lehet mind2 telefon vissza lesz adva.

(#756) Lajmund válasza Maxxy10 (#755) üzenetére


Lajmund
senior tag

Mi várható a következő hónapban? 24 ultra?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#757) gyuri81 válasza Lajmund (#756) üzenetére


gyuri81
veterán

Igen, tuti arra gondolt :)
Szerintem nagyot fog menni az a sorozat is.

(#758) opr


opr
veterán

Üdv!
Jött most nagyobb update, 3gb, one UI 6.0.
Van itt valaki, aki már felrakta? Minden ok vele?

Normál esetben azonnal nyomok minden update-re, de ekkora update esetén gyáva vagyok, erről megy a céges minden is. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#759) Lajmund válasza opr (#758) üzenetére


Lajmund
senior tag

Én csak a 23 ultrárol tudok nyilatkozni ott minden simán ment kivéve a goodlock-ot az szorakozott de már az is tökéletes szerintem ti a tisztára csiszolt verziot kapjátok. Facebook-os fold csoportba se panaszkodnak szóval szerintem nincs para. Esetleg csinálj egy biztonsági mentést ha emiatt aggodsz és ha nem jön be visszaállsz arra azt annyi.
Amugy nemsoká én is csatlakozok ha minden jól megy holnap ha addig tudsz várni lefrissitem belakom és megirom estére mi a helyzet. Nagyon stabil lett a samsung ilyen téren már nem az van mint régen.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#760) opr válasza Lajmund (#759) üzenetére


opr
veterán

:R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#761) Pulsar válasza opr (#758) üzenetére


Pulsar
veterán

Nincs semmi para vele, rakd fel nyugodtan :)

(#762) Neck


Neck
veterán

Gboardnak van kézírás funkciója, csak én nem találom? Jó a Samsung keyboard is, de a gboard valahogy jobban kitalálja swipe során, amit írni szeretnék.

Szóval ha a gboard tud kézírás funkciót, az lenne a legjobb.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#763) Lajmund


Lajmund
senior tag

Csak egy gyors beszámoló. Megvan a teló és nagyon szuper és spigen pro armor tokkal sikerült megszerezni az ultrát adtam cserébe plusz egy kis kp. Még nem tudom annyira élvezni mert még be kell lakni rengeteg mindent be kell állítani szóval tudjátok hogy van ez. Hiába minden "szuper" samsung szinkronizáció a rutinokat a goodloockba a rengeteg beállítást és az óra beállításait és az óra lapokat nem tudtam leszinkronizálni már belefájdult a fejem mindent megpróbáltam az órát teljesen vissza kellett állítanom hogy tudjam rendesen csatlakoztatni a telefonhoz. Már a hat pont nulla van rajta szerintem parádés az aksi ezen is egész nap nyomogatom állítgatom töltöm a dolgokat és nagyon jól tartja magát. Egy már biztos hogy ha megmarad akkor valószínűleg valami kevésbé csillogós belső fóliára lesz cserélve a gyári mert nagyon tükröződik igazából meglehet szokni de jó lenne ha nem lenne ennyire nagyon tükröződő. Ha hiba van az írásomban bocsi de diktáltam mert nem volt kedvem ezt az egészet le pötyögni. Az már biztos hogy én se fogok már visszatérni hagyományos telefonra mert a amint kinyitom a foldot egyszerűen elvarázsol. :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#764) icemad válasza Lajmund (#763) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gratula! Ezt a diktálásos dolgot mivel oldod meg? Engem érdekelne.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#765) Pulsar válasza icemad (#764) üzenetére


Pulsar
veterán

Google billentyűzet szerintem. Én is használom :)

(#766) icemad válasza Pulsar (#765) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a SwiftKey billentyűzetet használom, de így lehet, hogy kipróbálom a gboardot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#767) HardRic válasza Neck (#762) üzenetére


HardRic
addikt

Van persze. Sőt, nemrég frissült és már a textboxokba közvetlenül is lehet írni, nem muszáj alul a billentyűzet részén. Sokkal pontosabb a felismerése mint a Samsungosnak. GBoard beállításaiban nézz szét lehet valami nincs bekapcsolva.

(#768) Patrik17


Patrik17
csendes tag

A diktálásnál hogy lehet elérni azt, hogy használjon mondatvégi jeleket? Ha bemondom, hogy kérdőjel, akkor leírja, nem pedig egy ?-t rak. :W

(#769) Pulsar válasza Patrik17 (#768) üzenetére


Pulsar
veterán

Ja, igen, az vicces. Ha van erre megoldás, az engem is érdekel :D

(#770) Lajmund válasza Pulsar (#769) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nem tudom sajnos ez engem is érdekelne szerintem még nem tudja pont nevetőfej

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#771) Leonardo91 válasza Patrik17 (#768) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ezt egyenlőre csak az iPhone gyárija tudja sajnos úgy tudom

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#772) Lajmund válasza Leonardo91 (#771) üzenetére


Lajmund
senior tag

Pedig a google se egy kicsi cég simán megoldhatnák. Amugy a diktáláshoz nem kell gboard billentyüzet elég ha a samsung billbe a diktálásnál a google van kiválasztva.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#773) malisonX válasza jacis (#748) üzenetére


malisonX
aktív tag

Köszi, sikeresen lebeszéltetek róla :) Egy spigen air skin pro-t vettem rá. Bár a gerincét ez sem védi, nem néz ki "bazárian" mint a pitaka. Az aramid szálas tok tapintása viszont nagyon bejön, amellett hogy pillekönnyű is az egész.

(#774) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok, ma meglett a Z Fold 5 telóm. Nagyon tetszik. Durván 4 óra alatt tudtam átköltözni teljesen. Nagyon minősègi a telefon minden porcikája.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#775) opr válasza jacis (#774) üzenetére


opr
veterán

Grat hozzá, használd egészséggel!

Amúgy igen, zseniális telefon. Szerintem utoljára a HTC Desire HD-met szerettem ennyire, az volt ekkora ugrás felhasználói élményben (meg szinte minden szempontból ennyivel a mindenki más előtt a piacon).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#776) Lajmund válasza jacis (#774) üzenetére


Lajmund
senior tag

Napról napra jobban fog tetszeni. Imádom nagyon az enyémet teljesen más dimenzió mi t egy hagyományos telefon. Rég éreztem ezt a hűha érzést. Az aksi is nagyon jó és kellemesen csalodtam benne. Fèltem kicsit az ultra után nem e lesz sokkal rosszabb. Ajánlom hogy nézz pàr tip videot youtube-on. Lesz pàr érdekesség. :) Én màr nagyjából belaktam péntek óta de most az ikonokkal nem jutok dűlőre. Ha valakinek van jó tippje ne tartsa magàba. Goodlock nagyon jó sok mindenre de rendes ikont èn nem tudok szerkeszteni vele. Galaxy store katasztrófa über gagyik vannak. Play-ből meg vagy 2 program kell mire lesz valami ami közel se biztos hogy kompatibilis és gördülékeny így kedvem sincs velük szórakozni. Ma màr egy kis időt sikerült ezzel elcseszni nulla pozitív eredmènnyel. Amik meg a témàknàl a beállításokba vannak azok legtöbbje csak a gyári ikonokat változtatja de a többit nem. Bármilyen ötletet szívesen olvasok. :R :D De amúgy tényleg már a mostani telefonok annyi mindent tudnak de pont rendes ikonokat nem tudsz csinálni mindenféle kísérletezés nélkül még goodlock-ba se. Egyszerűen érthetetlen hogy gyàrilag miért nincs pár normális lehetőség de ugyanez igaz a háttérképekre is.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#777) jacis


jacis
nagyúr

Olyat lehet, hogy a külső kijelzőn gesztusvezérléssel a belső pedig virtuális gombokkal van vezérelve? Ezt külön lehet választani?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#778) HardRic válasza jacis (#777) üzenetére


HardRic
addikt

Nem lehet sajnos.

(#779) jacis


jacis
nagyúr

Az állandóan aktív ujjlenyomatolvasót hol találom mint beállítás?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#780) Maxxy10 válasza jacis (#779) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#781) jacis válasza Maxxy10 (#780) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönöm!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#782) icemad válasza Lajmund (#776) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg még a csengőhangom is gyári. :D Minek variálni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#783) jacis


jacis
nagyúr

Hátlapra van üvegfólia? Lehwt nem rakok rá tokot. Mind olyan bumfurdi vastag amit kapni lehet rá.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#784) Lajmund válasza icemad (#782) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem is gyàri a csengőhang. :D De szeretem ha pofàs a telefon ha ránézek. Samsungon szinte mindent is testre lehet szabni ami nekem nagyon tetszik. Amúgy megoldódott az ikon tèma is. Innel letöltöm vagy szerkesztem a megfelelőt [link] és goodlock-ba a téma ikon szerkesztésnél beillesztem sőt ott még egyenként is lehet bàrmit betenni de azzal már nincs kedvem szórakozni. Itt a billentyűzet amit én szerkesztettem.

Ez meg csak érdekességnek hàtha valaki nem hasznàlja. Na itt aztán szét lehet állítani mindent nekem mèg kezdetleges meg egyenlőre ez is elég de sok lehetőség van benne. Meg van pàr dolog de nem szeretnék egy regényt írni most.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#785) Maxxy10 válasza jacis (#783) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha van rajta bármilyen fólia vagy skin és bármi oknál fogva szervizbe kerül a telefon, le fogják venni. Ugyan ez igaz a külső kijelzőre főleg ha üveg akkor biztosan le kerül róla.

(#786) Lajmund válasza jacis (#783) üzenetére


Lajmund
senior tag

Én is így voltam vele max egy karbon tokot raktam volna rá mert képeken mindegyik ami rendesen véd olyan bután néz ki. 23 ultrán ez a tokom volt. Véd amennyit kell de viszont könnyű és vékony. Innen indultam csak azért írom.

Viszont én cseréltem az ultràt a fold-ra és vele kaptam a spigen armor pro tokot ami képeken nagy buta de élőben nem vészes és még pofàs is jó a fogàsa minőségi a tapintása és ami fontos rendesen véd. De azt aláírom a legjobb csupaszon de én nem vagyok olyan bàtor hogy igy használjam. Alin vannak jó àrban karbon tokok én azokra is rànéznék. Engem nagyon csábít egy olyan de a zsanérvédelmet nem adom fel mert ha lesz egy karc a zsanéron és ha netán behal a belső kijelződ akkor a szerviz vissza dobja a garira beadott telot arra hivatkozva hogy ez okozta a problémát. Mióta vannak foldok ezt csinálják szóval én nem kockàztatok.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#787) jacis


jacis
nagyúr

Ez a telefon nagyon nagy dolog és most kezdem megérteni, hogy miért mondják a fold felhasználok hogy soha többé nem lesz normál telefonjuk egy fold után. 😊
Nem is tudom mikor éreztem utoljára ezt egy telefonnál mint most :DD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#788) Levente07 válasza jacis (#787) üzenetére


Levente07
tag

Sziasztok,

pont ezt érzem én is, évek óta veszem a flashgip samsungokat, jók is, de innovációt nem igazán éreztem bennük. Aztán elindult a fold széria. Az elsők még azért problémásak voltak, meg valahogy nem mertem váltani rá. A fold 4-nél már majdnem elcsábultam, de ott mégsem lett foldom. Aztán jött az 5, mondom most már tényleg megér egy próbát, max eladom. És láss csodát, nagyon nem bántam meg. Tartalom fogyasztásra nincs jobb cucc most, igaz én samsung párti vagyok, minden műszaki cucc Samu itthon. De hogy a foldable telefonoké a jövő (legalábbis számomra), az tuti. Lehet pár dologban gyengébb mint a 23u, nekem nem hiányzik semmi... nekem bejött a fold és valószínűleg maradok ezen a vonalon a jövőben is.

(#789) HardRic válasza jacis (#787) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem Nexus 4 óta nem tetszett ennyire egyik telefonom sem 😄 Csak 3 hónapja van meg, de olyan, mintha mindig is ezt használtam volna, nagyon fura.

Amúgy kinek, mi a leggyakoribb kérdés a telefonnal kapcsolatban? Én ezeket kapom mindig:
1. Úristen, foldable-öd van??? (érdekes mód nem az mondják hogy Fold, hanem magát a kategóriát.)
2. És jó??? (Erre mégis milyen választ várnak? :D )
3. Nem félsz, hogy tönkremegy??? (De, az atomháborútól is félek, mégsem költözöm egy föld alatti bunkerbe.)

(#790) opr válasza HardRic (#789) üzenetére


opr
veterán

1) nem félsz, hogy tönkremegy? - Nem, van rá Samsung care+.
2) videót nézni jó rajta? - Nem rossz, de igazából ha ez a cél, akkor szerintem egy sima, péklapát méretű normál telefonnal jobban jár az ember. Kb ugyan akkora lesz a kép a végén, csak ott tényleg nem kell tartani tőle, hogy megdöglend a készülék.
3) de akkor mire jó? - Minden másra! Képek, internet, könyv, pdf, multitasking (egyik oldalt banki app, másikon számológép), videohívás, fórumozás, stb stb stb.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#791) HardRic válasza opr (#790) üzenetére


HardRic
addikt

Egyébként 16:9 videóra azért jelentősen nagyobb mint egy sima nagytelefon. A mostanában divatos 2:1 és 21:9 videóknál már kevésbé jelentős, de én azokba gyakran belezoomolok, ha nem történik semmi nagyon a kép szélén.

(#792) opr válasza HardRic (#791) üzenetére


opr
veterán

Elforgatva is csak epszilon a kulonbseg mondjuk egy S23 ultra-hoz kepest. Ha valaki foleg arra venne, szerintem az extra serulekenyseg, szivas a tokokkal, meg a magas ar miatt nem jo valasztas.
Konkretan kb barmi masra de, de ha valaki foleg videokar akar nezni, akkor szerintem vagy egy nagy telefon, vagy egy kisebb tablet, vagy akar a ketto egyutt jobb valasztas - olcsobban.

Viszont tenyleg barmi masra annyival jobb a fold, hogy engem megvettek kilora. Ez utan visszaterni egy sima candybar telefonhoz, legyen az barmilyen jo is, nekem akkora visszalepes lenne, hogy el se tudom kepzelni, hogy valami eros kenyszer hijan igy tegyek.

Plane hogy en imadok olvasni, es rengeteget olvasok telorol (felhasznalas bo 70%-a biztos az, hogy olvasok rajta), es hat arra ennel jobb form factor nem letezik.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#793) HardRic válasza opr (#792) üzenetére


HardRic
addikt

Hát azért 14.3%-kal nagyobb képátló 16:9 videónál azért érezhető. Főleg mondjuk egy Tiktoknál jelentősen tabletesebb érzést kelt.

[ Szerkesztve ]

(#794) opr válasza HardRic (#793) üzenetére


opr
veterán

Ez a 14% jol hangzik, de ilyen mereteknel mar ha a ket telefont lerakod egymas melle, kijon az, hogy alig van kulonbseg. Sot, nekunk az volt a benyomasunk, hogy amig egymas melle nem rakod oket, a budos eletben nem mondod meg, melyiken jobb a video. Bonusz, hogy a candy bar telot konnyebb egy kezben stabilan tartani ilyenkor.

De tenyleg ez az egyetlen, ahol valamennyi hatranya van neki.
Abban a pillanatban, hogy meg kell nyitni egy e-mailt, amiben van csatolmany, egy PDF, excel file, akarmi, vagy mondom, csak annyit, hogy megnyitod a banki appodat, meg melle egy szamologepet, hat akkora a kulonbseg, hogy az leirhatatlan.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#795) HardRic válasza opr (#794) üzenetére


HardRic
addikt

Videóban talán ott jön ki a különbség első sorban, hogy nem kell állandóan forgatni a telefont oda-vissza. Állított nézetben egy videó pont akkora mint egy iPhone 12 minin fektetve, full screenben, ami szerintem szuper király.

(#796) opr válasza HardRic (#795) üzenetére


opr
veterán

Igen, az mondjuk nagy előny, ez tény.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#797) jacis


jacis
nagyúr

A kamera is egész korrekt: [kép]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#798) jacis


jacis
nagyúr

Kicsit féltem a 4400mAh-s akksitól meg a nagy kijelzőtől, de nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon jól bírja a strapát.
A snapi 8 gen2-es proci is lènyegesen jobban pörög mint az S21U-ben lévő exynos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#799) Bilux válasza jacis (#797) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt simán a főkamerával csináltad?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#800) jacis válasza Bilux (#799) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.