Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung F700

Hozzászólások

(#101) AS


AS
félisten

Kapható a német vodánál 100 rugo elöfizuval, de ját hozzá egy 4 gb-os mikroSD. :)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#102) legiaap válasza AS (#101) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálunk a kari járni fog?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#103) AS válasza legiaap (#102) üzenetére


AS
félisten

Jó kérdés, ugy lenne fer. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#104) AS


AS
félisten

Na már ö is közel van. :)






Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#105) AS


AS
félisten

Képek!
Szép és okos.







Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#106) AS


AS
félisten

F490!
5 megapixels kamera
nincs qwery bill

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#107) AS


AS
félisten

Vodafone:
Samsung F700
"A" kategóriás két éves előfizetéssel 69.990 Ft
"B" kategóriás két éves előfizetéssel 63.990 Ft
"C" kategóriás két éves előfizetéssel 58.980 Ft
"D" kategóriás két éves előfizetéssel 49.980 Ft
kártyás csomagban 89.970 Ft

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#108) beci


beci
őstag

Egy kérdés.Mennyire tartós egy ilyen érintőképernyös dolog?Minösége?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#109) AS


AS
félisten

Ez még jövö dolga , még nem olvastam külfölsi forumokon hogy az lg vagy samsung képernyöje meghalt volna.
De ha mégis akkor ott gari . :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#110) czimby86


czimby86
csendes tag

Most akkor milyen oprendszer van benne?

(#111) AS válasza czimby86 (#110) üzenetére


AS
félisten

Zárt

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#112) czimby86


czimby86
csendes tag

És az mit jelent? Nem vagyok egy nagy telefonmágus! eddig egy n70 volt nekem de le akarom cserélni! az f700 al lehet word pdf stb... progikat kezelni?

(#113) AS válasza czimby86 (#112) üzenetére


AS
félisten

Igen azt lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#114) czimby86


czimby86
csendes tag

És csak azokat a programokat lehet rárakni amit a voda enged(ha igen akkor azt hol találom?) vagy mindent amit wm6 ra csináltak?

(#115) Viktor0610 válasza czimby86 (#114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen teljes értékű WM6 volna?
Nem hiszem... :(

(Viszont "megvédem" a Vodafone-t. A Samsungnál nem az ő "engedélyük" kell a külső alkalmazások telepítéséhez. A Samsung korlátozza ezt le, ami sok készüléknél egy kód beírásával feloldható.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#116) czimby86


czimby86
csendes tag

az egyik oldalon ugy olvastam hogy wm6 professional van rajta! És azt a kodot hol lehet megtalálni? Bár azzal akkor gondolom uszik a garancia !

(#117) czimby86


czimby86
csendes tag

Még mindig nem tud senki segiteni? Megvettem a telot de se jar se jad sem exe filet nem fogad el :S! Olvastam egy kodot aminek beütése után elvileg lehet rá java alkalmazást tenni de sajna az sem müködik! PLS segitsetek

(#118) kavicssli


kavicssli
addikt

Haverom szeretne ilyen telót venni! Várom azok véleményét akiknek már van ilyen teló!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#119) SAVOLIZSOLT


SAVOLIZSOLT
csendes tag

Tisztelt F700 Tulajdonosok!
Kérlek nézzétek meg, hogy nálatok is úgy működik-e, mint nálam. Ha a telefonprofilok testreszabásánál kiválasztom, hogy a csengetés módja DALLAM legyen, akkor beérkező híváskor az első 1-2 másodperc mindig halkabban (kb 2-es hangerőn) hallható, majd ezek után hirtelen felerősödik a beállított hangerőre. (ez nem olyan mint az erősödő beállítás, ahol egyenletesen, hosszabb idő alatt hangosodik fel). Az érdekes, hogy ha REZGÉS, MAJD DALLAM opciót választom, akkor a 3 rezgés után azonnal a beállított hangerőn csörög, nem halkabban az elején. Ez így normális, másnál is az első 1-2 másodperc halkabban indul a DALLAM beállítás esetén is?
Bocs, ha kicsit hosszú voltam! A válaszokat köszönöm!
Szép napot Mindenkinek: Zsolt

(#120) kavicssli válasza SAVOLIZSOLT (#119) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszke hogy segitettél teeeeee..... :(((

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#121) SAVOLIZSOLT válasza kavicssli (#120) üzenetére


SAVOLIZSOLT
csendes tag

Bocs!
Nem a Te hozzászólásodra reagáltam.
Nos a tapasztalataim:
A tesztekben olvasható negatívumok közül csak eggyel kell egyetértenem, nevezetesen az alsó billenytűk nem mindig reagálnak elsőre (néha 2-3 próbálkozás is kell), de megszokható.
Szerintem a görgetéssel nincs semmi baj, nekem tökéletesen megy, és a görgetés utáni kijelölést is teljesen korrektnek tartom. A kezelés nagyon egyértelmű és kézreálló. Ami kicsit furcsa volt, hogy beérkező híváskor mindig meg kell nyomni a képernyőzár feloldását a hívás fogadásához. Valamint, mivel érthető okokból a beszélgetés alatt mindig lezárja az érintőképernyőt a hívás befejezéséhez is fel kell oldani a zárat. Néhány nap használat után teljesen megszoktam.
Az anyagok tökéletesek, sehol egy recsegés. A billentyűzet kinyitás példás és a képernyő elforgatáv villámgyors.
Összességében nagyon gyorsam megkedveltem. Két nap használat után kezembe került egy nem érintőképernyős mobil és ott is a képernyőt próbáltam először taperolni.
Üdv: Zsolt

(#122) kavicssli válasza SAVOLIZSOLT (#121) üzenetére


kavicssli
addikt

Nagyon szépen köszönöm a választ!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#123) SAVOLIZSOLT


SAVOLIZSOLT
csendes tag

Sziasztok!

Egy felvetés a kijelző alsó gombjainak néha nehézkes reagálására.
Úgy vettem észre, hogy nem feltétlenül a kijelző érzékenységével van gond mert néha az alsó gombok érintésekor rezeg és hangjelzést is ad (tehát érzékel), csak nem adja a kívánt funkciót. Szerintem ez szoftveres gond lehet, ami elvileg egy Firmware frissítéssel megoldható.
Ezzel kapcsolatos a kérdésem, próbált már valaki frissíteni? Ha igen honnan lehet új Firmware-t leszedni, és hogyan hajtható ez végre? Esetleg tud valaki egy módszert, amivel megnézhető a telefonban lévő szoftver verziószáma?
Üdv: Zsolt

(#124) csutkaa


csutkaa
senior tag

hy

mi a külöbség a vodás softver és a gyári független softver között??

köxi!! :R

(#125) nonoz


nonoz
csendes tag

Szevasztok én arra lennék kíváncsi hogy ha veszek egy független f700-at tudok e rá alkalmazásokat rakni?
És ha igen mien kiterjesztésü cuccokat kell keressek hozzá?

(#126) AS


AS
félisten

Most már ithon is kaphato
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#127) Zozi89


Zozi89
csendes tag

Helló.
Nekem olyan problémám van az F700-al, hogy amikor hívnak, vagy sms-t kapok akkor elkezd vibrálni a kijelző, valamikor el is megy és csak 1 perc múlva jön vissza. De valamikor olyankor is csinálja, amikor én hívok. Szoftverfrissítést csináltam, de nem segített rajta.
Valakinek valami ötlet, hogy miért csinálhatja?
Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung F700
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.