Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  S.o.s kisérettségizek és hiányzik egy tételem! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Neylon


Neylon
tag

Szaisztok! tudna valaki segíteni? holnap lesz a kis érettségim németből és hiányzik a Krankheit, Gesundheit tételem! nincs meg valakinek ez a tétel? ha igen el tudnátok küldeni? hatalmas k@kiban vagyok! HELP ME!

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#2) Neylon


Neylon
tag

Biztos vannak olyanok itt akik érettségiztek németből..

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#3) Neylon


Neylon
tag

Megvolt de aztán elfelejtettem kinyomtatni, utána meg volt egy windows reinstall és én persze elfelejtettem kimenteni. szar ügy.

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#4) Neylon


Neylon
tag

hát ha senki se tud segíteni ma este akkor tölem lehet zárni a témát. hát akkor remélem nem azt huzom holnap. tényleg mi az esélye annak hogy 8 tételből ezt huzzam ki?

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#5) Neylon


Neylon
tag

ki mit huzott az érettségijén? én ma töriből Mátyás királyt huztam. elég szar tétel, de ötöst kaptam.

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#6) Zsu_ válasza Neylon (#4) üzenetére


Zsu_
senior tag

Keress rá a neten! Bitzos van ilyen tétel valahol.
google.com

(#7) Sidaries válasza Neylon (#5) üzenetére


Sidaries
őstag

Mátyás szar? Akkor mit szólnál a Bethlen féle konszolidációhoz? Na mert én azt húztam. Ötös lett, de nem volt egyszerű.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#8) bitfarkas válasza Neylon (#4) üzenetére


bitfarkas
őstag

Normális módon 1:8. De vizsgák esetén a páciens ilyen esetekben szokásos ''malaca'' erőteljesen torzítja a matematikai valószínűséget.:))

(#9) LukE válasza Neylon (#5) üzenetére


LukE
veterán

faszom se emlkeszik ra, valami parasztfelkeles volt benne talan. felovastam az atlaszbol a csatakat, meg a datumokat, es adott 1 5-ost:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#10) bitfarkas válasza Zsu_ (#6) üzenetére


bitfarkas
őstag

Csak a keresésből zárja ki valahogy a német nyelvterületeket, mert ott aztán ezekhez a szavakhoz a társadalombiztosítási járuléktól kezdve a gyógyszerreklámig mindent megtalál, de vizsgatételt egy szálat se.:)

(#11) Zsu_ válasza Neylon (#5) üzenetére


Zsu_
senior tag

Én a sztálinizmust húztam. Szovjetunió Sztálin alatt....
5öst kaptam :)

(#12) Zsu_ válasza bitfarkas (#10) üzenetére


Zsu_
senior tag

Igazad van :))

(#13) Cathfaern válasza Zsu_ (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja, ezt ismerem:
''Mit csinált Szovjetúnió Sztálin alatt?''
''Nyögött.''

...vagy keverem valamivel? :DDD

(#14) Zsu_ válasza Cathfaern (#13) üzenetére


Zsu_
senior tag

:C

(#15) Neylon


Neylon
tag

ez olyan tétel amiben a betegségekről meg arról kel irni hogy mit csinálsz ha megbetegszel stb.. nincs valamelyikötöknek ilyen tétele?

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#16) Neylon


Neylon
tag

hát nézegetem a neten (google) de nem találom. van itt minden puska.hu sulinet.hu stb....

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#17) Neylon


Neylon
tag

a kvázi-tag után mi jön a listán?

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#18) Memphis válasza Neylon (#17) üzenetére


Memphis
tag

tag

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#19) bitfarkas válasza Neylon (#15) üzenetére


bitfarkas
őstag

Selten kommt es vor, dass man Schmerzen, oder Fieber hat. Obwohl man den Artzt nicht zu gerne trifft, jedoch muss man nachfragen, wann der Doktor Sprechstunde hat....
És így tovább, ha nekiülsz félóra alatt összeütöd, és még meg is ragad benned valami.

(#20) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Mi az a kisérettségi? :F
:DDD

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#21) bitfarkas válasza Panther (#20) üzenetére


bitfarkas
őstag

Legalább egy kiskettes:))

(#22) Neylon


Neylon
tag

10.osztályban van. olyan mint a nagyérettségi, elég szar dolog már most. mi lesz két év mulva?

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#23) Panther válasza bitfarkas (#21) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mármint ha ez sikerül, akkor érettségin megvan a kettes?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#24) bitfarkas válasza Panther (#23) üzenetére


bitfarkas
őstag

Nem kettes, kiskettes, azaz alig kettes, kettes háromszor aláhúzva, halovány kettes, stb.

(#25) Neylon


Neylon
tag

nem, nem. ez egy előkészítő. haszna a tanárok szerint annyi hogy tudni fogjuk milyen a nagyérettségi. az első félévi jegy a második félévi jegy és a kisérettségi jegy átlagábol jön ki az év végi jegy

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#26) Panther válasza bitfarkas (#24) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Aha. Nálunk ilyen nem volt. :(((

Kétütemű bizony! :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#27) Neylon


Neylon
tag

Mi az abszolut favicc??? Reccs.

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#28) bitfarkas válasza Panther (#26) üzenetére


bitfarkas
őstag

Középsuliban nálam sem, de később! :B
Hátha még kiskerekű is lenne!:))

[Szerkesztve]

(#29) Panther válasza bitfarkas (#28) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Eszterga van... mekkorára kéred? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#30) bitfarkas válasza Panther (#29) üzenetére


bitfarkas
őstag

Na tessék, én itt egy komoly érdeklődő vagyok, és gúnyt űznek belőlem.:))
Komolyan tökölök azon, hogy megőriznék az onokáimnak egy igazi régi 500-as trabit, vagy egy kiskerekű azaz a kocka karosszériás változat előtti wartburgot. De ilyet jó (elfogadható) állapotban már nem igen lehet felhajtani.

(#31) Cathfaern válasza Panther (#26) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem csoda: ezt most (idén, vagy tavaly) vezették be :) Szerencsére én megúszom/megúsztam, mint ahogy az újtipusú érettségit is :D

Meg én szerencsére a német érettségit is megúsztam. Nem, nincs német nyelvvizsgám. Egyszerűen alapból nem érettségizek németből :P (angolból viszont van, így abból sem. Jó dolog, hogy csak 4 tantárgyból kell. Mostanában épp azon gondolozom, hogy mi miatt parázzak: magyar, töri, matek vagy fizika? Ti mit ajánlotok? :D)

(#32) Panther válasza bitfarkas (#30) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

[L]http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=606435&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1024[/L] Hm? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#33) Panther válasza Cathfaern (#31) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Töri. Az a legparásabb. :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#34) tomcs


tomcs
őstag

elore szolok.. 1 erettsegi semmi (hangsulyozom, nuku, zerus, nulla, elhanyagolhato, etc.) 1 tisztesseges vizsgaidoszakhoz kepest :)

(#35) bitfarkas válasza Panther (#32) üzenetére


bitfarkas
őstag

Ez a Tied, vagy csak kerestél egy nekem megfelelő példányt?:D

(#36) Panther válasza bitfarkas (#35) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem az enyém, csak amikor használtautót kerestem magamnak, ezen megakadt a szemem. Persze eszembe sem jutott megvenni, de azért érdekességként megmaradt bennem. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#37) bitfarkas válasza Panther (#36) üzenetére


bitfarkas
őstag

Nagyon tetszik, kérdés mennyi benne az eredeti fődarab? Mindenesetre köszi, a jövő héten megpróbálom megnézni.

(#38) Panther válasza bitfarkas (#37) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Egyéb infókkal sajnos nem szolgálhatok, de örülök ha segítettem. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#39) Wildmage


Wildmage
senior tag

Nem kell parázni még a ''nagy'' érettségin sem! Nekünk növekvő sorba voltak rakva a tételek, mert annyira nem tudtunk semmit magyarból és a tanár nem akart égni. Erre meg megyek be....kiszámolom melyik az enyém, erre meg nem kiderül, hogy valamelyik balfék elszámolta magát és erre kihúztam a Márió és a varázslós marhaságot.Na mondom nagy levegő, minden más. SEMMIT nem tudtam róla, de a tanár megaharapófogóval kihúzott belőlem 2 mondatot és 4-est kaptam:)
Mindez volt 4 éve.... De rég volt..Szép is volt:)

(#40) Neylon


Neylon
tag

sikerült megszerezni! egyébként 2 nap mulva már töri vizsgám van, gebasz...

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#41) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Azt hittem ilyen csak nálunk van..

(#42) Neylon


Neylon
tag

basszus fosok mint állat HOLNAP TÖRI!!! ÁHHHHHHHHHHHHHh

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  S.o.s kisérettségizek és hiányzik egy tételem! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.