Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Rulett (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mefistofeles

Sziasztok!

Úgy gondoltam, játszanak annyian a kaszinókban, hogy belefér egy ilyen topic is. Ha lesz érdeklődés jöhetnek más kaszinó játékok is de igazából szeretnék a rulettre fókuszálni. Várom érdeklődők, hobbisták, félprofik/profik hozzászólásait, tippjeit, sztorikat. Megvitathatnánk, ki milyen módszerekkel, szisztémákkal játsztik és milyen sikerességgel.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2) mefistofeles

Ma reggel a bankrollom szempontjából fontos 2000 ft-ot nyertem 15 perc alatt. Talán ebből is kiderül, hogy a lassú, megfontolt játék híve vegyok.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#3) mefistofeles

Egy hétre, most beállok a helyzettől függő napi 1500-2000 ft-os nyereségre.
kb. 3 hete nem volt vesztes napom........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4) mefistofeles

Fel akarok dobni pár pengőt a bet365-re de a régi accountom mellé már lassan a DNS mintámat is kérik, 24 órája intézem, hogy elhiggyék én vagyok én.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5) mefistofeles

Na ma véget ért a kapcsolatom a bet365 oldallal. Nem a játék miatt (odáig el se jutottam).......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Rulett (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.