Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) virag0701 válasza illu (#1) üzenetére


virag0701
újonc

Nekem egy matematikai elven mukodo modszerem van,kiprobaltam,es mukodik!10-es tetekkel jatszottam,es nem egeszen 15 perc alatt elertem a 3000-et!De ilyenkor abba kell hagyni,es kezdeni elolrol,mert csak rovid tavon mukodik.
Szal a kovetkezot kell csinalni.Jegyezd fel a szamokat 42 porgetesig.Ne kerdezd miert 42,vmi okos matematikus talalta ki!Nekem vannak kinyomtatva kis tablaim a szamokkal,ott x-elgetek.Na a matematika szerint ugye van az atlagok elve,ami azt jelenti,hogy bizonyos szamok mindig ismetlodnek.Tehat sosem lesz olyan,hogy 36 porgetessel lefedjuk mind a 36 mezot,plane meg 42-vel!Szal a 42 porgetes utan megvan nekunk 24-28 szam,es felrakjuk a teteket ezekre.Ha 1-et raksz 24 mezore,akkor telitalalatnal 36-ot hoz.Tenyleg nagyon mukodik,de csak rovid ideig,ha ugy latod,hogy kezd bukni,akkor erdemes kezdeni az egeszet elolrol.
A masik,amit ajanlok,egy egyszeru kis program,ingyen letoltheto,Orfej system a neve.Lassan,de biztosan tutira mindig nyersz vele,megmondja,hogy hova mennyit rakj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.