Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xelo


Xelo
addikt

Üdvözlök mindenkit. Gondoltam megnyitom a játéknak a topicját, ugyanis már beszerezhető.
''Az Eidos gondozásában megjelenő Rogue Trooper külső nézetes akció játék, melyben a fejlesztők stratégiai elemeket is sikeresen vegyítettek. A végigjátszáshoz egyszerre lesz szükség a játékos részéről ügyességre, taktikai érzékre és helyes döntések meghozatalának képességére.
A hangsúly természetesen az ellenfelek különféle fegyverekkel történő likvidálásán van, amihez fegyverek széles választéka áll rendelkezésre, de sok egyéb rendeltetésű eszköz használatára is szükség lesz a siker érdekében.
A sztori szerint a játék az egyáltalán nem túl rózsás jövőben játszódik, melyben az emberiség szinte már a végletekig kimerítette a Föld erőforrásait, és teljesen tönkretette a természeti környezetét is.
A megmaradt javakon két nagy frakció marakodik, melyek többek közt génmanipulált és kibernetikus kiegészítőkkel feltunningolt szuperzsoldosokat vetnek be egymás ellen a mindent eldöntő végső nagy összecsapásban.
A Rogue Trooper-ben a játékos egy ilyen szuperhős bőrébe bújva azt a feladatot kapja, hogy mélyen hatoljon be az ellenséges területekre, és különféle feladatok sorozatát hajtsa végre három hasonló katonával. A küldetés elején azonban rajtuk ütnek, és mindhárom társát elveszíti. Bizonyos mechanikus részegységeik viszont továbbra is működőképesek maradnak, így azokat magunkhoz véve egyedül kell folytatnunk a küldetést, melyek többnyire szinte teljesíthetetlenül nehezek lesznek. A Rogue Trooper bizony nem lesz egy egyszerű játék, bizonyára lesznek olyanok, akik hamar ráunnak majd a küszködésre, és nem lesz türelmük végigjátszani. A pazarnak ígérkező grafika és játékélmény azonban bőven képes lesz kárpótolni az efféle játékok fanatikusait a nehézségekért cserébe, így nekik mindenképpen érdemes megpróbálkozni vele.
Az Eidos Interactive 2006. május 23-át jelölte meg a megjelenés dátumaként, így már csak alig több mint egy hónapot kell rá várni.'' www.jatekhirek.hu
Ma vagy holnap bele is fogom vetni magam a game közepébe, meglátjuk mit tud felmutatni... ''A küldetés elején azonban rajtuk ütnek, és mindhárom társát elveszíti. Bizonyos mechanikus részegységeik viszont továbbra is működőképesek maradnak, így azokat magunkhoz véve egyedül kell folytatnunk a küldetést...'' hehe, és ebbe tudjátok mi a poén? a 3társunk megmaradt bio-chipjei a felszerelésünkben kaptak helyet, méghozzá az 1ik a sapinkban (Helm), a másik a fegyverünkben (Gunnar), a harmadik pedig a hátitatyónkban (Backpack) van. szóval, ezek után aki nem értette a topic címét, remélem most már kapizsgálja...
weboldala: [link]

[Szerkesztve]

(#2) Xelo válasza Xelo (#1) üzenetére


Xelo
addikt

és mivel úgy tudom egyszerre adták ki a PCs és a konzol verzsönt, szerintem nem egy gagyi konzolporttal lesz dolgunk...

(#3) _stick_


_stick_
őstag

Helló!
Nekem bejött a játék! Már másodszor viszem végig :B Aki nem szereti a tombréderes ide-oda mászást-lógicsálást, annak ajánlom :)
Kár, hogy kevés az ilyen jó Third Person Shooter, szvsz sokkal igényesebb, mint az FPS-ek!

(#4) Xelo válasza _stick_ (#3) üzenetére


Xelo
addikt

remélem is.. várom már hogy kipróbáljam... egyébként tényleg úgy harangozták be, hogy nagy lesz.. kicsit mesélhetnél a gameről..

[Szerkesztve]

(#5) _stick_ válasza Xelo (#4) üzenetére


_stick_
őstag

Hát, a grafika nekem bejött, főleg a helyszínek miatt. A zene is király, passzol a harcokhoz ;] Irányítással nincs gond.
Játékmenet, hát 1 biztos, hogy nem unalmas :))
stratégia, taktika, kommandózás
Lehet lődözni a kis géppuska fészektől kezdve a b@szott nagy ''hell-gun'' ig.
Egyetlen egy gondom van a játékkal... hogy rövid... kb 10-12 óra kellett hozzá.
A legnehezebb fokozat csak akkor érhető el, ha normalon vagy hardon már végigvitted.
Ajánlom mindenkinek a legnehezebbet, mert jobban ki lehet használni a játék előnyeit:
4en vagytok, a 3 trásad ! testét ! hamar megölik, de a chip-jük tovább él, egyik a fegyverben, amit így auto-turretként is lehet használni. A hátizsákodban ahol tudod magadnak gyártani a lőszereket, meg fejleszteni a fegyvereidet. Majd a sisakodban, ahol hologram-muksót idézve el tudod csalni az ellenfeleket ;]
A környezetet fedezékként lehet használni. Sajnos érezhető, hogy ps-ös játék :(
Mivel nekem a stílus bejön én egy 10es skálán 8-9re osztájoznám.
Remélem sokaknak meghozam a kedvét :D :)) :D

(#6) Xelo válasza _stick_ (#5) üzenetére


Xelo
addikt

nahh kipróbáltam.. nagyon király lenne, már éppen bele is jöttem, osztottam a headshotokat.. amikor... lefagyott... MOND ISTENEM MIÉRT? 1000 SZAR JÁTÉKNÁL NEM CSINÁLJA, AKKOR MIÉRT PONT ENNÉL KELL?? :O

(#7) Flen


Flen
tag

Nah sziasztok!
Csatlakoznék ahoz, hogy tényleg egy nagyon jó kis game, csak az a baja, hogy rövid. Nagyon rövid. A multija is jó, csak még kevés pálya van hozzá nagyon (5-6 pálya van multiban). Állítólag készül hozzá több pálya, de még friss nagyon. Azon gondolkozom, hogy végig kéne nyomni mégegyszer nekem is:DD

(#8) XmogX


XmogX
tag

Hello! Jó kis játék ez a Rouge Trooper.
Bár én egy picit elakadtam... :B A 3. (tengerészes) pályán. :B

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#9) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Valaki mesélne pontosabnna a Multi részről ??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10) superfinest


superfinest
tag

Gyerekek, megmondaná nekem valaki hogy honann lehet letölteni a magyarosítás mert sztem úgy érdekesebb lenne?!?!(Feliratosan is jó lenne ám!!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.