Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Throme válasza Silenzio (#96) üzenetére


Throme
veterán

Azt megkérdezhetem, hogy steam-ről van a játék, vagy epic-ről, vagy egyéb helyről?
thx

(#102) Silenzio válasza Throme (#101) üzenetére


Silenzio
addikt

Steam, de már a patch előtt is szar volt. Viszont semmi más baj nem történt soha. A demóval még crush-solt, a végleges játék viszont egyszer sem purcant ki.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#103) Throme válasza Silenzio (#102) üzenetére


Throme
veterán

Nem így terveztem, de érett egy win újra install.
Ha feltettem minden fontos progit, jöhetnek a játékok. Kíváncsi leszek, hogy változik-e valami.

(#104) Silenzio válasza Throme (#103) üzenetére


Silenzio
addikt

1-2 grafikahiba azért van, ajtókon áteső punkok, téglákká váló hajak ld. Last of Us.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#105) Throme válasza Silenzio (#104) üzenetére


Throme
veterán

ha csak ennyi lenne...

Most telepítődik a játék... kíváncsi vagyok az eredményre....

(#106) Gebriel válasza Throme (#105) üzenetére


Gebriel
veterán

És mi lett az eredmény? :)

(#107) Throme válasza Gebriel (#106) üzenetére


Throme
veterán

Tegnap elindítottam a progit...

első körben valami visual C++ lóf@szt kért... kigugliztam és telepítettem ilyesmit a M$ oldaláról.
Na elindult a progi.... semmi változás... ahol eddig beragadt az átvezető anim ott most is beragad.

Eredmény: a win újrahúzás sem segít ezen a játékon, az én konfigomon.

Mivel most egy helyen még a tört Robo is megakad, jegelem a témát.
Vagy lesz egy normális patch, vagy majd visszatérek rá egy esetleges hardver (pl videokártya) cserénél.
Valószínűleg nem az én videokártya típusom volt leginkább terítéken a tesztelőknél :N
Az számomra elég furi, hogy a tört verzió használhatóbbnak bizonyult (nélküle már az elején nem tudtam volna továbblépni), mint egy nagynevű, hivatalos kereskedőtől származó legális verzió.
Tudom, tudom, vegyek normális számítógépet ....

(#108) Throme


Throme
veterán

Jött egy frissítés ... nézzük mit tud.....

(#109) Throme válasza Throme (#108) üzenetére


Throme
veterán

Első teszt a 05-ös és 18-as fejezet betöltése, amik animációkkal indulnak. Itt szokott fatal error-t dobni a legális Rorbocop.

Jelentem elindulnak a videók, nem fagy ki a játék!

Más változásról nem tudok beszámolni, nagyon friss az élmény.

(#110) Chiller


Chiller
őstag

Jó oké, feladom, segítség.

Miért nem megy a VGA a játék alatt? 1% terhelésen megy, így van komoly 2 fps-em, még a menü is használhatatlan.

Friss NV driver, legális steam verzió, W10. 3060 RTX laptoppal próbálnám működésre bírni.

(#111) Chiller válasza Chiller (#110) üzenetére


Chiller
őstag

Oké, megoldódott...
A winfos update (!!) elcseszte (=frissítette kérés nélkül) az AMD drivert, és utána nem működött a radeon adrenalin, mert nem rendes fullos telepítés volt, és emiatt nem ment a switchable graphics. (nem, szerintem sem kéne semmilyen összefüggésnek lennie)
Hiába állítottam be bármit, forcoltam akárhogy, tiltottam le az IGP-t, nem indult el az NV VGA... :(((

Szeretem ezeket a winfos updateket, csak jobb lesz tőlük minden.... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#112) Throme


Throme
veterán

Most sikerült befejezni a játékot.
Örülök, hogy a kezdeti problémák megoldódtak!
Fura volt, hogy egy tört verzió tudott átsegíteni a legális hibáin.
A második javítás végül pozitív eredményt hozott és nem állt meg a játék.
Tanulság, sose vegyél friss megjelenésű játékot :). Legalább is nekem ez.

Alapvetően tetszik a játék, a nagy robotokkal gyűlt meg a bajom.
Egyedül a kiállításon megjelenő robottal tudtam kiszúrni, úgymond.
Kihasználtam, hogy nem tudott a teremből kijönni és a folyosó végéről szépen lelövöldöztem.
A végső, fő ellenfél, az Old Man robot megizzasztott.
Amúgy sem a légies mozgásáról híres Robocop szépen beleakadt tereptárgyakba, mindig figyelni kellett erre is.
Nem értem, hogy egy fegyver felvétele miért tart annyi ideig, mikor a sarkamban az ellen...
Nem vagyok cseppet sem hardcore gamer, ezért az easy fokozat lehetett volna kicsivel könnyebb.
Aki a nehézségi szinttel akar villogni, annak mehet a lehetetlen fokozat is, de az easy az legyen már nagyon könnyű. nem mondom, a tucat ellenfelek nem voltak vészesek, a főellenfél ellen is rá lehet jönni a megfelelő taktikára, ez oké.
Ennek ellenére valamikor újra előveszem a játékot mert alapvetően jó vele játszani.

A stukkert nem tudtam kimaxolni sajnos, pedig kerestem a pályákon a bizonyítékokat, cuccokat és a mellék küldetéseket is teljesítettem.
Próbáltam A minősítéssel. Így is volt nem egy, ami csak B-s lett.
Nagyjából 50% körül volt minden, kivéve a tárkapacitás, ami vagy 120%-on volt.
5.2-es verziójú panelt sikerült összeszednem,a mi nekem a max volt.
Easy-re elegendő, magasabb nehézségre, már nem biztos...

Aki erre téved és még nem próbálta a játékot, annak ajánlani tudom és már javítva vannak a fő hibák, folyamatos a játékélmény.
szvsz

(#113) Silenzio válasza Throme (#112) üzenetére


Silenzio
addikt

A pisztoly fejlesztése miatt ment ilyen nehézkesen easy-n. Nekem olyan 150-170% körül volt a legtöbb statom, normalon így kifejezetten könnyű volt a játék, kivéve a RoboCop 2 elleni csatát. De az sem volt vészes. Az első ED-209 izzasztott meg a legjobban, mert minden stat pontot EQ-ra meg IQ-ra nyomtam, páncélra, életerőre semmit.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#114) KoNZoLik@ válasza Throme (#112) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom, de én megjelenés napján vettem meg Ps5-re, és semmi hibába nem futottam, sőt annyira elkapott, hogy 2 nap alatt platináztam is😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115) Throme válasza KoNZoLik@ (#114) üzenetére


Throme
veterán

PC-n nekem se volt gondom a tört verzióval, csak a legálissal :) , de szerencsére megoldódott azóta. Okát nem értem, már nem is fontos.

#113Silenzio
Újra végigvittem a játékot. Már azért is jobb volt, mert nem kellett tartani a lefagyástól.
Jobban tápoltam a támadó és védekező skill pontokat, valamint az életerőt (ezzel a lassítás időtartama is megnövekedett). A széfekről lemondtam, sajnáltam arra a 6 skill pontot
Könnyebb lett a játék. A fegyvert is próbáltam jobban felhúzni.
Arra nem jöttem rá, hogy a különböző gócokat, vagy hogy hívják az elágazásokat, hogyan kellene összeválogatni, hogy a kívánt irányokba menjen a belőlük generált formula.
Ettől függetlenül már élvezetesebb volt a gééém.

(#116) KoNZoLik@ válasza Throme (#115) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ps5-re nincs még törés, tehát ez legális volt, és mint írtam day one vétel volt, és semmi hiba nem volt, ezért írtam, de mindegy is, mert én kizárólag konzolgépeken játszom és hivatalos legális játékokkal, tehát más kávéház 🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117) Silenzio válasza Throme (#115) üzenetére


Silenzio
addikt

"Arra nem jöttem rá, hogy a különböző gócokat, vagy hogy hívják az elágazásokat, hogyan kellene összeválogatni, hogy a kívánt irányokba menjen a belőlük generált formula."

Ezt nem értem. Gyűjtögeted a biszbaszkákat az OCP dobozokból, azokat kell rápakolni a nyákra. Vannak elágazások, amik bónuszt adnak, vannak, amik hátrányt. Olyan biszbaszkákat illesztesz be, amik a pozitív irányba terelik az összeköttetést, tehát nincs abba az irányba érintkezésük, ami negatívumhoz terelné az áramkört. A biszbaszkákat be is lehet áldozni, összeolvasztani, hogy fejlettebb biszbaszkát kapj. Sajnos nem tudom a nevüket, mivel már rég nem vettem elő a progit.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#118) Throme válasza Silenzio (#117) üzenetére


Throme
veterán

"A biszbaszkákat be is lehet áldozni, összeolvasztani, hogy fejlettebb biszbaszkát kapj"

Erre gondolok, hogy a fejlettebb bigyók elágazásai mitől függenek az "olvasztóban" ?
Pl milyen 3 elágazást kell összekombinálni, hogy a végén mondjuk függőlegesen irányút kapj, ne legyen jobb és bal oldali kijáratuk.
Szóval mi a kombinációs szabály?

Én csak fogtam a leggyengébbeket és azokat "beolvasztottam" egy újnak és így mentem feljebb.

(#119) Silenzio válasza Throme (#118) üzenetére


Silenzio
addikt

Lehet, hogy random. Nem tudom, nekem egy 3. szintű boardot sikerült kimaxolnom, a többivel nem is foglalkoztam, mert láttam, hogy nem optimális.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#120) Throme válasza Silenzio (#119) üzenetére


Throme
veterán

nekem az 5.1 és az 5.3 panel jött be. A 6.0-t nem találtam meg, pedig közel jártam hozzá.

(#121) Silenzio válasza Throme (#120) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem én még 5-ösöket se találtam. A végtelen tár meggyőzött, hogy jó helyen járok. De 4. valami is lehetett, nem emlékszem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#122) Pet84


Pet84
tag

30%-os leárazás, és bekerült a Newgame+ mód!

Changelog:Added a New Game Plus mode
Added a new difficulty: "There Will be Trouble"
Added a new unlockable Golden Auto-9 skin, available once NG+ is available
Added more Auto-9 Chips and Boards
Fixed the shooting mode not properly resetting when exiting interiors
Fixed RoboCop's right hand disappearing when grabbing a human enemy while unaliving them
Fixed the Stolen Vehicle investigation being skipped if Ben immediately opened the locker

Nasenscheidewandverkrümmung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.