Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TéKrys válasza Jam-Master J (#49) üzenetére


TéKrys
senior tag

Nekem nem csak zuhanyzóban. Bármilyen vízben. :B (uszoda, zuhanyzó...) kivéve az esőben:D

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#52) Jam-Master J válasza TéKrys (#51) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Bele is pisálsz a medencébe? :O

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#53) Drótszamár


Drótszamár
őstag

A telefon + pénztárca csekkolós dolog nekem is megvan. Plussz, ha unatkozom akkor gyakran számolom a sarkokat :)) (tehát a szoba sarkait) (olyan még nem volt hogy egy is hiányzott volna)

Ja és egyszer azon gondolkodtam milyen lehet leesni a terszunkról... másnap leestem. Borda csukló, és álkapocs törés lett a vége (3m estem, és félig a betonra).

Máskor azon kezdtem gondolkodni, vajon hogyan gipszelik be a törött felkart :)) másnap elestem és megtudtam. Ezek óta nem gondolkodm ilyen f@szságokon.


szerk: Ja és a fontos terveimet nem szabad elmondani senkinek, mert akkor nem fog összejönni.

[Szerkesztve]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#54) TéKrys válasza Jam-Master J (#52) üzenetére


TéKrys
senior tag

Azt nem mondtam. Csak hogy akkor jön rám.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#55) snt válasza Drótszamár (#53) üzenetére


snt
senior tag

:C Szerintem gondolkodj a lottószámokon, de ha bejön felezünk :D

(#56) TéKrys válasza Drótszamár (#53) üzenetére


TéKrys
senior tag

Velem is történt hasonló. Még kicsi voltam és láttam valami dokufilmet félkezű emberekről. Kipróbáltam milyen lehet fél kezzel élni. Enni, takarítani...stb. Rá kb 1-2 hétre eltörtem a bal kezem. Ki tudja. lehet hogy csak véletlen egybeesés.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#57) Jam-Master J válasza TéKrys (#54) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

:) Ez olyan, mint nálam a sz*rás.
Tuti, hogy akkor jön rám, amikor valami érdekeset akarok csinálni (pl. elkezdek nézni valamilyen jó filmet, vagy éppen csetelek valakivel, vagy gyorsan menni akarok valahova).

Egyszer volt olyan, hogy a párommal kimentem az erdőbe (megismerkedésünk után 2 héttel kb.), mert erdőben még nem szexeltünk, ghondoltuk, kipróbáljuk...szal kimentünk, éppen kerestük a helyet és rettentő nagy fosás jött rám...mondtam neki, hogy bocs és 1000-rel hazafele rohanás. kb. félútig jutottam el, és ... búúú, kib*szott egy helyzet volt.:((

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#58) snt válasza Jam-Master J (#57) üzenetére


snt
senior tag

:DDD Ez durva :C

(#59) Drótszamár válasza Jam-Master J (#57) üzenetére


Drótszamár
őstag

Yájjj erdő :))) Ilyen nekem is volt. Ülök a biciklin, érzem valami megmozdul a beleimben. Gondolom hazáig még kibírom... 3 perc múlva ugrottam le a bicikliről, és ''alkottam'' egy hatalmasat. (még a cipőmet is sikerült összemocskolni :((( )

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#60) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Rossz szokás : A kiürült ásványvizes palackokat ritkán hordom le !! pl amikor az ágyon két nap alatt összegyülik vagy 4-5 üveg akor szánom rá magam !
a szibasőtitités is rögeszmés nálunk mit másoknál hogy én majdnem teljesen le a redőnyt hogy lássam a monitor anyám bejön 10 perc múlva és felhuzza napi 5-6x !

ui.. tesómnak volt régen az a mániája hogy korán kellet kelnie a suli miatt és este lefekvéselőtt (aakor még egyszobánk volt) vagy 10-15x megkérdezte hogy bevan e kapcsolva az órán az ébresztés !! hogy tuti bevan (pedig ő is látta és mindig azért is kérdezte)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61) Jam-Master J válasza Drótszamár (#59) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

kemény dolgok ezek.
Nekem a lábam szárán csurgott le, a cipőmig...elég izzasztó volt végigmenni a falun úgy. basszus, még jó, hogy nem rövidgatyába voltam. Úgy mentem, mint aki beszart (ó-láb).

A páromra egy szót sem szólhatok, el se mosolyogta magát, csak sajnálkozott...

Szerk.: Ja, és ebből kifolylag alakult ki bennem egy szokás: Mielőtt megyünk valahova, néhány percig erőlködök a WC-n, hátha..csak ekkor nyuxom meg.

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#62) Kiskokó


Kiskokó
veterán

ui.: ami még nagyon rossz szokásom hogy ha valamit meglátok és nagyon megtettszik hiába állok ellent neki hogy megvegem/tessem pár nap max hét és meglesz ! (persze harárokon belül)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63) Jam-Master J válasza Kiskokó (#60) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

> szibasőtitités

MIVAN? :DDD:DDD:DDD:DDD:C

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#64) Kiskokó válasza Drótszamár (#53) üzenetére


Kiskokó
veterán

ezzz jóóóó !! nemakarszazon gondolkozni hogy én hogy tehetek szert legálisan nagy pénzekre ?? :C:C

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65) Kiskokó válasza Jam-Master J (#63) üzenetére


Kiskokó
veterán

heh vocs csak most is kiba sötét van és nemlátom(nemláttam) a bill-t
szal szobasötités



[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66) snt válasza Jam-Master J (#63) üzenetére


snt
senior tag

Szobasötétítés :)

(#67) lesaux válasza Kiskokó (#65) üzenetére


lesaux
veterán

Eddig 3-ból semmi. ;]
Szobasötétítés.
Szo-ba-sö-té-tí-tés. :DDD

(#68) vtechun


vtechun
veterán

Nekem az egyik legrosszabb szokásom, hogy rendkívül kivácsi vagyok. Tehát minden sz@rt megkérdezek? :) Mikor? Mennyi? Hol? Mennyi ideig? stb. A másik szintén nagyon kellemetlen szokásom, hogy sokat okoskodok, tehát nagyon (nem jut eszembe a szinonímája az okoskodó-nak, de nem az oktondira gondolok). 3. rossz szokásom, hogy lefikázom mások cuccait :)
Jó lenne levetnem eme szokásaimat... Azért ne gondoljátok, hogy mennyire egy kis köcsög vagyok... Nem vagyok annyira gáz, mint amennyire hinni lehetne ezt rólam ezután a hozzászólásom után:)

(#69) _az


_az
senior tag

kicsit para szokásom, hogy 5 percenként leellenőrzöm, hogy nálam van-e a tárcám és telefonom :D nem, nem othon, hanem az utcán... csak hát nem is ok nélkül...

az

(#70) vtechun válasza vtechun (#68) üzenetére


vtechun
veterán

ja! a telefont én is percenként megnézem és aztán meg elfelejtem, hogy mennyi is az idő rajta..

(#71) snt


snt
senior tag

Nem vagytok egyedül ezekkel a dolgokkal, pedig én azt hittem h én vagyok ilyen, de ezexerint nem :)

(#72) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ja és valahányszor elmegyek otthonról mindig 10szer megrángatom az ajtót hogy bezártam-e, de van hogy ekkoris elfelejtem, és a földszintről vsszaszaladok az 5-ikre hogy megnézzem tényleg be van e csukva?. Ha előtte használtam a gáztűzhelyet, akkor vissza is megyek a lakásba miatta, hogy el van-e zárva. A haverjaimat az őrületbe kergetem, amikor elmegyünk otthonról, és minden alkalommal megkérdem, hogy ''bezártam az ajtót?''

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#73) escie


escie
őstag

ha buszon utazok, kb 3-szor visszanézek az ülésre, ahol ültem, hogy nem esett-e ki valami a zsebemből. :))
a másik, ha kocsival megyek, sosem emlékszem, hogy benyomtam-e a riasztót(=riasztó+kpzár). vagy visszamegyek és megnézem, vagy pedig kérdezgetem a velemlévőktől, hogy ''ugye benyomtam a riasztót?!''

most, hogy így belegondolok, asszem rigolyás vagyok.:P

I'm back, baby!

(#74) Esmein válasza snt (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Csak zöld gyújtóval vagyok hajlandó rágyújtani, ez számít ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#75) paramparya válasza Jam-Master J (#57) üzenetére


paramparya
őstag

:D:D:D:D:DD:DD

(#76) Sátán44


Sátán44
addikt

Ilyen sokáig fenntmaradni sztem elég rossz szokás :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#77) VladimirR válasza Esmein (#74) üzenetére


VladimirR
nagyúr

multkor jo volt neked a feher alapon piros cba felirato gyujto i :P

btw van mar ilyen topic => Bővebben: link, mondjuk kicsit elment a wc-cseszek fele (szinden a mosdobapisalassal kezdodott asszem)
egy kulon gyongyszem abbol a topicbol, amin szennerohogtem az agyam => Bővebben: link

(#78) White Tiger válasza Sátán44 (#76) üzenetére


White Tiger
tag

Akkor sipirc aludni! :)

Ami nem öl meg, az erősít.

(#79) Fred23 válasza White Tiger (#78) üzenetére


Fred23
nagyúr

Félelmetes ez a sok éber arc ! :DD

(#80) White Tiger válasza Fred23 (#79) üzenetére


White Tiger
tag

Te is menjé', ne kötözködjé' itten, me' a betonba kötsz ki, hékás! :DD

Ami nem öl meg, az erősít.

(#81) Fred23 válasza White Tiger (#80) üzenetére


Fred23
nagyúr

Panel ? :)) Ja.Már oda vagyok kötve néhány éve.Az ablakomból szoktam sznájperkedni a pimasz tigrisekre.:D:P:)

Vérfarkasos jóccakát !:)

(#82) Incognito


Incognito
senior tag

Én régebben nem léptem vonalra: járólapok közti fugára, aszfaltrepedésre, zebrán a fehér és a feketét határoló vonalra, stb... Erről már leszoktam. Biztos most is vannak ilyenek de most (ilyen későn) nem jut eszembe egy sem.

(#83) snt válasza escie (#73) üzenetére


snt
senior tag

Ez a buszos téma nálam is megvan... Mindig jön az ''elhagytam vmit érzés'' :D

(#84) GombócArtúr válasza snt (#83) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

dettó, mindig visszanézek énis az ülése, de van alapja is, mivel nem egyszer hagytam már el dolgokat régebben tömegközlekedési eszközön, legutóbb a telefonom:(((

Panelből ablakból sznájperelés? :) Igen, mikor 13 évesek voltunk, és a haverom nálam aludt mi is játszottunk ilyet, meg égő repülőket dobáltunk ki az ablakon! Tök szépen szálltak, csak kicsit begyulladt lenn a bokor :U

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#85) snt válasza GombócArtúr (#84) üzenetére


snt
senior tag

Sznájperelés :DDD

Telefon elhagyás elég szar lehet :(

[Szerkesztve]

(#86) GombócArtúr válasza snt (#85) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Az is volt, a saját pénzemből vettem a telefont (1 hónapos volt), de nem derülhetett ki itthon semmi.
Másnap reggel kiszedtem az alig használt Geforce3 Ti200at, és feladtam egy hirdetést az interneten , hogy cserélném akár ráfizetéssel Nokia 3510es telefonra, kölcsönkértem egy napra az osztálytársam telefonját, hogy legyen min elérjenek és ellógtam a suilból, letiltattam az előző imeiét (egyébként mikor felhívtam magam valaki megigérte hogy megvár és visszadja, aztán persze eltünt a gecó)

Délután elmentem dolgozoni, egy ajánlat jött, valaki megvette volna a kártyát 18K ért (akkor elég sovány összegnek számitott érte), mondtam neki, várok 6ig, ha nem jelentkezik más, megkapja annyiért. 6 előtt 5 perccel csöng a telefon, egy vidéki srác hív. Azonnal elvinné a kártyát, és pont ilyen telefonja van amit el is cserélne, és eredetileg nem az enyémre pályázott, csak az a vga amit meg akart venni, épp aznap romlott el, mielőtt találkozott volna a sráccal, így találta meg az én hírdetésem. Estére nálam volt a telefon, és csak annyit kellett hazudnom, hogy a régi szimkártyámat használom megint, mert annak sokkal szimpatikusabb a telefonszáma.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#87) birka1337 válasza Kiskokó (#65) üzenetére


birka1337
tag

ember te be vagy rugva nem a szobád sötét :DDD

-

(#88) White Tiger válasza snt (#83) üzenetére


White Tiger
tag

Engem egyszer megpróbáltak kirabolni 4-esen. Azóta mindig figyelek a táskámra, és a gyanús egyénekre. Jah, a palit kivágtam a buszból és elfutott :D

Ami nem öl meg, az erősít.

(#89) Bencom válasza White Tiger (#88) üzenetére


Bencom
senior tag

:C

ezzel amúgy vigyázni kell, mert nem követhetsz el egy emberen erőszakot, hiába tolvaj:(
egy ismerősöm már szívott olyanért, hogy a tolvaj beperelte, és mivel nem volt kézzel fogható bizonyíték, hogy a tolvaj tolvaj, ezért pénzbiságot fizetett neki, amiért megverte!:Y

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#90) White Tiger válasza Bencom (#89) üzenetére


White Tiger
tag

Nem vertem meg, csak egy jó erős lökéssel kipenderítettem a buszból. Ő háttal állt az ajtónak, én meg szembe, mögöttem akartak leszállni, én csak engedtem a nyomásnak... Na jó, és egy kicsit adtam bele én is :D

Ami nem öl meg, az erősít.

(#91) snt


snt
senior tag

Ezek azért mehettek volna offba is :(

Szerk: Megvered, megbüntetnek, de legalább kapott a pofájára :DDD

[Szerkesztve]

(#92) Bencom


Bencom
senior tag

a könyvírás rigolyának számít? Bővebben: link
tessék olvasgatni, és kritizálni!
nem akar senki hozzászólni:(:O, pedig már reklámoztam egy pár helyen:(

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#93) White Tiger válasza snt (#91) üzenetére


White Tiger
tag

Igaz, bocs, ma kicsit szétszórt vagyok.

Ami nem öl meg, az erősít.

(#94) snt válasza Bencom (#92) üzenetére


snt
senior tag

Nem a könyvírás nem számít annak szerintem :) Majd benézek oda is :) Gondoltam már én is h belefogok vmi rövidebb dolog megírásába, de nincs időm :(

(#95) Esmein válasza VladimirR (#77) üzenetére


Esmein
nagyúr

Magamnak mindig zöld gyújtót veszek.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#96) Bencom válasza snt (#94) üzenetére


Bencom
senior tag

nem, csak egy kicsit mérges vagyok, mert a topicbéliek rágták a fülem, hogy amit kézírással írtam, gépeljem be végre, és tegyem közzé, had lássák, mennyit fejlődtem, de most meg mindenki b*szik megnézni:(
pedig nem is tudok gyorsgépírni, és nagyon megszemvedtem vele, mire sikerült, és hiába reklámozom minden topicba, hogy olvassák el... semmi:(:O

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#97) turho


turho
őstag

Ami hirtelen eszembe jut:
-Folyton csípőre teszem a kezem. Ami nem is nehéz, mert van rajtam némi súlyfelesleg-úszógumi, ami segít hogy ne is csússzon le :DDD
-Telefonálás közben gyakran vakarom a zacskómat /Állítólag más is/ :D
-A személyi igazolványom tokja egyben a pénztárcám is, és az iratgyűjtőm is. Oda
dugdosok minden fecnit évek óta, amitől jól tele van tömve és úgy néz ki a flekóm mint egy jó nagy burgonyaszirom.
-Ha nagy nehezen kölcsönadok /rokonnak vagy nagyon jó havernak/ egy dvd-t vagy kazettát, sosem az eredeti tokban adom oda, hanem valami kopott szarban.
-Az orrszőrömet villanyborotva pajeszvágóval nyírom /ollóval könnyebb lenne de azért se/ :D
-Mindig korán kelek, mert úgy érzem hogy az alvás időpocsékolás. /Persze nem csinálok semmit egész nap, meg kiba álmos vagyok, de az elvek ugyebár elvek :D/.
-Minden szál cigim után iszom valami folyadékot. Ha kell, ha nem.
-Túlsütve szeretek minden sült ételt, vagy rántottat.
-Mindig nagyobb pénzzel fizetek a boltban, mert nem szeretek semmilyen pénztárnál az apróval bíbelődni. Eredmény: a fiókom színig van 10, 5, és 2 ft-osokkal :)
-A háztartásban mindent Nitrohígítóval tisztítok ami makacs szennyeződés, a nejem néha fejreáll a szagától. :D /mondjuk mindent visz mint a Vágó műsorában/.
-Akkor dobok el egy alsógatyát, ha a seggszőröm és a lyukam kilóg belőle, zoknit meg akkor, ha már tapad a lyukon át a talpam a linóleumhoz :D Persze a nejem ha ügyes, ezeket egy idő után kidobálja.
-Mindig van egy papírzsebkendő az alsógatyám oldalába gyűrve, ezt rendre ott is felejtem egész napra :D /nátha éjjel rulez/.
-Napi maximum kétszer eszek. És négyszer kávézom. De hogy enyhítsem a hatást, szándékosan ihatatlan szar vizes gyenge kávét főzök.

Szerintem van vagy kb. 3000 rossz szokásom egyébként.

szerkesztve: szarul is gépelek :D

[Szerkesztve]

(#98) Bencom válasza turho (#97) üzenetére


Bencom
senior tag

:Y

no comment, de legalább őszinte:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#99) snt válasza turho (#97) üzenetére


snt
senior tag

:C

(#100) turho válasza Bencom (#98) üzenetére


turho
őstag

Majd 30 évesen levetkőztem ezek szerint már egy csomó rigolyámat. :DDD

(#101) Bencom válasza turho (#100) üzenetére


Bencom
senior tag

hát, ahhoz grat.!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#102) Sátán44 válasza turho (#100) üzenetére


Sátán44
addikt

Komolyan így élted az életed? :C
Nem vagy semmi :DD

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#103) VladimirR válasza Sátán44 (#102) üzenetére


VladimirR
nagyúr

megkerdzehetem mennyi idos vagy? (Bencom-ot tudom, snt-t sejtem)
csak mert zek kozott nincs egyetlen eget rengeto dolog sem, nagy tobbsegunk mindennapjaiban megvannak a hasonlo aprosagok (csak nem mindenki veszi eszre magan, az eleg fiatalok meg egyet-egyet ugy reagalnak le, mint Ti)

[Szerkesztve]

(#104) turho válasza Sátán44 (#102) üzenetére


turho
őstag

szerintem ha magatokba néztek, ezek mind veszélytelen :DDD hétköznapi marhaságok.....

(#105) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Fura, hogy az ember legnehezebben a saját rigolyáit, megszokásait tudja felidézni. Vagy csak én vagyok így vele? :D
Eszembe jutott még pár :
- hétfőn fekete zoknit veszek csak fel,
- mindig, ha bekapcsolom a gépet, meg kell hallgatnom egy bizonyos számot.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#106) snt válasza VladimirR (#103) üzenetére


snt
senior tag

Na és mennyit sejtesz ?? :)

(#107) Sátán44


Sátán44
addikt

Többször leellenőrzöm a lakást,hogy bezártam e!
Minimum 3-szor számolom át a pénzem!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#108) P.H.


P.H.
senior tag

Eléggé (betegesen) félek (főleg ősszel) attól, hogy valami erjedt gyümölcsökkel telezabált, koordinálatlan mozgású madár egyszer nekemrepül, csőrrel előre, valamint hogy egyszer egy zsúfolt liftben az ajtó odacsukja a hajamat és fel/lehúz.

Rossz szokásaim fentebb említésre kerültek (sötétség, állandó folyadékigény, TV mellett alvás)

Babona csak annyi, hogy sok mindent lekopogok. Péntek 13 kifejezetten szerencsés.

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#109) VladimirR válasza snt (#106) üzenetére


VladimirR
nagyúr

17-19 korul tippellek maximum - nem mintha en sokkal idosebb lennek, de valahogy fura a reakciotok pl turho irasara (monnyuk bencompajtastol nem is vartam mast)

de ha mar pofatlanul offolok (bar valahol jogos, hisz' - mint korabban irtam - van mar ilyen tema) az en rossz szokasaim kozul nehany:
-mindenhonnan elkesek, mert mindenhova az utolso tuani pillanatban indulok el
-rendetlen vagyok (felg az iroasztalomon es annak fiokjaiban)
-tordelem, ropogtatom az: ujjaim, konyokeim, terdeim, bokaim, labujjaim, nyakam, gerincem, szegycsontomm csukolm
-reggel fekszem, deutan kelek
-folyton nezegetem a zsebeimet, hogy megvan-e a: tarcam (ami egyebkent kb ugy nez ki, mint turho-e, csak vagy 4 eves ezert ket reszben is van, es tobbek kozt van menne egy mar olvashatatlansagig elkopott, 3-4 eves volan menetrend), penzem, telefonom, kulcsaim, cigim, gyujtom (ezt megis mindig elhagyom)
-feledekeny vagyok
-kis idegesito hulyesegek, pl ennek itt a helye, annak ugy kell allnia

p.s.: jah es kotekszem is ;]

(#110) GombócArtúr válasza VladimirR (#109) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nem korfüggő hogy akárki is hogy reagál egyes dolgokra. Szerintem sokan a saját gyengeségeiket palástolják azzal hogy másokat kinevetnek, megmosolyognak, megszólnak, közben ők is olyan, vagy még dúrvább dolgokat tesznek, de nem merik vállalni magukat, mert ugye mit szólnak hozzá a többiek, vagy minél tökéletesebbnek akarnak látszani. Persze egy bizonyos kor alatt ez még elfogadható, amikor az embernek még nincs egyénisége: csinálja azt, amit a környezete elvár tőle... De ez lejjebb van 17-19 évnél. Normál esetben 15 évig terjed, de vannak olyan emberek akik örökre begyepesedettek maradnak, és nem tudják elfogadni ha valaki másképp gondolkodik, más mint ő. Őbeléjük belérögzült ez a megfelelni / kitűnni akarás, el sem tudják képzelni magukat enélkül, kényelmes a megszokott és bevállt viselkedést folytatni, ezért nem is változnak / fejlődnek. Szerintem...

Talán kicsit túlfejtegettem a dolgot, de ez a véleményem...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#111) snt válasza VladimirR (#109) üzenetére


snt
senior tag

Nemtudom mi a furcsa reakció neked :F A tapsoló smiley? Azért nyomtam be azt, mert hosszú és őszínte leírást nyomott be magáról, mert ez a topic célja, hogy bemutassuk magunkat kicsit más oldalról is.. :)

Hogy ez alapján te hogy határozod meg a koromat... :U

Csak a teljesség miatt elmondom h elmúltam 20 mielőtt még vki még fiatalabbnak tippelne :D

Szerk.: Megkérdezhetem a korodat? :)

[Szerkesztve]

(#112) VladimirR válasza snt (#111) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pl a tapsikolos smiley az eleg furcsa reakcio szerintem, mert ha megnezed, hogy kinel mit jelent, nem keves alkalommal inkabb kirohogest jelkepezi
es ez alapjan tippeltem a korodra, de ugy latszik melle ment (mert mint irtad, nalad mast jelzett a smiley)

btw 22 leszek

(#113) snt válasza VladimirR (#112) üzenetére


snt
senior tag

Pfff.. még mindig nem értem a smiley és a kor közötti összefüggést... biztos én vagyok a hülye, de mind1, elég az offból! :(((

Nálam a tapsikoló smiley tapsikolást jelent, általában nem szoktam senkit kinevetni (mármint más bajain/dolgain csúfosan nevetni).. Nekem ezek a smileyk csupán a mosolyt jelképezik, semmi mást, a tapsikoló, meg tapsikolást :)

De azért megtapsollak, mert a koromat illetően majdnem jól tippeltél :C

OFF VÉGE!

(#114) Jam-Master J válasza Agostino (#105) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Agostino:
Csak kiváncsiságból: Melyik számot hallgatod meg?

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#115) mic


mic
csendes tag

En meg olyan topikokba irogatok, amikor nem is erdekelnek. Meg nem is nezem meg, hogy mas irta-e mar, amit en :)

(#116) turho


turho
őstag

Az egyik énem azt súgta, hogy ne írjak ide semmit.....

(#117) snt


snt
senior tag

Hja, én rágom a körmöm... Állitólag rossz, nekem nem ;]

(#118) turho válasza snt (#117) üzenetére


turho
őstag

Gyerekoromban a lábujjamon rágtam :DDD

(#119) snt válasza turho (#118) üzenetére


snt
senior tag

Kis koromban néha ott is, beeeehhh, mostmár nem :DDD

(#120) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ja, most figyeltem meg mégegyet: A gitárpengetőt csak a felirattal lefele használom, külömben úgyérzem hogy rosszabbul mennek a gyakoratok. :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#121) Hegyirabló válasza snt (#1) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nekem egyetlen babonám van, ha találok egy pénzérmét az utcán, azt elteszem a jobb zsebembe, a többi érmétől külön, szerencsepénznek. Egészen addig, még nem találok egy újat, utána az lesz a szerencsepénzem.

Aquila non captat muscas.

(#122) sherlock82


sherlock82
senior tag

Nem vagyok hajlandó tv reklámokat nézni és hallgatni Azonnal elkapcsolok vagy lehalkítom a tv - t.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.