Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beyruth82


beyruth82
veterán

A 7-8 akciódúsabb belső nézetes részei után a 2 és 3 remake nem igazan tetszett és a legelején abbahagytam őket. Pár napja viszont rá kattantam a 2 -re és vegigvittem a claire A és Leon B storyt is. Valamiért most nagyon bejött és a 3. részt tervezem elkezdeni valamelyik nap. Belenéztem az eredeti 4-be de mai szemmel már nagyon elavult volt minden szempontból. A 4 remake-t az első nagyobb akciónál tuti beszerzem. Sokak szerint a legjobb rész és jóval akciódúsabb mint a 2-3. Remélem az 5-6 is kap majd remake-t és akkor az összes fő számozott rész elérhető lesz remake formájában. :)

(#2) NomAd_82 válasza beyruth82 (#1) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Nekem pont hogy a 2. rész volt az etalon a horror és akció legjobb arány megtartása mellett.
A 4 volt az amikor azt mondtam, hogy ez a rész elcsúszott és onnantól inkább akció volt, mint horror. Az 5.6. részt hagyjuk. Ettől függetlenül érdeklődve várom a 4. remake-t, mert a képek baromi jók.

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jöhet :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) beyruth82 válasza NomAd_82 (#2) üzenetére


beyruth82
veterán

A 7-8-al jatszottam előbb aztan a 2 remake ládába pakolgatos, fejtörősebb, kulcs/kapcsoló, kurbli keresgélő stilusa eléggé unalmasnak tűnt. Kb 1 óra utan abbahagytam és a 3 remake-t kezdtem el, amit ugyan ezért szinten abbahagytam már az elején. Aztán újra elkezdtem a masodik részt és ugyan azért amit írtál beleszerettem. Nagyon jó arányban vannak benne az elemek és az atmoszférája baromi félelmetes pont azért mert nem özönlenek rád az ellenfelek hanem teljesen kiszámíthatatlan módon ugranak vagy bukkannak fel a sötétből. 18 óra alatt csináltam vegig a remake 2. rész két sztoriját. Hatalmas élmény volt. Lehet most meg a 4 remakkel leszek úgy mint te hogy túl sok az akció benne 😀

[ Szerkesztve ]

(#5) NomAd_82 válasza beyruth82 (#4) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Akkor te is inkább a sejtelmes, osonós, sötétben parázós, kevés tölténnyel, minden sarok mögé félve benézős vagy. :D Én is.
A resi sorozat első 3 része, nálam a fanatizmussal vetekszik.
Én még anno ps1-en kezdtem és már akkor kialakult egyfajta felfoghatatlan imádat. Jött a 2. rész es tarolt. A 3. kimaradt pc-n, mert ez a folyamatos nemezis elől menekülés inkább bosszantott.
Utána jött az első rész felújítása na és az került be a top 1-be.
Ha azt még nem játszottad, mindenképpen ugorj bele, mert én annyira ráfüggtem, hogy minden évben végig viszem. A Resi 7-nek nagyon örültem, ez az új irány kifejezetten bejött, igaz a hajós résznél leült a játék de bírható volt.
A village egynek jó volt de valamiért annyira nem fogott meg.
Érdekes, nem tudom miért.
Félek, hogy a 4. rész a grafika miatt fogja magát eladni, mert az baromira tetszik.

(#6) melega válasza Scholes9 (#3) üzenetére


melega
őstag

Én előre megvettem kicsit olcsóbban mint elő lehet rendelni,
Úgyhogy április 24 és nyomom a játékot.

Bár nekem a Resident Evil 1 remastered, és 2 remake jobbantetszett. Azok a kedvenceim a sorozatból.

(#7) NomAd_82 válasza melega (#6) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Ez nem is kérdés, azoka a legjobbak.
+1
Jó játékot majd, én kicsit varok a vétellel…

(#8) perge666


perge666
veterán

Tuti vétel lesz.

(#9) melega válasza NomAd_82 (#7) üzenetére


melega
őstag

Látom egyetértünk.

Amúgy az 1 remastered easy fokozaton is nagyon megizzasztott, hardon nem ment:
A 2 remaket pedig mediumon nyomtam, és a 2 8-10 órás kampányt nagyon jól felújították.
Minden percüket élevztem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Akkor már csak 1-2 év és az ötödik részhez is hozzáfognak. Várom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) beyruth82 válasza NomAd_82 (#5) üzenetére


beyruth82
veterán

Resi 1 remake megvan pc-n de csak belenéztem. Az még fix kamera állású ha jól emlékszem. Az mondjuk nem annyira jó. Nem tudom érdemes megvenni xbox SX-re és nagykepernyős tv-n játszani nagyobb felbontasban vagy pc-n és 27"-os fhd monitoron is kb ugyan azt nyújtja?

[ Szerkesztve ]

(#12) NomAd_82 válasza melega (#9) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Abszolút, itt két fan-ról van szó :D

beyruth82:
Resi 1 remake engem pc-n szippantott be anno, úgy hogy 2x nyomtam végig- főleg a magyarítás miatt. Majd a Resi 2 remake-t ps4 pro-n vittem végig, majd pc-re is megvettem szintén a magyarítás miatt.
Tv-n nyilván óriási a "kaland" és gyönyörű volt a játék de 27"-os monitoron sem bánkódtam :D
A rendőrségen a rácsot felengedve, amikor a sötétség fogad, közben hörgés, csoszogás, nem tudod merről, epic. Vagy amikor a lickert hallod de nem látod, a többi finomságról ne is beszéljünk. Kalandok a csatornában vagy a kis finom átjárók, liftek. ÁÁÁÁÁÁ Újra fel kell tennem :D

(#13) Scholes9 válasza melega (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mi öcsémmel vesszük felesben, így csak 12 lesz fejenként, az még bőven jó szerintem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Vitán felül instant get. Elképesztő milyen jó remakeket tolnak ki legalább ők.

(#15) Scholes9 válasza Montanaxy (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, a Capcom nagyon jól nyomja :K Tartsák meg ezt a szokásukat :R :C

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Várós lesz biza. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#17) Markk420


Markk420
lelkes újonc

Alig várom. Kétlem, hogy csalódni fogok benne.

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kedvenc részem...jöhet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Redneck


Redneck
veterán

Nekem ez anno annyira nem jött be a trilógia után, de lehet a remakere ránézek majd.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Nekem nagyon sokaig kimaradt az osszes resz, multkor toltam vegig a 7-et, az bejott, most meg VR-ban tolom a 4-et. Nem sok kontextusom van az egeszhez, de jol elvagyok vele. Egy dolog zavar, az hogy az elso fegyvereimet tuningoltam, erre kiderult, hogy vannak beloluk jobb verziok is, igy pazarlas volt a belejuk fektetett zsozso. Lehet, hogy ezt egy RE veteran tudta volna, de a felujitas esetleg jelezhetne elore, hogy kesobb lesznek jobb alternativak is (pl. shotgunbol).

(#21) flexxx2


flexxx2
őstag

Nekem az első RE game az ez volt, szóval nekem ez a legjobb, de ha 1 v 2 lett volna akkor lehet hogy meg azok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.