Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Imádom!!! :C Büszke vagyok rá, hogy elsőkként támogathattam mindkét projektet mindjárt a bejelentés után! :B

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) Döglött Róka válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én inkább megtanultam angolul és élvezem úgy. Tekintve hogy a föld lakosságának alig 2 erzeléke beszél magyarul, kidobott pénz :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) gabor7th


gabor7th
addikt

Ez a rész játszódik Afrikában?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) Kendek válasza gabor7th (#3) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, az az ötödik rész.

<-ƘƘ->

(#5) cherubion08 válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


cherubion08
aktív tag

:C

(#6) gabor7th válasza Kendek (#4) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz az infót!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) Eztis_Aztis válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Eztis_Aztis
tag

Az ilyen emberek miatt drukkolok mindig az aszteroidának az armageddon című filmben....

(#8) myckey válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


myckey
veterán

Neked sem sikerült tökéletesre fejleszteni...

;] :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) Wesder válasza Eztis_Aztis (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig igaza van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) floatr válasza Wesder (#9) üzenetére


floatr
veterán

Én örülök neki, hogy ezzel próbálkoznak. Jópofa dolog. Nyilván ha nem érik meg nekik, nem fogják folytatni. Sok olyan embert ismerek, aki keresi a magyarításokat, és remélem h fizetni is hajlandóak érte.

(#11) Döglött Róka válasza Eztis_Aztis (#7) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az teged is eltalal.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) Wesder válasza floatr (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Összekalapozzák rá a pénzt persze, máskülönben nem készülne el, de haszna nem nagyon van. Nyelvet nem tanul így az ember, pedig az angolt azèrt 2024-ben illene tudnia sokaknak, illetve az eredeti után akármennyire is profi a VA, egyszerűen már nem adja viszza azt a játékélményt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) floatr válasza Wesder (#12) üzenetére


floatr
veterán

Majd eldöntik a játékosok, hogy nekik szükségük van-e erre. Te így látod, én másképpen, és valószínűleg sokan mások is örülnek a magyarításoknak, szinkronoknak, mert mondjuk nem volt lehetőségük úgy nyelvet tanulni, ahogyan kellene.

(#14) Döglött Róka válasza floatr (#13) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ragaszkodni a magyarításhoz egyenértékű egy kő alatti életvitellel.

Nyelveket tanulni muszáj..

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15) FLATRONW válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ezzel nem értek egyet. Semmit sem muszáj, ha nincs szüksége az embernek a munkájához, boldogulásához egy idegen nyelvre.
Ez pedig csak szórakozás, semmi baj nincs azzal, ha a játékosokat kiszolgálják a pénzükért (ha csak utólag is).

(#16) Döglött Róka válasza FLATRONW (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vegulis ha egy dobozban akarsz elni akkor tenyleg nem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) FLATRONW válasza Döglött Róka (#16) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem beszélek egy idegen nyelvet sem, mégsem élek egy dobozban. Sokakat ismerek, akik több nyelvet is beszélnek, de mégis nagyon tájékozatlanok a világ dolgaival.
A mai világban pedig különféle fordító programokkal elég jól megértik egymást az emberek.

(#18) Döglött Róka válasza FLATRONW (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Anekdotikus érvekkel nem tudok mit kezdeni. Aki a bolygó lakosságának 2 ezrelékével ért csak szót, az bizony egy dobozban él. Szar dolog a matek, de legalább tényszerű.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#19) myckey válasza Wesder (#12) üzenetére


myckey
veterán

Azt mindenki maga dönti el, mi neki a fontos, hasznos. :R

Döglött Róka
Keress rá mit " muszáj" , mert nem világos neked. :N
A többit hagyjuk is...no comment..." a stílus maga az ember " :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) Döglött Róka válasza myckey (#19) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne személyeskedjünk ha lehet :) Én se teszem.

Tanuljatok nyelveket, csak nyerni lehet vele.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.