Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Isten


Isten
tag

Sziasztok,

a kovetkezo problemam van.

Windows 2000 rendszeren (ha az annak nevezheto) ujrainditottam egy gepet. Mukodott a belso aztan ujrainditas utan azt mondta a halokartya hogy nem mukodik. Ez PARANORMALIS! Nem tortent meg veletek ilyen eset??

Tudjatok azt furcsalom, hogy semmi aramingadozas vagy ilyesmi nem tortent, csak sima reboot volt.

A halokartyanak uplinkje nincs.

Mondom

ipconfig /all

... Aszondja nincs IP cim, mondom jo van vazze, akkor

ipconfig /renew

... es nem tortenik semmi. Na minden eszkoz muxik, meg Win is aszondja hogy minden normalis.. Akkor most mit csinaljak? Uj halokartya??

(#2) Isten


Isten
tag

Fura az, hogy 23-as IRQ-ja van, viszont BIOS-ban auto-irq kiosztasnal a 9-es irq-t kapta....

(#3) CsendPenge válasza Isten (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Másik gépben próbáltad már a kártyát? Esetleg kivesz visszarak?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) fügike


fügike
senior tag

BIOS-ban be van kapcsolva a PNP OS Installed?

Boci-boci tarka!:D

(#5) Isten


Isten
tag

Koszonok mindent!


Mukodott a kivesz-visszarak! Megdobbento, hogy meg sem mozditottam es kontakt hibas volt vagy en nem is tudom, mit mondjak erre. Koszonok mindent megegyszer!

(#6) eddie303 válasza Isten (#5) üzenetére


eddie303
őstag

Tipikus PCI problem, fõleg ócska házakban, ahol magától kisétál a hálókártya a helyébõl :) Ilyenkor esetleg érdemes más slotba tenni, sokat szívtam már PCI slot-problémákkal.

Linux.... The choice of a GNU generation.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.