Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Tyű, drag-and-drop-ot fejlesztett ;]
(asszem fősulin mi is idáig jutottunk el a tananyagban) :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) azbest válasza sztanozs (#1) üzenetére


azbest
félisten

Na ja, de négy évvel ezelőtt próbáltad volna ezt egy webböngészővel megoldani :P

(#3) sztanozs válasza azbest (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

flashben simán meg lehetett oldani 5-10 éve is, előtte meg java/activex-ben...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) sztanozs válasza sztanozs (#3) üzenetére


sztanozs
veterán

... de ha jól tudom még natívan, iframe-mel is.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Jobb munkát kapott, vagy nem bírta már gyomorral a mostanit.

(#4) sztanozs: Számomra a "mely egy olyan felületet fejlesztett, ahol egyszerű áthúzással lehetett fájlokat megosztani az ismerősökkel" nem azt jelenti, hogy csak azt tudta vagy hogy nem egy másfajta, jobb megközelítéssel próbálkozott-e, mint amit te ismersz.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#6) sztanozs válasza Rickazoid (#5) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy valami világmegváltó dolgot fejlesztett, de a cikk alapján - legalább is nekem - nem tűnik annak...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Lehet annyira megszedte már magát, hogy nem is kell többet dolgoznia :D

Egyébként az idővonal funkció elég nagy gáz volt amikor anno bevezették, mert a rég lesüllyedt eseményeket bárki néhány kattintással felszínre tudta hozni. Adatvédelem rúlz. Legalábbis részemről benne volt az a posztolásnál, hogy ha lesüllyed, többé nem kerül elő.

Amúgy meg javascript nélkül gyakorlatilag nem is lehet használni a webes oldalt, de ugye már azt is logolják amit be sem küldtél, csak még épp begépeltél...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) halkow


halkow
őstag

Egy nagy rakás xar szerintem is az idővonal, kicsit idegesen fogadtam anno mikor megjelent

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) Kékes525 válasza Apollyon (#7) üzenetére


Kékes525
félisten

+1

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megunta a sok sz*rságot és úgy döntött hogy elkezd élni napi 24 órában. Valószínűleg annyi pénzt keresett hogy értelmes keretek között(szín arany Ferrari nem kell) el sem bírná költeni ha 1000évig élne akkor sem.

Azt ugyan nem olvastam de ha még van néhány részvénye is akkor meg gigahabzsidőzsi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Átcsábították a Google+-hoz? :DDD

(#12) maláj


maláj
őstag

megszólalt a lelkiismerete ??? :DDD

(#13) emvy válasza sztanozs (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Mostani fejjel a Google alapjait se nagy cucc megírni. Ellenben o jókor, jo helyen csinalt valami mukodokepeset. Ezt csináld utana, ne a drag&dropot :)

while (!sleep) sheep++;

(#14) azopi74 válasza emvy (#13) üzenetére


azopi74
addikt

Jókor jó helyen: Jó családban, a facebook befektetői között, annak indulásakor. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.