Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Kicsit Samsung Galaxy formára hajaz, vagy rosszul látom?

(#2) Pete55555 válasza NoMagix (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

A hátlap meg HTC copy 1:1 de nem rosz :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

A fomraterv nagyon nem jön be !
De ha az árával kompenzálnak akkor minden rendben :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Azért ez a SoC nem lesz gyenge, egy jó kamera és egy jó ár sikerre viheti.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#5) adabra


adabra
senior tag

"Kicsit" nagyra sikerült a káva a képernyő körül (főleg a felső). Egyébként valószínűleg jó lesz.
Esetleg a Motorola is kiadhatná a Razr I utódját ilyen processzorral. Nekik sikerült a kompakt méretet ötvözni a viszonylag nagy képernyővel (4,3").
Vagy ez is jó lehet(ne), csak kicsit más kategória...

(#6) Pete55555 válasza adabra (#5) üzenetére


Pete55555
addikt

Igen, a káva tényleg sok... meg úgy az egész előlap kicsit "bután" néz ki szvsz. De itt az ár a lényeg. Bár nem tudom, én pl bevállalnám-e ezt a kávát az olcsóságért cserébe... :S

Az az Eluga :Y

...Szeretem leracsniztatni...

(#7) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó választás lehet, ha jó áron durran be kis hazánkba, azoknak, akik nem akarnak sok pénzt kiadni okostelóra...

3njoy the Lif3

(#8) Lenry


Lenry
félisten

most Grand 2 vagy Grand X2?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Szerintem korrekt bar a felso reszenel sok a szabad terulet.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Viszonylag pofás készülék és nagyon jó hw már csak egy 80k-s árcédula hiányzik

Finn the human

(#11) Deathdox


Deathdox
csendes tag

Jó kis telefonnak ígérkezik, de szerintem is kicsit sok a szabad terület. :)

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#12) Depression


Depression
veterán

A hardver nem lenne rossz, de 4,5"-hoz ekkora keretet hagyni... :F

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13) zsirfecske válasza Lenry (#8) üzenetére


zsirfecske
addikt

Grand X2 In, azaz a Grand X Inteles változatának 2 magos követője és egyben 2. verziója.

(#14) pit stop


pit stop
addikt

Ilyet is ritkán mondok zte-re de ez tetszik - mondjuk főleg a szine :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A káva igen vaskosra sikerült, a jelenleg is forgalomban lévő GXI komolyabb külsőt kapott.

https://vertigostore.eu

(#16) hito


hito
nagyúr

Mikor oldják már meg ezekre az x86-os telefonokra az asztali win8 telepítését az okosok? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#17) M3oH


M3oH
addikt

Igen, a keret kisse vaskos, de nem tunik rossznak. Jo arazas eseten biztos, hogy sokakat meggyoz igy is :)

(#18) Hadeska22 válasza Lenry (#8) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Grand X2 In :)... ez fogja váltani nagy valószínűséggel a mostani ZTE mobilt.

szerk. megelőztek :D...

Témához: Az az 1gb még mindig kevés lesz...Lenovo k900-asba sem hiába raktak 2gb -ot.. (bár az is igaz hogy legjobb tudomásom szerint az az egyetlen Intel Z2580-as procis készülék amiben 2gb ram van..), mondjuk attól még egy jó árazással sikeres lehet, csak időben lehessen is kapni :)..

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#19) margithid


margithid
veterán

Nem lenne rossz, de ősszel már nem ártana 2, de legalább 1.5 GB Ram.
Ha kártyásan 50-60k körül jön, akkro megéri.

(#20) rizso


rizso
addikt

Maga a vas szerintem nagyon rendben lesz. Viszont én egy kicsit csalódtam a ZTE-ben. Volt Grand X In-em, ami a második tulajnál ment a szervizbe. Öcsém a harmadik csere GXI-t várja...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21) Matada2.3 válasza rizso (#20) üzenetére


Matada2.3
veterán

MI volt velük a baj?

Finn the human

(#22) rizso válasza Matada2.3 (#21) üzenetére


rizso
addikt

Az enyém elvileg akksi hibás volt. Megvette tőlem egyik haver, és egy hét után írt, hogy random módon újraindul a telefon, van mikor egymás után többször is, nem is lehet bekapcsolni (egyszer-kétszer nálam is újraindult már, de nem volt ilyen durva). Elvitte szervizbe, azt mondták hibás az akksija. Öcsémnek az elsőnél több gond is volt, a legnagyobb talán az, hogy a kijelző közepe elszíneződött - bárhol ért hozzá, és nem is kellett erősen nyomni, normál érintésre is ezt csinálta. Akkor amire emlékszek, hogy az érintőgombok világítása sohasem kapcsolt ki, csak halványabb lett. A cserekészülék kijelzője nem érzékel egy jókora sávban. Szóval most várja a harmadikat...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23) eldrah


eldrah
aktív tag

a gpu-rol csak én futottam át az infot vagy tényleg nem volt leirva milyen van,illetve lesz benne?:/ azért az is fontos része ám a gépesnek...kiadják itt egy adreno205-el ami a jelenlegibe(alca-ot995) is van,az igen visszafogja a koritést,bármilyen jo is az...ebben jol.teljesit,de nem.épp egy tegrás gpu:D

[ Szerkesztve ]

(#24) eldrah válasza eldrah (#23) üzenetére


eldrah
aktív tag

bocsánat lejárt a szerkesztési ido,lassu ma a net:( érdekes lehetne még,hogy milyen kijelzoje van? hiába a nagy felbontás...tft,ips,amoled? mennyit lát makd a felhasználo napfényben belole pl? ezekrol hiába kerestem infot(tudom gugli a barátom:D) nem.találtam:/

(#25) Lenry válasza eldrah (#23) üzenetére


Lenry
félisten

a GPU az SoC-től függ
Intel cuccokban PowerVR gyorsító szokott lenni, ebben is az van: PowerVR SGX544MP2
lásd: tbj007 féle SoC kisokos

a többi kérdésedre meg hiába keresel választ: most jelentették be a cuccot, mindenki pontosan ugyanennyit tud róla, mint ami ebben a cikkben is le van írva.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) zsirfecske válasza eldrah (#23) üzenetére


zsirfecske
addikt

(#27) Maateeo


Maateeo
aktív tag

tetszetös darab, akku lesz majd érdekes, hogy hogy bírja. De ebben a színben jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#28) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Jöhetne már a zte grand X IN re is a jellemző bean... :(

(#29) Winchester95 válasza menyhartlevi (#28) üzenetére


Winchester95
őstag

Még mindig nem jött ki?:W
Előlapja tiszta LG.

(#31) prolad


prolad
őstag

Ha a grand x árazását követi (gondolom annak az utódja) akkor komoly sikereket érhet el.

(#32) tjb007 válasza hito (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha megoldható lenne, akkor szerinted nem lenne már régen elérhető ? :)
Ugye ott van kapásból a jogi háttere a dolognak, na meg mekkora is a NAND flash jellemzően ezekben az Inteles telefonokban ? 8GB. Mekkora helyet is igényel minimum a W8 ? 16GB-ot, szóval ahhoz, hogy használható is legyen minimum 32GB-ra lenne szükség, de ez még mindig csak elméleti sík. Nem tudom mennyire lehet kiherélni (már ha egyáltalán lehet) a Windows 8-at, de egy Windows XP-vel szerintem életképesebb lenne a dolog, még 8GB mellett is.

(#33) saelin válasza tjb007 (#32) üzenetére


saelin
veterán

Ja, csak ilyen kicsi kijelzőn használhatatlan lenne... főleg ismerve a windows skálázhatóságát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) tjb007 válasza saelin (#33) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az meg a másik dolog, bár sokan ezt dual boot mellett képzelik el, úgy meg szerintem teljesen rendben lenne.

(#35) Lenry válasza saelin (#33) üzenetére


Lenry
félisten

a Winnyóc a csempés felületével még talán kezelhető is lenne

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) blade zte


blade zte
őstag

24fps-el mennek a youtube vidik nem? Istenhozott a 8mp-es videók világában. :DDD

Az én véleményem szerint a ZTE eddigi legszebb dizájnja ez. Bár az u950-nél tényleg nem volt ekkora káva talán. Amúgy annál is tegra 3-ra jött 5mp kamera, és vwga képernyö. Az antutu 30ezer lesz, de középkategóriás tudása minden más téren. :DDD

Ha már windows támogatás van, akkor gondolom pofonegyszerü lesz bármiféle linux disztrót telepíteni. Az ubuntu szépen elmuzsikálna rajta.

Oppo find 7 astro black

(#37) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Hmm. Érdekes SoC. Kíváncsi vagyok erre a telóra.

A felső káva valóban nagy, de ahogy a képeket elnézem, ez a kamera miatt van. Ha pedig a kamerára ekkora hangsúlyt fektetnek, akkor remélem ez a képminőségben is meg fog látszani.

[ Szerkesztve ]

(#38) Orton96


Orton96
aktív tag

Jónak tűnik, sok sikert neki! :)

[ Szerkesztve ]

(#39) RIC5I


RIC5I
tag

Nekem most meg van az X1 vártam már ezt az ujjat gondoltam lecserélem hiszen elméletileg már olyan android lesz rajta amin rendes windows is van gépi futtatással a processzor jó a kamera nagyon sokat javult x1 be nagyon rosz de hol a 2GB ram ?????? ez lett volna az egyik fö dolog hogy 2GB RAM O.o

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#40) hito válasza tjb007 (#32) üzenetére


hito
nagyúr

Én ilyen bagatel részletekbe már nem merültem bele :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#41) tjb007 válasza hito (#40) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pont az ilyen "bagatel részletekben" bújnak meg kulcsfontosságú dolgok.

(#42) Cathulhu válasza tjb007 (#41) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ennel sokkal prozaibb okai vannak, Abu gyakorlatilag egy hozzaszolasban leirta anno.

A hardver sem kompatibilis a windowsokkal (x86 ide vagy oda) es latjuk amugy is ha menne, a powerVR windows driverek amugyis megolnek a rendszert.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#43) blade zte válasza Cathulhu (#42) üzenetére


blade zte
őstag

Én pedig emlékszem arra a hírre, hogy az intel clover tail+-ra installálhatóvá teszi a windows-t.

Oppo find 7 astro black

(#44) tjb007 válasza Cathulhu (#42) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már a Medfieldnél is megoldották anno, pedig elméletileg annál sem lehetett volna, szóval nem lehetetlen.

(#45) RaveForce


RaveForce
veterán

hát az első komolyabban néz ki...ez olyan gyerekfon :O

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#46) vinibali


vinibali
őstag

mi kell ahhoz, hogy egy kínai/profitorientált gyártó inkább x86-os SoC-ot válasszon a telefonjába mint akármelyik olcsó ARM alapút? olcsó!=rossz

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#47) blade zte válasza vinibali (#46) üzenetére


blade zte
őstag

Csak pl. az olcsó!=rossz mtk6589 futtat el mindent simán, és talán gyorsabb is 1-2 téren a tavaly ilyenkori csúcsoknál.

Gondolom itt is azért csinálják, mint a pont ugyanilyen kinézetü tényleges elödjénél(mert az igazán jó procik olcsón ilyen kinézetü házban vannak a ZTE-nél):
-Hogy olcsón adják a legjobb, és támogatottabb processzort picit gyengébb körítéssel. Ezt is olyan 200 dolcsi köré tippelem, mint az elödjét, mert az tegra 3-al jött ugyanilyen módon.

Oppo find 7 astro black

(#48) tjb007 válasza vinibali (#46) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy olyan megállapodás, ami minkét fél számára előnyös. Az Intel részéről nem kérdés, hogy mi az előny, viszont hogy a másik fél mit kap cserébe azért, hogy az ő chipjüket használják, azt már csak ők tudják megmondani (de ugye nem fogják).
Mondjuk ez az évi 1-2 Inteles modell/gyártó nem egy olyan hatalmas szám, szóval ez is inkább azt mutatja, hogy nem azért dobják ezeket piacra mert annyira szuperek, hanem azért mert köti őket a megállapodás.

[ Szerkesztve ]

(#49) vinibali válasza blade zte (#47) üzenetére


vinibali
őstag

köszönöm, nekem is 6589-es mobilom van.
viszont ha ezalatt - "Hogy olcsón adják a legjobb, és támogatottabb processzort picit gyengébb körítéssel." - arra gondolsz, hogy az intel a legjobb és legtámogatottabb processzorSoC, akkor nagyon tévedsz :)

(#48) tjb007: értem az anyagi vonzatait/gazdasági döntéseit a dolognak, csak azt nem, amikor az ésszerűséget pár cent felülbírálja. és szerintem te is tudod, hogy elég sok macerával jár az x86-os Android :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#50) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm talán még 1 Gb rammal több OK.Igy sem vacak,az "Ára" hazánkban az döntö,de nagyon, Fényképezési tudása meg nem érdekel,sokunkat.Mert telefonon-telefonálni kell.Magas müszaki tudással,minden más csak hab a tortán, Viszont a jól optimalizált szoftverOS-az fontos! Más egyebek ?Hát izlések,pofonok,különbözöek,épp úgy mind a reájuk költhetö összeg! :F :Y

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.