Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) dízelracer válasza finest (#19) üzenetére


dízelracer
senior tag

Hát azért elég jókat ír a feltett kérdésekre. Például. Alaposan összefirkáltam a kezem golyóstollal hagytam, hogy a bőröm valamennyire beszívja majd a popsitörlővel letöröltem. Kétszer áttöröltem (nem dörzsöltem!) a kezem és nyoma sem volt a tintának. Az embereknek néha nem ártana utánaolvasni, hogy mivel törlik az újszülött gyermekük full érzékeny bőrét napi 4-5x. Brutál mennyiségű vegyi anyag van benne az olajszármazéktól kezdve a mesterségesen előállított szarokig. Nesze neked ******* nedves popsitörlő ... :U

Egyébként is a gyógyszer biznisz éves szinten több hasznot hoz mint a fegyver és a kábítószer kereskedelem együtt véve. Lenkei prof volt egyedül aki szót emelt ez ellen és olyan dolgokról kezdett beszélni amiről a orvos/gyógyszerész szakma természetesen mélyen hallgat. Nem véletlenül akarják háttérbe szorítani, hülyének beállítani, tönkretenni, ellehetetleníteni, megsemmisíteni stb... ha valótlan hülyeségeket beszélne a levegőbe maximum csak kinevetnék de szabályos hadjáratot indítottak ellenük. A pénz nagy úgy. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.