Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Én efikszről váltanék (ryzenre) deeee.... Sokallom a ddr4 árát. Meg ahogy néztem annyival nem biztos ,hogy gyorsulna mint amennyit ráköltenék. Lap+proci+ram. Ránéztem az árakra 35K az a ram amit vettél annyiért nem is rossz.Lapra nem sajnálnám, szeretek oc-zni arra áldoznék egy 40-50-et.Proci meg jó kérdés. Mert, amennyire észrevettem még mindig a 8 szál a jellemző amit használnak programok (játékok) (vagyis ennyi bőven elég), viszont nem sokkal drágább a gyorsabb. Meg valamennyire maximalista vagyok, így tuti hogy a 16 szálasat venném, persze nem az X-ezettet hanem a simát.Csak az a proci meg a fizetésem fele :U .Akkor lépnék egy logikusat -> Ryzen 5 2600 - 50k. Ez a mutatvány, kb akkor 135 ezerből meglenne, a mostani felállást is vissza tudnám forgatni kb 70 ezer forintba.

Mostani felállás is megfelel nekem ez az öreg fx. Ha jól meg van írva a program akkor tökéletesen fut, ha meg nem akkor ... Akkor nem :D . PUBG az egyetlen olyan cím ami talán "megfekteti" a gépet(hozzáteszem ha rendesen kihasználná a 8 szálat [lásd bármelyik bf<nyílván más motor stb.>]) mert azon kívül a többi játéknak nem kell sok kráft.

Nem tudom miért írtam ezt le, csak hangosan gondolkodtam :C
szerk: amennyire hangos egy komment

[ Szerkesztve ]

V6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.