Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Szeretem ezeket az illusztrációkat. A Zenfone 3-nak amúgy egy nagy szépséghibája van számomra, az pedig az akkumulátor nagysága. Érthetetlen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nagyon szép ez az arany szín mint egy ékszer.

(#3) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Bravo ASUS ! :DD :C

Nagyon joo cikk, koszi.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Jól néz ki a felülete, és külön tetszenek ezek a mozgó kép beszúrások, nagyon igényesen összeszedett bemutató lett. :C

(#5) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Talán az eddigi kedvenc cikkem itt!
Nagyon szép és igényes illusztrációk! Ezek többet mondanak ezer szónál.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#6) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Arról lehet tudni bármit, hogy a Zenfone 2 miért nem kapja meg a 7-es frissítést ? Nem tudom eldönteni, hogy az csak szimplán az intel sara, vagy amolyan Asusos (és amúgy általános gyártói) hozzáállás. Az mindenképp becsülendő, hogy a legújabb model megkapja, viszont nem ártana törődni a többi, esetekben régebbi darabokkal is.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#7) Dr.FantastiK válasza Hadeska22 (#6) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

azert NEM kapja meg mert igy is majdnem 2 ev kelett ahhoz hogy vegre {turhetoen!} mukodokepesre kalapaljak ra' a 6.0.1 -et.. :Y

nem fog a gyarto kuszkodni ezzel a 'regi' modellel megint masfel evet !! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#8) Hadeska22 válasza Dr.FantastiK (#7) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Jaj de gonosz ;]

To be honest, olvastam valahol, hogy az intel kivonulása is közrejátszhat benne, bár ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem sikerült azóta sem. Anno sokat gondolkodtam a kettes zenfone-n, és habár keményvonalas Asus fanboy vagyok (laptop téren), a rossz tapasztalatok hosszú és szinte végeláthatatlan sora miatt végül nem vettem meg.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#9) tdhenry


tdhenry
tag

Az üzemidő növekedése elég látványos, és pozitív dolog! Remélem ez általánosan igaz lesz a többi telóra is.

(#10) jacis


jacis
nagyúr

Elég kókány kinézete van szegénynek....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A UI jó, de maga a teló nekem nagyonnnemjön be.
N+1-edik iPhone copy lett ez is :( A Zenfone 2 még nem volt ilyen elcseszett külsőre, nem értem, miért nem azt a dizájnt vitték tovább... Véletlenül még egyedi lenne a végeredmény, milyen szar lenne már. :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) Richoo44 válasza sz.balazs.95 (#11) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Most komolyan, már minden iPhone copy?
Minden cikk alatt van egy hasonló bejegyzés.
Nem lehetne elrugaszkodni kicsit ettől?

Én azt is megértem, hogy sokan csak az iPhone-ig látnak el, nem is ítélem el őket, mindenki vegye a saját igényeinek illetve pénztárcájának megfelelő készüléket, de ez a copy mánia kurva unalmas.

Ui: ez csak magán vélemény, de ez az egyik olyan készülék szerintem,amelyen akkor sem lehetne egyezést találni egy IPhone-nal, ha nagyítóval keresném...Lehet az én szemem nem elég alapos.....

[ Szerkesztve ]

(#13) sz.balazs.95 válasza Richoo44 (#12) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Számomra meg az baromi unalmas, hogy alig van értelmes kínálat.
Nézd meg mondjuk a 2013-2014-es kínálatot, és nézd meg az ideit.
Baromira el iPhone-osodott az ipar nagy része, akár tetszik, akár nem.
(nekem speciel baromira nem tetszik...)

Vagy csak rakd egymás mellé a Zenfone 2-t, a Zenfone 3-at, meg az iPhone-t, és gyönyörködj bennük... :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14) Richoo44 válasza sz.balazs.95 (#13) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nem ellened irányult, remélem nem úgy jött le.
+1 a kínálat egyre gázabb, és egyre megy . Aláírom.
Megértem, hogy nem tetszenek, (nekem sem) de ezek a formatervek kínai mobilokban már az iphone előtt fellelhetőek voltak.

(#15) sz.balazs.95 válasza Richoo44 (#14) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, ebben is van igazság, de akkor még csak fellelhetőek voltak, most az az éppen fellelhető, ami nem ilyen.
Vagy pl a jack elhagyása. Az Apple előtt senkinek eszébe nem jutott volna, 1-2 nagyon ritka kivétel volt, most meg ész nélkül követik az Apple-t.
Az Apple előtt is voltak saját spéci csatlakozók, de amikor a gyártók felhagytak ezekkel kb 10 éve, utána senki nem táncolt vissza saját csatlakozóhoz, mostanáig.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#16) obligat


obligat
senior tag

Ma lett ghost touch-problémás a zenfone2-m, ezen 7.1.1 alapú lineage fut, a cikkben bemutatott "újdonságok" ezért nekem már nem hatnak annyira újnak. Viszont az üzemidő terén tényleg javult a dolog a kettesen, a hármason nem tudom milyen lehet, de szerintem ott is nyer vele a tulaj 10-15% áramot :)

Amennyire biztos voltam benne a vásárlás utáni pár hónapban, hogy a következő telefonom is Asus lesz mikor ez beadja a kulcsot, annyira tudom most a tönkremenés kapujában , nem lesz Asus a következő telefonom. :DDD

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#17) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Kicsit frissíteni kéne már a blogbejegyzést, hiszen kijött rá az oreó !!! :C :C :C
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.