Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) makraipeter1 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


makraipeter1
tag

Nem lehet hogy este fáradtabb vagy? :)

(#3) Daweee


Daweee
őstag

Tudat alatti perifériás látás? :F

(#4) z0d1AK válasza makraipeter1 (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem hiszem, hogy ez volna, ha felkapcsolom a villanyt, gond nélkül gépelek.

(#3) Daweee: Nem tudom, ez mennyire lehetséges. Azt tudom, hogy nagy a tenyerem, és a netbook billentyűzetét kitakarom vele:D
Már-már lelki szemeim előtt látom a betűk elhelyezkedését, és becsukott szemmel is tudok gépelni, nem sok hibát vétve.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5) Alexios


Alexios
veterán

Nálam is pontosan ugyanez van, érdekes dolog:)

(#6) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nekem körülbelül 10 éve van számítógépem és kb 5 éve gépelek vakon. Tök mind1 hogy sötét van vagy világos, keveset hibázom. Most is éppen laptopon vagyok ami német billentyűzetes, ugyebár ékezetek nélkül, mégis tudom mi hol van úgy hogy nem nézek oda.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) z0d1AK


z0d1AK
veterán

A legjobb, mikor az iskolában valaki beszél hozzám, miközben írok. Én meg tágra nyitott szemekkel ránézek, miközben gépelek tovább. Olyankor készen vannak, hogy mi a fenét csinálok, mikor van, aki a betűket is keresgéli csak:DD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nekem mindegy hogy világos vagy sötét van, ugyan úgy meg a vakon írás. Viszont ha nézem a billentyűzetet akkor sokkal többet hibázok mintha csak a monitrot bámulnám. Ha szöveget olvasok és azt írom le az is jól megy, csak ne nézzek a billentyűzetre mert akkor jön a kavarodás:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) tibi666


tibi666
senior tag

sötétben én is rosszabbul írok, pedig mindig a kijelzőt nézem. szerintem a perifériás látás lehet az oka.

(#10) veector


veector
senior tag

hát te szarsz a sötéttül ;]

amugy nekem is ez van... :F (mármint a gépeléses, nem a sötéttülxarásos)
bár ha az első gombot eltalálom utána megy minden

(#7) z0d1AK
ismerős :))

[ Szerkesztve ]

(#11) z0d1AK válasza veector (#10) üzenetére


z0d1AK
veterán

ha világosban elfordulok, vagy becsukom a szemem, akkor is megy gond nélkül a gépelés, csak sötétben ütök el több karaktert.

Bár most este valamivel jobb, alig-alig vétek. Mondjuk délután óta a kezemben van már vagy 10 oldal szöveg biztosan.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#12) ^Clown válasza Daweee (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Biztos, hogy az. Periférikus látás a sötétben kiesik, emiatt melléüt.

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Én is valahogy sötétben kényszeresen nézem a billentyűket, meg hunyorgok és folyamatosan melléütök, világosban szinte nem is hibázok. Bár programozásnál a speciális karakterek nagyon nehezen mennek, ott néznem kell a billentyűzetet sajnos, de idővel kialakul ez is.

[ Szerkesztve ]

(#14) 7


7
addikt

En mar megszoktam, de a kezdeti idoben nekem is problemam volt vele. A periferikus latasban lehet valami, mert attol meg, hogy a monitort nezem gepeles kozben, latom a szemem aljabol, hogy jar a billentyuzeten a kezem :)

(#15) madstunt


madstunt
addikt

szerintem a vizuális támpontokat nem látod amikhez viszonyítja az agyad a nem látott kezek helyzetét:F

(#16) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Esetleg csak fáradsz, gondolom napközben nem nagyon vagy sötét helyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) Thunderzolee

Esetleg egy világítós billentyűzetet még nem próbáltál ki? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Csillag5


Csillag5
újonc

Szerintem de ez nem bizonyított de ha nagyon sötét van és csak a monitor világit ha jól megnézed a körülötted levő tárgyak kissé torzulnak másnak látszanak és így máshogy méred fel a távolságot a billentyűzet betűi között hiába nem nézel oda..talán ez ... :U
én mindig lesek ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) szablya


szablya
tag

Ezt nyitott szemmel gépeltem.

Ezt csukott szemmel gépeltem.

Most teljesen sötét van.

Nekem megy :DD

Mos kikapcsolram a moniroer ia. ('Most kikapcsoltam a monitort is') - Tehát tök sötétben tényleg nehezebb... :F

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) Ice!? válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


Ice!?
őstag

Velem is ugyan ez van, de bémeg ezt még nem próbáltam, pedig van is világtó billentyűzetem.:DDD

(#21) N€T0X|N válasza Ice!? (#20) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ezek után nekem is kell egy világítós csoda, mert töksötétben nekem sem megy annyira jól a gépelés... :U

Sent from my keyBoard

(#22) Ice!? válasza N€T0X|N (#21) üzenetére


Ice!?
őstag

Ami azt illeti, eladó.:DDD

(#23) _Voyage_ válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

3 éve azzal tolom(Logitech G15 rev1, majd később rev2), ezzel tanultam meg teljesen vakon gépelni sötétben is, világosban is....:)

Pedig ráadásul angol, szóval ékezet egyáltalán nincs is ráfestve, mégis tökéletes tudom, mi-hol van. De csukott szemmel nem tudom pontosan magam elé képzelni a billzetet, illetve nem sokat használt, vagy egyáltalán nem használt billentyűzetekkel szarul írok, mindig kell töröljek. Bár ott sem nézem a gombokat. Pl a speckó karakterek nem okoznak gondot(öüóőúéáű), semmilyen billzeten, de ha néznem kell, nem tudom melyik az. :D

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#24) Fecogame


Fecogame
veterán

Én nem tudok vakon gépelni, ha ránézek, akkor mindenkinél gyorsabban írok :) ( mármint akiket ismerek )

Esetlen ilyenre nincs valami netes sebességmérő? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.