Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xtend


xtend
senior tag

Ami kimaradt pl. SOT az frissítve lesz, illetve szóljatok, ha valami fontosat kihagytam, minden kérdésre megpróbálok válaszolni!

(#2) vckzs


vckzs
csendes újonc

Always on display funkcio van benne?

(#3) xtend válasza vckzs (#2) üzenetére


xtend
senior tag

Nincs. De ha jól tudom akkor az csak amoled kijelzőkre van.

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Azert attol a kameramodultol csodat ne varj.
Az aksinak tenylegesen is akkora vajon a merete, mint a papiron?

Epp most neztem a bemutato videojat, pofasnak tunik ennyiert.

(#5) xtend válasza Kasya (#4) üzenetére


xtend
senior tag

Az Ulefone eddig sosem játszott ezzel, hogy ráírják x mAh az akksi közben meg csak a fele. Power1 is annyi az akksi, mint amit ráírtak. Igen tudom a kamerát, de szvsz szoftveresen van elbarmolva, mert a 13mpx BeTouch3 jelenleg jobb képeket lő,pedig gyengébb. Ezért remélem,hogy érkezik rá javítás,addig pedig app-al fényképezek
Igaz hétvégén annyit nem nyomokodtam de most járok 52%-nál, 60 órája bekapcsolva és 6 óra 41 perc SOT

[ Szerkesztve ]

(#6) xtend


xtend
senior tag

SOT update: nem mentegetni v. hype-olni akarom a telót, de hétvégén nem nagyon nyomkodtam a kicsikét, ezért 100%, hogy több SOT is kijön ebből az akksiból: több, mint 80 óra üzemidő és 10óra SOT, de még mindig van 20% kraft a készülékben

(#7) vckzs


vckzs
csendes újonc

http://napidroid.hu/eu-express-szallitas-gearbest-ujra/

Igy most a power 3 ~60.000ft
Ez mar igy baratsagosabb mint a 80 ezer. Nagyon agyalok rajta hogy kell-e ez nekem :)

(#8) vckzs


vckzs
csendes újonc

Ebbe ugyanugy bele tudnam rakni a magyar vodafone kartyamat?

(#9) xtend válasza vckzs (#8) üzenetére


xtend
senior tag

Bele persze, nekem is az egyik kártya magyar t-mobile. Btw hol látsz te Gearbest-en EU raktárat ehhez? Nálam csak HK-2 van :F

(#10) xtend válasza vckzs (#7) üzenetére


xtend
senior tag

Ja látom már, nem EU raktár, hanem EU express szállítás, ok

[ Szerkesztve ]

(#11) adam576 válasza xtend (#10) üzenetére


adam576
csendes tag

Január 29 óta újra van Eu Express szállítás a zsírbeszten! :D

(#12) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

"FHD felbontású (2160 x 1080 pixel)"

Én meg évek óta 1920x1080-nak hittem az fhd-t...

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#13) xtend válasza Kuruc2 (#12) üzenetére


xtend
senior tag

Az FHD után, ott van az a + jel is, tehát a felbontás FHD+ ;)

(#14) Kuruc2 válasza xtend (#13) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Nincs ott. ;)

"A kijelző 6.0" lekerekített FHD felbontású (2160 x 1080 pixel), amely 5 érintést érzékel egyszerre. "

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#15) Terentius


Terentius
őstag

Kinéztem magamnak a Power 3s-t. Elég jók a youtube tesztek. Leszámítva, hogy a 2. kamera kamu, akárcsak elméletileg ezen. Az akksi sem 6350, hanem csak 5800, de annyi baj legyen. Engem inkább az érdekel, hogy vajon lehet hinni az uleFone-nak az Oreo frissítésről?

Poco F5 12/256 Gb

(#16) xtend válasza Kuruc2 (#14) üzenetére


xtend
senior tag

Bocsánat, ott kimaradt, javítom is, ellenben a főbb jellemzőknél odaraktam a + jelet.
"- 6.0" FHD+ (2160 x 1080 pixel) kijelző, 402 PPI, Corning Gorilla Glass 4 üveg"

(#17) xtend válasza Terentius (#15) üzenetére


xtend
senior tag

Az akksi szvsz egyáltalán nem kamu, brutál üzemideje van és 6080mAh a Power3-on, szerintem az S-ben is, nemtom miért írják mindenhol 6350-nek :) 2 nap után is majd 30%-on áll úgy, hogy munkába elég erőteljesen nyomkodva van (játék,netezés,zenehallgatás) :D
Oreo: reméljük betartja az ígéretét az Ulefone és jön rá a frissítés, bár nekem személy szerint nem hiányzik, nem látom mitől lenne jobb Oreo-val, max a kameraszoftver-t frissíthetnék, optimalizálhatnák, mert alapból nem a legjobb, ellenben pl. OpenCamera appal már jó fényképeket lő. Bár ez az állítás Power3-ra igaz, de szerintem az S-re is.

[ Szerkesztve ]

(#18) Terentius válasza xtend (#17) üzenetére


Terentius
őstag

Én fogyasztásmérős videót néztem, ott írta ki a kis műszer a 3s-re, hogy 5800 mAh. A másik amit írtak, hogy a 3s jobb képeket lő mint a power 3. Én úgy vagyok vele, hogy új telón legyen a legújabb droid. Neked wifi,4g térerő,beszélgetés terén mi a tapasztalatod? Elég erős a vétel illetve a beszélgetés minősége milyen?

Poco F5 12/256 Gb

(#19) xtend válasza Terentius (#18) üzenetére


xtend
senior tag

Eddig akárhová mentem mindig fullon volt a 4g, tisztán hallok mindenkit, nem torzítva, mások is tisztán hallanak engem, nincs "susogás", zúgás a háttérben. Wifije erős, nem ugrál, nem dobálja el a jelet, hotspot is működik rendesen. GPS is kiváló, gyorsan talál jelet és nem fél km-re mutatja a valódi helyzettől a meghatározott helyzetet....bár én mindig használom a gps status&toolbox progit, ami mindig letölti az AGPS adatokat bármelyik navi program elindításánál, én már ezt a progit nem csak ennél a telónál használom, hanem régóta.

(#20) Terentius válasza xtend (#19) üzenetére


Terentius
őstag

Noti led van rajta? Ha igen, akkor hány színben tud? Remélem nem csak a töltést jelzi :D

Poco F5 12/256 Gb

(#21) xtend válasza Terentius (#20) üzenetére


xtend
senior tag

Van rajta és nem csak töltés. Sms, elmulasztott hívás, esemény

(#22) Terentius


Terentius
őstag

A led többszínű? Ja és a 2. kamera tényleg kamu?

Poco F5 12/256 Gb

(#23) xtend válasza Terentius (#22) üzenetére


xtend
senior tag

Igen, többszínű. Megmondom őszintén nem tudom kamu vagy sem. A képek nem olyanok, mint egy 200 ezres telón,de nem is olyan sz@rok, sőt appal jobb képeket lő,mint a saját kamera szoftver

(#24) TheRealBear


TheRealBear
tag

Múlthéten sikerült megkaparintanom e " jószágot" az e-MAG álltal, 2 év magyar garival 80 ropiért !
Aksi kielégítő, kamera előző telóm szebb képeket csinált ( Lenovo Vibe X3) akkorjában majdnem h Lenovo csúcsa volt igaz, de ár érték arányában, illetve az, hogy nem kell fél naponta tölteni , gyors és tényleg mindent úgy csinál ahogy te akarsz! Bőven kielégítő! Nekem most délelőtt jött V35 megjelölésű frissítés ami elvileg még jobban optimalizálja az akkut! Leveleztem a Supportal is elviekben 2 hét mullvára ígérik az Oreo 8.1 -et! Aki gondolkodik a vásárláson, minden promotőrséget kizárva ajánlom! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.