Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

ja és ez is ugy jár mint a többi Xperia....

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) k. válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


k.
őstag

"ja és ez is ugy jár mint a többi Xperia...."
?
Tehát majd veszik őket halomra?

(#3) sto1911


sto1911
veterán

"Android 2.4 operációs rendszerrel kapcsolatban a Sony Ericsson szóvivője egyébként azt nyilatkozta, hogy csupán konfigurációs hiba lehet, de természetesen később a platform újabb verziói" nem lesznek elerhetoek a keszulekre! ;]

(#4) kcsa


kcsa
veterán

"természetesen elérhetők lesznek" mintha ez olyan természetes lenne átlagos SE telefonoknál.

(#5) FRENK1988 válasza k. (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

én a frissítésekre gondoltam. Nincs bajom az SE-vel (sőt!)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) adabra


adabra
senior tag

A cikk kétszer is írja, hogy "fürge", de nekem 3:37 és 3:50 közötti részen nem ez a jelző jut eszembe. ;]

Csupasz Android kell rá, és tényleg kívül-belül jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) 64b0r válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


64b0r
aktív tag

"ja és ez is ugy jár mint a többi Xperia...."
Miért, szerintem a Sony Ericsson xperia sorozta volt mindig is a legelőremutatóbb. Mindegyik modell bemutatójánál láthattuk, hogy milyen telefont fognak kiadni 2 év múlva. ;] :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#8) AkosL válasza adabra (#6) üzenetére


AkosL
aktív tag

pont valami ilyesmit akartam írni.
lesz még mit optimalizálni.

egy dolog miatt biztos nem venném meg: SE.

A jelenlegi csúcsmodellt sem frissítik, mi a garancia, hogy ezt fogják?

(#9) peterk


peterk
senior tag

A fekete tetszik.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Volt SE telefonom, anyum mai napig használja teljesen megelégedve vele. Az összeszereléssel nem lesz gond és a design is #1, de nem is itt borul ki a bili a Xperia szériánál már a kezdetek óta, hanem a valóságtól kicsit elrugaszkodott árképzés és a szoftveres támogatottság miatt... Kéne pár programozót is foglalkoztatni náluk mert ez így nem mehet tovább.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon szép darab, sajnos az árától viszont erősen tartok.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) HardSanyeee válasza adabra (#6) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Jajj ne, kétszer 3 másodpercre megakad egy bétás telefon, de gáz -.-"

Amúgy ennek miért van hír értéke? Ezt eddig is tudtuk, hogy ez van benne.

(#13) V8David


V8David
tag

Kifejezetten tetszik, sokkal jobban, mint az x10. A formája nagyon szép. Viszont attól tartok, hogy ez a "metallic finished" hátlap nagyon kopni fog.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#14) keIdor


keIdor
titán

Ilyen van a Desire HD, Z-ben is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) fricz19


fricz19
őstag

elég szép, SE-től szokatlan

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#16) rizso


rizso
addikt

Elég kellemesnek tűnik. Tetszetős külső, remélhetőleg korrekt belső...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17) joey04 válasza k. (#2) üzenetére


joey04
titán

azért ez nagyon erős. SE telefonhoz képest biztos sokat adnak el, de azért megnézném, hogy egy X10 meg SGS között milyen különbségek vannak

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Probber


Probber
őstag

Annyi biztos, hogy szebb lesz mint az X10.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ez már a hivatalos sajtóanyagban is benne volt a bemutatás napján. :U

(#20) RaveForce


RaveForce
veterán

olyan illuziorombolo mindig amikor a képekhez képest látom videon a kicsikét, sztem a képen a vastagsággal is csalnak, vékonyabbnak tűnik mint a hands-on videon...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hihetetlen, érdekfdszítő hír... Semmi új nincs benne, de a fika - a Tegra - ebben is benne van.
Eztán elvárom, miszerint minden cikkben, tesztben, hírben benne legyen, ha egy ''egyszerű'' procival szerelt gépről van szó, hogy a Tegra kétmagosok bezzeg...

Még mindig várom a lomha PSP (Xperia Play)-ről szóló blikk-cikk-et cáfoló hírt.

Vagy hiába várom?!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hihetetlen, érdekfdszítő hír... Semmi új nincs benne, de a fika - a Tegra - ebben is benne van.
Eztán elvárom, miszerint minden cikkben, tesztben, hírben benne legyen, ha egy ''egyszerű'' procival szerelt gépről van szó, hogy a Tegra kétmagosok bezzeg...

Még mindig várom a lomha PSP (Xperia Play)-ről szóló blikk-cikk-et cáfoló hírt.

Vagy hiába várom?!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#23) HardSanyeee válasza RaveForce (#20) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Mintha nem lenne elég vékony így is :)

(#24) BoB válasza mrlujoak (#22) üzenetére


BoB
veterán

Igen a Tegra 2 a csúcs a CES óta. A SE meg ki akar adni egy csúcskategóriás telefont olyan SOC-al ami már lejárt lemez. Mit nem értesz ezen?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#25) madstunt válasza BoB (#24) üzenetére


madstunt
addikt

mennyire vagy biztos abban, hogy a csúcskategóriában érkezik?

(#26) BoB válasza madstunt (#25) üzenetére


BoB
veterán

Hát így nem abba érkezik de az SE tuti hogy csúcskészüléknek szánja és az ára (ha más már nem is) tükrözni fogja ezt.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#27) madstunt válasza BoB (#26) üzenetére


madstunt
addikt

tudunk árat?

(#28) BoB válasza madstunt (#27) üzenetére


BoB
veterán

Dehogy. Csak tipp :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29) AS


AS
félisten

X10 kezdőarából érdemes kiindulni... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) Depression


Depression
veterán

Kit érdekel a proci meg a támogatás, ez a legszebb telefon!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) BoB válasza Depression (#30) üzenetére


BoB
veterán

Az lehet hogy külsőre jól néz ki, csak ez már nem feature phone. A számítógépnél is a belső a lényeg nem az hogy hogy néz ki a ház.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#32) RaveForce válasza BoB (#31) üzenetére


RaveForce
veterán

sztem azért az irónia tartalma nem kevés volt :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#33) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sok információ tartalma nincs a hírnek, de legalább nem az SE köztudottan rossz supportjáról ír. Nem úgy mint az ide irogatók nagy része.
Csak, hogy a cikkhez is szóljak, szerintem elég bele az az Adreno chip, legalább nem akar versenyre kelni ilyen téren a konkurenciákhoz képest. Ha már 30 Fps-el elviszi a leg "telefonigényesebb" játékokat, már igen jónak mondható.
És most már azt is biztosra vehetjük, hogy MSM8255 proci lesz benne, a CES-ig csak találgattunk. Az elődnél kisebb csíkszélességgel készül, ami valószínűleg kedvezően hat majd a teljesítményére is.

bob.zxr:
Igen a Tegra 2 a csúcs a CES óta. A SE meg ki akar adni egy csúcskategóriás telefont olyan SOC-al ami már lejárt lemez.

Mert az a marketing alaptörvénye, hogy mindig azt tegye egy cég a masinájába, amivel a többiek is villantanak?
De tudod mit? Majd az eladási mutatók beszélnek mindenki helyett.

Az is lehet, hogy a semmiből előkerül egy olyan SE modell ami minden téren ütős lesz. Jön egy ilyen 160k körül, az Arc bekerül mondjuk a 100k-120k kategóriába, X10-est meg vehetsz majd 60-70k újonnan. Nem hülye az SE, általában elég jól számolnak előre.

Depression:
Ahogy írod! :K

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#34) BoB válasza PAtr0n (#33) üzenetére


BoB
veterán

"Mert az a marketing alaptörvénye, hogy mindig azt tegye egy cég a masinájába, amivel a többiek is villantanak?"

Nem csak majd azt figyeld meg hogy ugyannyiért akarják majd adni mint a tegrás csúcsgépeket. Tehettek volna bele zűmizűmi SOC-ot is ha a teljesítménye ott van a tegra2 közelében.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#35) Depression válasza RaveForce (#32) üzenetére


Depression
veterán

Bocs, ebben semmilyen irónia nem volt. A HTC ennél sokkal gyengébb procival hozta ki a desire HD-t, le se ***-ja a sima desire támogatást, a galaxy S volt eddig a csúcs, amit semmi nem használt ki igazán, de legalább bűn ronda, és mostantól ez is elavúlt.
Lehet, hogy hihetetlennek hangzik, de pannonos lévén bármikor vehettem volna galaxy S-t, sőt sokszor fogtam is kezemben, de a csúnyaságát nem bírtam megszokni, és lemondtam róla, egy mobilnál nem csak a belső számít, ez nem az asztal alatti dobozhoz hasonlítható dolog..

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) PAtr0n válasza BoB (#34) üzenetére


PAtr0n
addikt

Lehet, hogy ugyanannyiért fogják adni, de az átlaguser-t, aki a kinézet és reklámok alapján választ, szerinted mennyire fogja érdekelni az hogy Tegra vagy Adreno?
Úgy fog kamillázni a hallatán, mint egy kisovodás amikor azt mondod neki, hogy pszeudoefedrin.

Én is tudom, hogy grafikailag nem lesz a legjobb tapis cucc, de ha a teljesítménye a tesztek alapján meggyőz, biz ilyet fogok venni, tőlem lehet nála jobb is. Mellesleg nagy gamer létemre mondom ezt.
Egyszerűen jobban tetszenek az SE telefonjai, ami persze nem minden, ha ehhez nem párosulna olyan fokú anyagminőség (és megbízhatóság) is, ami a márkát jellemzi. Tőlem jöhet bárki a HTC-vel Samuval vagy magával a Google-lal. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#37) fahrii


fahrii
őstag

Gyönyörű :B
Ha Tegra 2 lenne benne 1 percig se gondolkodnék a beszerzésén.

(#38) peterk válasza PAtr0n (#33) üzenetére


peterk
senior tag

"És most már azt is biztosra vehetjük, hogy MSM8255 proci lesz benne, a CES-ig csak találgattunk. Az elődnél kisebb csíkszélességgel készül, ami valószínűleg kedvezően hat majd a teljesítményére is."

Gondolom fogyasztást akartál írni. ;)

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#39) BoB válasza Depression (#35) üzenetére


BoB
veterán

"A HTC ennél sokkal gyengébb procival hozta ki a desire HD-t"
:))

Köszönöm hogy elismerted hogy gyengus lesz. Ugyanis pont ugyanaz lesz benne mint a Desire HD-ben...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#40) cqr válasza Depression (#35) üzenetére


cqr
aktív tag

A HTC ennél sokkal gyengébb procival hozta ki a desire HD-t
Nem pont ugyan ezzel hozta ki? : d

A 'topichoz'..
Vajon van bárki, azok közül aki ide írt, akinek csak úgy kb. fogalma van róla, hogy mekkora a teljesítménykülönbség a tegra-hummingbird-msm8255 között? Persze a kommenteket olvasva nyilván csak költői a kérdés.. : ) : P

(#41) plus44


plus44
veterán

Iszonyúan bejön, csak kissé zavaró és hideg ez a full kék menü, ez nagyon nem tetszik. kellene bele a szín nagyon!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#42) Depression válasza BoB (#39) üzenetére


Depression
veterán

Akkor tévedtem, viszont: gyengébb≠gyengusz.
Nem az van, hogy nem örülök a tegrának, az egy jó lépés afelé,l hogy legyen nettáblám, de mobilba nem lesz követelmény még egy jó darabig. Ez most az androidról szól, ahol nagyon erős középkategória is van, azaz ez a proci 1-2 év múlva is felveszi a középkat.-val a versenyt, ergo nem avul el, mint a szifon.

Plus44: android, olyan témát raksz fel, amilyen teszik.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#43) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Dejó, hogy megint ezen megy a vita, hogy ez meg az már elavult vas. 2 éve még azt se tudtuk, hogy lesz ilyen. Nem akartok rögtön i7-et 6 maggal, meg egy 6950-et a telefonotokba?

Ez a vas bőven elég kell legyen mindenre, azt meg magam részéről pont leszarom, hogy melyik játék hogyan fut. Még mindig egy telefonról beszélünk, ami nemcsak attól okos, hogy játszani lehet rajta, más program meg még ezeket se használja ki..

Arról meg teljesen felesleges beszélni, hogy ki hova árazza be a telefonjait. Ezt sem tudjuk mennyi lesz, meg a tegra telókat se. Innentől meg felesleges ezen vitázni..

Everybody lies.

(#44) PAtr0n válasza peterk (#38) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jogos a pont! :)
A fogyasztáscsökkenés inkább jellemző a kisebb csíkszélességre ez igaz. De jobban is húzható, ha az elvetemült modderek rászállnak. ;)

Barthezz2:
Ezért is leszek kíváncsi arra, hogy ha a Galaxy S2 dupla maggal jön ki, élvezni fogja e egyetlen user is az előnyét? Legalábbis mostanság.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#45) punky10 válasza Barthezz2 (#43) üzenetére


punky10
addikt

Sajnos manapság legalább olyan divat szidni a SE-t,mint a Szifont...Mintha a Samunak,a HTC-nek vagy a Motonak különb supportja lenne...És minden gyártonak kötelessége lenne kiadni félévente egy legujabb technikát felvonultato telot.A magam részéröl inkább egy ilyen HW-s telefonnal lennék el,ami lehet,hogy kibir egynapot,mint egy 1,5GHz,Tegrás,hiper-szuper telefont,ami 2 oránként kaját kér...Igaz,én nem vagyok "digital-sznob"...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#46) wic77


wic77
csendes tag

http://www.phonearena.com/news/Adobe-Flash-Player-10.1.106.15-update-now-available-in-Android-Market-Tegra-2-need-not-apply_id15900

Arc S

(#47) BoB válasza wic77 (#46) üzenetére


BoB
veterán

És? Ráér még úgysem nagyon kapni ilyen telókat.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#48) domi007


domi007
őstag

Azért az iPhone féle PowerVR SGX alázza az Adreno-t, dehát ne legyünk telhetetlenek... :B

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#49) cqr válasza domi007 (#48) üzenetére


cqr
aktív tag

Az "iphone féle" az adreno 205-öt?
(Messze nem alázza.. opengl2.0-ban már egyértelműen az adreno 205-nél az előny)

(#50) plus44 válasza Depression (#42) üzenetére


plus44
veterán

Gyárilag kellene benne lennie egy olyan témának, ami nem ilyen komor, bár úgy látszik ez csak engem zavar, az van. (a többi xperia modellnél sem tetszik)

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.