Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

összesen mennyibe jött ki az ára ?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Találtam három hibát a cikkben: az első oldalon Hugo Barrát két r-rel kell írni. Második oldalon az ötödik bekezdés végén az gondolom exhibicionizmus akart lenni. Majd a specnél még az szerintem Qualcomm. Nem fikázni akarok, tényleg csak segítő céllal írom.
Amúgy jó cikk lett, én is ilyen telót szeretnék majd venni augusztusban. :) :C

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Korrekt készülék az alapján, amit eddig olvastam róla. Nem nálad, mert itt sok minden nem derül ki, de gondolom nem is szakmai teszt akart lenni. A készülékhez gratula, jó választás. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Luck Dragon

Köszönöm hogy megírtad róla a tapasztalataidat, és egész jó képeket készít. a Snapi 400-as pedig elegendő mindenre. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Dhampir


Dhampir
félisten

Nem rossz, de vannak és lesznek még olyan "lázadók", akik Snapdragon helyett inkább az MTK támogatása mellett teszik le a voksukat. :)

(#6) sfbukfenc


sfbukfenc
tag

"A fényképező a THL után gatya"

Eddig mindenhol azt olvastam, hogy a Redmi-nek nagyon jó a kamerája a kínai telefonok közül.
A THL T100S-ről ilyen vonatkozásban nincsenek infóim, de lehet, csak azért, mert nem olyan elterjedt kis hazánkban (gondolom az ára miatt), mint a Redmi?

(#7) Viktor0610 válasza sfbukfenc (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnézve a T100S képeit, tényleg nem rossz annak a kamerája sem, de szerintem a Hongminak sem kell szégyenkeznie.
Sok nagyon jó minőségű fotót készítettem vele, szerintem pariban van a két készülék kamera tekintetében.

Samsung Galaxy A54

(#8) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Nekem tűnik csak úgy, hogy valahogy lassan nyílnak meg az alkalmazások illetve a böngésző is lassú? Gondolom ez nem a hardver hibája, inkább szoftveres.

Esetleg várható rá KitKat 4.4.x?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#9) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

HUNNIA1920: Szerintem lesz rá KK, de amúgy heti rendszerességgel jönnek hozzá a frissítések.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#10) dlaj válasza HUNNIA1920 (#8) üzenetére


dlaj
őstag

vagy wi-fi/mobilnet hiba

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Képeket teljesen jókat csinál a készülék

Kamera azt hiszem Samsung van benne, mint a sima Hongmiban

Az Antutuban pedig 21 ropi körül kéne teljesítenie ,dobd fel a vagyula-fél ROMot
Korrekt cucc, nálam is vendégszerepel egy.

@HUNNIA1920: Igazából a MIUI szereti a memóriát, vagyis a Launcher leginkább. Ettől függetlenül nagyon jól teljesít ,nem nagyon tudok belekötni, pedig én alapvetően Lenovo párti vagyok.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) ncsicso


ncsicso
tag

Már elnézést, de ezt nem kellett volna három oldalon leírni. Elég lett volna annyi, hogy rendeltem, megjött, tetszik...
Egy gyári vagy webshopos leírásból több derül ki.
Kézbefogva milyen? Színek, fényerő, olvashatóság? Kezelőszervek? Összerakás minősége? Szoftverezettség? Alapfunkciók, hangerő, hangminőség, GPS működése, akku kapacitás, stb?

Nem szoktam teszteket írni, mert vannak nálam hozzáértőbbek, de ha erre adnám a fejem, akkor alaposan átnéznék egy mobilarénás tesztet, csinálnék egy listát a megnézendő pontokról a tesztek alapján, és utána fognám kézbe a telefont, nézném végig, majd a tapasztalatokat összegezve az egyéb dolgokat is leírnám.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#13) Thaaleum válasza Graphics (#11) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Láttam, hogy már eladó is. Annyiért nagyon jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#14) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Jó telefon, de nekem csak egy nagy bajom van vele: az előlap. Hogy lehet valami ennyire aránytalan ronda? De még át is siklanák felette ha picit vékonyítanának a káván és adnának háttérvilágítást azoknak a nyamvadt gomboknak... csak ezért fogok Mi3-at venni, az normálisan néz ki (mondjuk az előlapi gombok ott se tetszenek túlzottan - de világítanak!), különben elég lenne nekem ez a készülék is valószínűleg.

Amúgy jól láttam a videóban hogy laggol a YouTube listájánál? Azért 2014-ben már gáz, árkategória ide vagy oda... a belépőbb Snapdragon SoC-k még mindig kevesek a folyamatos framerate-hez?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) 426os válasza tDr1v3r (#14) üzenetére


426os
őstag

Pont így működik a marketing. Nem gyárthatnak fillérekért tökéletes, kompromisszumoktól mentes telefont, hiszen akkor ki venné meg a drágább modelleket?

.

(#16) Graphics válasza tDr1v3r (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lehet minden tokeletes. Akkor ajanlom a Moto G-t
Huawei G6
LG F6

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) norbert1998


norbert1998
veterán

jól láttam, hogy az akart itt a nagy erőbemutatás, hogy egy videó, amit egy pc-n meg lehet nézni fhd-ban szolgáltatta neked a videóteljesítményt? csak azért, mert ha fejen állsz is, azzal a telefonnal és a hivatalos, gyári, hekkeletlen jutubbal te nem fogsz sima hd-nál többet nézni. de igen, simán viszi a full hd-t az a cucc
;) :P

(#18) ZS3NI válasza norbert1998 (#17) üzenetére


ZS3NI
őstag

3x olvastam el, és még mindig nem értem mit akarsz mondani. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#19) norbert1998 válasza ZS3NI (#18) üzenetére


norbert1998
veterán

azt, hogy a youtube-on rákerestél arra, hogy full hd, majd bemutattad, hogy milyen jól lejátsza azt a készülék. csak az a baj, hogy mint írtam, te azzal soha nem fogsz hd-nál nagyobb felbontást lejátszani a gyári yt-n.
legalábbis, azt mondom, hogy remélem nem ez volt a szándékod :K

(#20) krystman válasza norbert1998 (#19) üzenetére


krystman
őstag

És minek játszana le neked egy 1280x720 as kijelzőn FullHD videót a Youtube? A HD azt jelenti hogy 1280x720 ba nyomja a filmet. Ahoz állítsa be magát a kliens, amilyen a kijelző felbontása. Szóval nem tudom miért kell egy ilyen kijelzőn 1920x1080 as videót nézni.

(#21) norbert1998 válasza krystman (#20) üzenetére


norbert1998
veterán

Ezt mondom, te £¥¥£$*%!:W:W. Ha fejen áll sem fog az menni neki, akkor meg minek keresett arra?! Azt mondom, hogy remélem ez nem a bemutató része, hogy fhd-t nézünk

(#22) tvamos válasza Dhampir (#5) üzenetére


tvamos
nagyúr

MTK es tamogatas? Ez valahol ellentmondas nekem.
Persze, olcso.
Meg nem volt a kezemben olyan MTK-s telefon, amirol par nap utan ne derult volna ki, hogy nem az igazi...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#23) d@vee válasza halkow (#1) üzenetére


d@vee
őstag

És ismét csak egy jóféle kínai teló :D

Ja

(#24) Graphics válasza tvamos (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szelesebb kozossegi tamogatas.

Sajns nekem mas keszulekekkel kapcsolatosan voltak ellenveteseim, ezert hasznalok kinait, tajvani SoC

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) ggeleven


ggeleven
őstag

Ez a cikk az egyik példa az Antelife-on a tesztek után adott kuponok leírásánál. :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#26) Geller72


Geller72
veterán

"Én az 1 GB RAM-tól tartottam"
-Nekem a Nexus 7-es tabletemben is annyi volt és azt kell hogy mondjam, ne volt még ilyen jó tabletem addig. Azóta eladtam, de nagyon szerettem. Soha, semmilyen gondom nem volt vele semmilyen téren.

(#27) tvamos válasza Graphics (#24) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hiaba tamogat a kozosseg, ha nincs jol portolva, es nem adja ki a gyarto a forraskodot. Persze, ha teglasitod, segitenek visszahozni a haldoklot... az oke.
Csak jobb ez a Snapdragon!..

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#28) Garada


Garada
őstag

Szerintem nem rossz termék, a középkategóriában jó kis versenytárs lehet a többiekkel.

(#29) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Basszus Indiában már 116$ a készülék...nekem meg 113 Euróért ajánlotta fel az Antelife tegnap, nincs annyim...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#30) royalka


royalka
őstag

Innen mennyi a posta költség és a vám? Lehet venni kéne valami kínait nekem is már....

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#31) Milestone2 válasza royalka (#30) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez egy oda szánt hirdetés...az ott élőknek...tartok tőle...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#32) royalka válasza Milestone2 (#31) üzenetére


royalka
őstag

A-a, én az Antelife - ra gondoltam. :DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#33) Milestone2 válasza royalka (#32) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudok válaszolni, mert mint írtam nem rendeltem, mert még ennyi pénzem sincs, most.

"...Tudtam, ő lesz az igazi, az ára 309 $, Antelife-tól rendeltem meg, január 9-én. DHL-szállítást is kértem hozzá. Január 17-én kaptam tracking numbert, szerintem ez nagyon hosszú idő, de még egy friss termékről van szó, és amikor írtam nekik, azonnal válaszoltak, hogy elnézést a késésért, hamarosan feladják, ne aggódjak.
Én ezt nagyra értékelem, szerintem tök jó szinten van az ügyfélszolgálatuk. 20-án kaptam a DHL vám részlegétől e-mailt. Az Antelife a csomagra 50 $-t írt, de ezt a trükköt már ismerik, ezért kérnek paypal átutalásról szóló bizonylatot. 700 € alatt vám nincs, csak 27% áfa. Így még 18.000 forintot fizetnem kellett 22-én a futárnak, amikor is megérkezett a csomag. 90.000 volt, szerintem ennyit is megér
..."

Idézet egy másik telefon Antelife-s beszámolójáról

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#34) royalka válasza Milestone2 (#33) üzenetére


royalka
őstag

Akkor 27% van. Köszi az infót;)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#35) tvamos válasza royalka (#34) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Postan meg 1500 a sarc, ha nem a DHL-t valasztod. Azt ne felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36) Milestone2 válasza tvamos (#35) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De az már milyen lassú? Meg nem is oly megnyugtató (biztonságos)...Nem?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#37) royalka válasza tvamos (#35) üzenetére


royalka
őstag

DHL mennyi?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#38) Milestone2 válasza royalka (#37) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az A-n, ha jól emlékszem +17Euro (vagy 27? a hetes végződés biztos ;] oh, hol a memóriám )

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#39) royalka


royalka
őstag

Én nem találtam erről infot a honlapukon. Lehet ha vásárolnék akkor láttam volna..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#40) Milestone2 válasza royalka (#39) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha regisztrálsz, írja az árakat, de csak a rendelés végén.
Odáig nyugodtan el lehet menni, mert ha nem "okézod le", nem rendeltél.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#41) VMatteo


VMatteo
őstag

hol találok olyan fórumot ami kínai telefonokkal foglalkozik? :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#42) ATM_automata válasza VMatteo (#41) üzenetére


ATM_automata
őstag

Itt.

What else?

(#43) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Érdekes kis írás. Köszi! :R

Pár dologgal kapcsolatban hozzá szólnék, ha lehet.

Én pont az MTK chipset miatt váltottam kínai telefonra. Semmi szín alatt nem akartam Snapdragon 400-at. Volt nálam Nexus 4. Úgy melegedett használat során, mint a tüzes istennyila és délutánra már visított az akksija, hogy nem bírja tovább. Most egy THL W8s-t használok és olyan még nem volt, hogy ne ment volna el másfél napot ugyan olyan használat mellett. Melegedni pedig töredéke annyira sem melegedik, mint mondjuk egy Nexus 4/5 vagy akár egy SGS2.

GPS. Hát ezzel nekem is volt gondom...elsőre...aztán bepipáltam amit kell, azóta tökéletesen és gyorsan működik. THL W100 és THL W8s-en egyaránt...azóta tényleg semmi gond nincs a GPS-el.

Amivel viszont már volt gondom, az 1GB RAM és a 4GB Rom...THL W100-nál is ez a felállás van és úgy 4-5 hónap használat után folyamatosan elkezdett nyüszögni, hogy tele van a memóriája és leáll az email meg a google szolgáltatás...ezek után át kellett partícionálni az egészet, nem volt túl egyszerű, kíváncsi leszek, hogy ennél a telefonnál is előjön-e ez a dolog egy idő után.

Egyébként szép kütyü, használd egészséggel, aztán majd kérünk róla egy értékelést fél év múlva is! :R

What else?

(#44) elado1sredmi


elado1sredmi
csendes tag

Sziasztok!

Eladó 1 hetes, teljesen ép, alig használt Redmi 1s, minden tartozékával. Magyar nyelvű ROM, hárombetűs navigáció rajta, de ha kell, factory resetelem.

1 év magyarországi garancia van rajta, amit természetesen átiratunk a vevő nevére.

Fantasztikus telefon, az ok, amiért eladom: nekem túl nagy, mindig is a kis telefonokhoz voltam szokva.

Gyors, szuper a kamerája, a megjelenést és működést teljesen a saját szánk íze szerint alakíthatjuk.

Keressen, akit érdekel. Hétvégén Budapesten leszek, akár oda is tudom adni, ezen kívül bármit megbeszélhetünk privátban.

59-ért vettem, 58-ért adom, a hozzá vett képernyővédő fóliát ajándékba adom hozzá.

(#45) elado1sredmi


elado1sredmi
csendes tag

Bocsánat, elírtam, egy tízessel 50-ért vettem, 48-ért adom.

(#46) mOta válasza elado1sredmi (#45) üzenetére


mOta
csendes tag

ez nem apro... eltevedtel!

(#47) elado1sredmi válasza mOta (#46) üzenetére


elado1sredmi
csendes tag

Új vagyok még itt, nem tudtam, hova kell írni, már megtaláltam, elnézést kérek!

(#48) whatnot válasza elado1sredmi (#45) üzenetére


whatnot
őstag

A kibontottad, összetapiztad többe kerül, mint 2k...

(#49) Milestone2 válasza whatnot (#48) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden telefon (de más termék is) annyit ér, amennyiért el tudja adni az eladó. Majd lejjebb viszi, ha annyiért nem megy...
116Eur+szállítás-HUNkedvezmény+adó (ha nem úszod meg az utóbbit)...kérdés mennyire használta ilyen rövid idő alatt...de nagyon nem jöhetett be neki...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#50) Potzee


Potzee
addikt

Korrekt tájékoztatás! Köszi! :R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.