Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) havri1 válasza Colinka (#650) üzenetére


havri1
félisten

Hangerő fel vagy le sose tudom+power, recovery jön be. Gyáriban is van cache törlés - úgy emlékszem -.

havri

(#652) Cimi86


Cimi86
tag

Megérkezett

(#653) kreg válasza Cimi86 (#652) üzenetére


kreg
tag

Valami tapasztalat ?

(#654) kda1


kda1
tag

Sziasztok.azt tudja valaki hogy milyen kamera van a telefonba?(Sony?) Köszi szépen

(#655) hallerlaller válasza kda1 (#654) üzenetére


hallerlaller
addikt

Samsung isocell

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#656) jojoando


jojoando
senior tag

A fene a frissítésbe! Osztott képernyőt megtalálta valaki? menüben nincs.

[ Szerkesztve ]

(#657) hallerlaller válasza jojoando (#656) üzenetére


hallerlaller
addikt

Kulcsszó: Miui 14 split screen

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#658) kreg


kreg
tag

Ha jól számolom már két főverzió-frissitést kapott ez a telefon. Mekkora esély van egy harmadikra? Elégedett vagyok egyébként vele, most tudnék kihozni valami újat jóárasitva, de ha lesz még rá frissitês akkor lehet ráér még.

[ Szerkesztve ]

(#659) havri1 válasza kreg (#658) üzenetére


havri1
félisten

Hát, még 1 v 2 heti dev romot kap, és vége. Stabil vonalon én már egyáltalán nem számítok frissítésre, max biztonsági.

havri

(#660) kreg válasza havri1 (#659) üzenetére


kreg
tag

Én is attól tartok hogy itt a dal vége. A biztonsági frissitéseket eddig se kapkodták el,ha nem lesz több főverzió rá akkor pláne nem fogják. Csere lesz ebből csak még nem tudom mi lesz a megfejtés.

[ Szerkesztve ]

(#661) havri1 válasza kreg (#660) üzenetére


havri1
félisten

Sima 13 eléggé piszkálja a fatnáziám, főleg, hogy újra van közelségérzékelő. Pokollá teszi az életem ennek hiánya..meg a kijelző foltosodás..

[ Szerkesztve ]

havri

(#662) kreg válasza havri1 (#661) üzenetére


kreg
tag

Az nekem is tetszik,de az ára brutális szerintem. Persze biztos lesz még olcsóbb is. Foltosodik a kijelző? Jesszus...ilyesmivel nem találkoztam szerencsére,ami engem bosszant az a duplakoppos lezárás ami egyszerűen nem működik (úgy emlékszem az elején még működött,valamelyik frissítés cseszte el), illetve az ébresztés is csak a zárképernyőre dob ki.

(#663) DroiDMester válasza havri1 (#661) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

4 napja cseréltem én is sima 13.asra!

jó teló nagyon, de nehéz vissza szokni 6.67" ről 6.36".ra azt hittem könnyebb lesz, és nem számot tevően kisebb, pedig az Mi11i előtt hasonló(6.39") méretű volt a Mi9T Pro is de most mégis kicsinek érzem!

amúgy a méretén kívül más gondom nincs a 13assal, várom hogy leteljen a 168óra és megy fel a Xiaomi.EU rom :)

(#664) tlala


tlala
addikt

Mi11i telefonja van a fiamnak, és valami frissítés óta gyakran újraindul magától.
Erre van valamilyen megoldás?

(#665) havri1 válasza tlala (#664) üzenetére


havri1
félisten

Nincs beragadva a power gomb?

havri

(#666) tlala válasza havri1 (#665) üzenetére


tlala
addikt

Nem tűnik úgy.

(#667) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Tegnap vettem egy ilyen mobilt kifejezetten jatekra inkabb.
Szuper meg minden, de jatekban nem jeleskedik valami jol.
Battle prime jatek peldaul maximumon nagyon beakad néha.
A galaxy s20+ mobilomnal az exynosra fogtam a dolgot. De it snapdragon 888 van. Letezik hogy ennyire gyenge lenne mar is?

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#668) DroiDMester válasza Enigma1945 (#667) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

és azon nem gondolkodtál hogy 2 féle csúcs hardveren is ugyan olyan szarul megy az adott játék akkor nem a telóval van gond, hanem a játék egy FOSHALMAZ! :C

(#669) Enigma1945 válasza DroiDMester (#668) üzenetére


Enigma1945
őstag

Hat tudod, az exynos chipsetet szidják nagyon sokan, szerintem okkal.
De ez azert meglepo hogy ezen a hardveren is kepes akadni valami

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#670) hallerlaller válasza Enigma1945 (#669) üzenetére


hallerlaller
addikt

Vedd lejjebb akkor. Inkább egy Poco f4 GT-t kellett volna normális hűtéssel a te igényedre vagy valami gaming phone. Azért nem mai már a hardver, kijött két generáció, gondolom az újabb játékok fejlesztői már az új vasakra csinálják a full grafikát.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#671) Enigma1945 válasza hallerlaller (#670) üzenetére


Enigma1945
őstag

Azert furcsa, mert nekem volt nem regen egy mi9 abban snap955 es azon nem akadozott ennyire.. erezheto volt a lassulas, de akadozas nem volt.
Magasabb felbontas is volt, mert ugye a mi11i ben fhd van.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#672) hallerlaller válasza Enigma1945 (#671) üzenetére


hallerlaller
addikt

A Snapdragon 888-t a samsung gyártotta, sajnos melegedősebb is mint az előtte és az utánna lévő verziók, igényli a nagy hűtést extrém felhasználásnál. TSMC gyártotta qualcomm-ok kevésbé melegednek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#673) Enigma1945 válasza hallerlaller (#672) üzenetére


Enigma1945
őstag

Nekem ezt mutatja qualcomm

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#674) hallerlaller válasza Enigma1945 (#673) üzenetére


hallerlaller
addikt

Értem. A Qualcomm csak tervezi(mint az Apple és a Mediatek is), gyártósora csak a Samsungnak és a TSMC-nek van.

A gyártást mindig bérgyártásban csinálják (egyedüli kivétel a Samsung, aki az Exynost a saját gyártósorán gyártatja), legtöbbször TSMC de néha becsúszik a Samsung is ha tulságosan lefoglaltak a TSMC gyártósorok (pl Apple szokta jó előre lefoglalni a saját processzorainak) de gyártott a Samsung is az Apple-nek régebben.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#675) Enigma1945 válasza hallerlaller (#674) üzenetére


Enigma1945
őstag

Koszonom szepen az informaciot.
:R
Szerintem gaming teren el leszek vele egy ideig, mert egyebkent baromi szuper telo, a pubg, a cod-ban teljesen maximumon (magas textura letoltve ) semmi akadast nem tapasztaltam. Az asphalt 9 sem akadozott kicsit sem, szoval en letudom optimalizaltsag problemanak a fenti jatekot.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#676) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziaztok. Tudom hulye kerdes. De hova lehet behelyezni a masik simkartyat? Elvileg az enyem dual simes, de nem talalom a masik sim helyet. Egyik alul van, a toltonel. Ide lehet 1 darabot behelyezni. Ez a sim2. De hol a masik? Egyaltalan nem talalom. Nekem fekete szinu a keszulek

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#677) legínyek válasza Enigma1945 (#676) üzenetére


legínyek
csendes tag

Ahogy kihúzod a sim tálcát abban kettő foglalat van elől hátul :))

(#678) Enigma1945 válasza legínyek (#677) üzenetére


Enigma1945
őstag

Bazz, es tenyleg :W :W
Koszonom szepen :R
Nekem eszembe se jutott volna, sose lattam meg ilyet.

Volna egy masik kerdesem tudnatok segiteni?
Tudjatok van ez az rcs cseveges az sms helyett.
Amint bele helyezem a masodik kartyat az elso simkartyamrol ami eredetileg benne volt mar csak sms-t enged kuldeni de rcs uzenetet nem. Rcs uzenetet csak az uj kartyarol engedi. Miert lehet ez? Amint kiveszem azonnal jo minden

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#679) havri1 válasza Enigma1945 (#678) üzenetére


havri1
félisten

Valószínűleg alapértelmezett számhoz rendeli a szolgáltatást, és nem látja a simet.

havri

(#680) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Miert van az, ha alapertelmezett temara valtok, akkor nemely ikon feketere valt? Google ikonok inkabb. Ha kikapcsolom a sotet modot akkor is igy marad. De miert? Ez nem ilyen volt.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#681) Menadrin


Menadrin
kezdő

Sziasztok, xiaomi redmi note 9 pro frissítés után meghalt, nem fut fel, csak megy körbe körbe a bekapcs kikapcs, így kénytelen vagyok új telót nézni, mert nem értek a bootoláshoz meg semmi ilyen dolgokhoz és szervizbe nem akarom vinni.

Na de néztem a gt neo 2t,a gt 5gt, a gt2-t, poco f3at és a xiaomi mi 11it. A kérdés az lenne, hogy melyik éri meg a legjobban?
Amik érdekelnek egy telefonban az a jó gyors erős proci, kamera (note 9 pronal jobb legyen azért), üzemidő, wifi jelet jól fogja, gyorstöltés és ár érték. ja és idegesítő bugok ne legyenek, mint pl a beszélgetés közben kihangosíítom vagy lerakom a telefont, meg az értesítések ne csak akkor jöjjenek meg, ha rámegyek az appra. frissítések nem érdekelnek, mert ahogy azt észrevettem, csak és kizárólag azt akarják azzal elérni, hogy minél hamarabb belassítják és kinyírják a telefonokat.

Ajánlások jöhetnek a fent említett telefonokon kívül is 150ezerig. Tudom az mi11i nem is fér bele, ezt használtan venném, nem szívesen. Külföldi vagyok, nálunk ezeket forgalmazzák. Köszönöm az ajánlatokat előre is.

(#682) havri1 válasza Menadrin (#681) üzenetére


havri1
félisten

Ezt inkább a milyen mobilt vegyek topikban kéne megkérdezned.

havri

(#683) Menadrin válasza havri1 (#682) üzenetére


Menadrin
kezdő

Ha tudom, hogy van olyan topic biztos nem írom ki ide a kérdést. Köszi!

(#684) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Használja itt valaki telekommal ezt a telefont? voWifi ikonom van, de voLte nincs, pedig elvileg mindkettő be van kapcsolva, ez miért lehet?

Valamiért nem aktív a Volte-jelző a *#*#4636#*#* menüben

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#685) Enigma1945 válasza hallerlaller (#684) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia. nekem is ez van, de mar nem hasznalom, mert elado sorba kerult i14 valtas miatt. de ha annnyira szeretned segithetek?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#686) hallerlaller válasza Enigma1945 (#685) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hanghálózat típusa: LTE
Szóval aktív a voLTE mégsincs ikon fent, voWifi-nél viszont van.. érdekes

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#687) Sty01


Sty01
tag

A gyártási évet hogy tudom megnézni?

(#688) hallerlaller válasza Sty01 (#687) üzenetére


hallerlaller
addikt

A dobozon csak

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#689) DroiDMester válasza Sty01 (#687) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

imei24-nél le tudod csekkolni, igaz nem a gyártási időt hanem a vásárlást de abból már ki lehet találni hogy kb mi merre!

(#690) djcool


djcool
tag

Tegnap jelzett a készülék, új frissítés érkezett (igaz,csak biztonsági): 14.0.4.0. a verzió és egyben jött a májusi és augusztusi biztonsági csomag benne. Ha jól emlékszem 740MB volt.

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#691) hallerlaller válasza djcool (#690) üzenetére


hallerlaller
addikt

Igen és most már bedobja a xiaomi community-t a frissítésnél, lehet ez volt az utolsó hivatalos?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#692) Sty01


Sty01
tag

Srácok, munkahely ( fegyveres vagyonőr) váltás miatt rengeteget használom a telefont. Eddig munkából hazaérve a számítógépen töltöttem. Most naponta 2 -3 töltöm és nekem úgy tünik mintha gyorsabban merülne. 3-3,5 óra kijelző idő megfogja. Eddig még sosem néztem ezt mert amire nekem kellett azt tudta. Kinek mennyi a kijelző ideje?⁷

(#693) jojoando válasza Sty01 (#692) üzenetére


jojoando
senior tag

Ahogy "öregszik" annál gyorsabban merül

(#694) adammolnar01


adammolnar01
csendes tag

2021.08.31-én itthon vásárolt, céges telefonnak használt, flip tokban tárolt, sérülésmentes készüléknek szerintetek mennyi lehet jelenleg a reális ára?

(#696) legínyek válasza legínyek (#695) üzenetére


legínyek
csendes tag

Én inkább 60-70 körül adnám el

(#697) Colinka válasza havri1 (#172) üzenetére


Colinka
tag

Ez a megoldás működik még nektek? Nekem szimplán eltűnt a user_refresh_rate sor, és máshol nem találtam olyat ahol áttudnám írni.

(#698) havri1


havri1
félisten

Google pay pár hete eldobta a telefont. Akármit csinálok, nem engedi, rootolt bla bla bla. Eddig ment.
Felraktam újra az EU stabilt, 2 napig ment, már megint ua..
Globallal megy az érintés nélküli fizetétés, googl epay?

havri

(#699) jojoando


jojoando
senior tag

Befrissült miui 14 -re Android 13-t tudja, megkapta decemberi frissítéssel :C . Ez igen!

(#700) havri1 válasza jojoando (#699) üzenetére


havri1
félisten

Most, amikor jön az új OS? :D

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.