Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) mcs válasza Rayfull (#100) üzenetére


mcs
veterán

Határozottan jobb a Sonynál minden tekintetben. Sokkal könnyebben is hajtható.

[ Szerkesztve ]

(#102) Rayfull válasza mcs (#101) üzenetére


Rayfull
tag

Köszi a gyors választ :) Szerinterm beruházok még ezen a héten egy ilyenre. A sony-ba nekem a szép basszusok tetszettek, de ahogy olvasom ebbe még több basszus is van :)

(#103) Almonen


Almonen
aktív tag

Ma vettem egy Xiomi Hybrid-et. Eléggé kényes vagyok a minőségre, hobbi szinten szaxofonoztam pár évet. Nos, első szám a Spotify-on, R. Kelly - I believe I can Fly, érzésre *nekem* feltűnő a középtartomány gyengesége, előtte egy cca. 9 ezer forintos fülhallgatóm volt Sony márkakereskedőtől. Az kevésbé szólt fátyolosan, ebben olyan érzésem van mintha pont a zene legszebb része fátyolosan szólna. Viszont Sonyval a mély hangok közelébe se érnek a Xiaomi fülesnek. Persze ezek mind első benyomások. Összeségében, az árhoz képest korrekt, főleg annak aki velem ellentétben elektronikus zenét pl. dubstep, hardstyle, electro stb. hallgat. Igazán vájtfülűeknek, jazzt hallgatóknak nem ajánlom jó szívvel, akiknek nem meghatározó a durva kemény basszus.

[ Szerkesztve ]

(#104) Almonen


Almonen
aktív tag

Visszavonom, Jazz-el is igen jó. Ennyi a pénzért, nagyon is.

(#105) mcs válasza Rayfull (#102) üzenetére


mcs
veterán

Simán megéri. Bár a Sony EX110 szerintem is elfogadható hangzású, a Hybrid basszusa mélyebbre hatoló, és a magas-közepe is kevésbé intenzív. Egyedül a magas az, amit erősebbnek vélek annál, mint amennyi igazából elég lenne nekem, de ezen lehet ekvalizerrel csiszolni. :)

(#106) Rayfull válasza mcs (#105) üzenetére


Rayfull
tag

Az jó ha sok a magas, csak ne legyen annyira karcolós, mint a sony-nál :) . Szerinted mennyire éri meg a sony-ról erre váltani? Tud annyival többet, hogy megérje váltani, vagy csak nagyon-nagyon minimális a különbség? Ha jelentősebb a különbség akkor biztos veszek :)

Mondjuk ha nem jó, akkor max eladom, és még talán hasznom is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#107) Drenadar


Drenadar
veterán

én piston 3 youth-ról váltottam... Annál jobb hangja van ennek, de a youth kábele nagyon hiányzik... az sokkal nehezebben gubancolódott össze...

(#108) basaja


basaja
senior tag

Na ma újra rendeltem a Hybridet, mert valahol eltűnt a nagy magyar valóságban... De a Banggood korrekt volt, hamar intézték a resendet :K

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#109) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Nah nekem 3 hét alatt jött meg a GearBest-en rendelt darab. Gyors ki is próbáltam és szerintem nagyon jó hangja van. Én eddig szinte mindig a telefonokhoz adott gyári füleseket használtam és a mostani S6 gyári füleséhez képest ez valami csúcs pedig még be sincs járatva :D Nem is tudom hogy eddig hogy bírtam azzal, pedig nem vagyok egy vájtfülű. Szóval 4500 Ft-ot simán megér ez a füles szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#110) fene_vad válasza whiteman0524 (#109) üzenetére


fene_vad
senior tag

nekem is 3 hét alatt jött meg gearbest-től (tegnap), leellenőriztem: valódi:)

Bejáratás kell neki az tuti, de nagyon jó a hangja.

Piston2-höz képest sokkal hangosabb, nyíltabb

(#111) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

3 hét volt rendelés napjától számítva, vagy németből jött, vagy tett ott egy kitérőt a címke szerint. (Gearbest)
Illetve nem gondoltam volna, hogy amit képet küldtek a csomagról, valóban az én csomagom, (gondoltam mindenki kap egy képet), de csomag számot le ellenőrizve igen is vették a fáradtságot... :C

(#112) whiteman0524 válasza gixxergabi (#111) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Igen, azon a képen én is meglepődtem :R

(#113) samu74 válasza fene_vad (#110) üzenetére


samu74
addikt

És ha egy jobb lejátszóprogramot is használsz(pl.: Poweramp) még meglepőbb a hangja.Nálam a Lenovo gyári zenelejátszó hangja a fasorba sincs a Poweramphoz...Persze ekvalizer meg effekt nélkül használom.

-----------

(#114) mcs válasza Rayfull (#106) üzenetére


mcs
veterán

Nekem határozottan megérte a váltás. Egyszerűen nyíltabb a hangzástere a Hybridnek és könnyebben is hajtható. :)

(#115) fene_vad válasza samu74 (#113) üzenetére


fene_vad
senior tag

ha hangzásminőség Androidon, akkor a Poweramp jó választás, de próbáld ki a Neutront is - csak el ne vessz a milliónyi beállításban.
aztután mondd meg, hogy viszamész-e Powerampra:)

(#116) basaja válasza fene_vad (#115) üzenetére


basaja
senior tag

+1 a Neutronra ;] 3 év PowerAmp után váltottam, hogy úgy mondjam a kanyarban sincs a Neutronhoz képest... :K

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#117) samu74 válasza fene_vad (#115) üzenetére


samu74
addikt

Na akkor megfülelem. :)
Mondjuk arra tudtok mondani valamit,hogy a hangerőt miért nem lehet állítani?Mert a számot tudom léptetni oda-vissza,de akárhogy próbálgatom a hangerőt nem...

-----------

(#118) Rayfull válasza mcs (#114) üzenetére


Rayfull
tag

Akkor 101%,hogy veszek :D

Még 1 legeslegutolsó kérdés, és nem zaklatlak többet :)

A kábele vastagabb, mint ami a Sony-n van? (Szerintem a sony-n inkább cérnaszál van, mint kábel :D)

Köszi a segítséget :D

[ Szerkesztve ]

(#119) mcs válasza Rayfull (#118) üzenetére


mcs
veterán

Vastagabb. :)
Olyan a kábele, hogy a jacktől a 3/4éig szövettel körbevont, majd onnantól kezdve a sugárzókig hagyományos gumiszigetelésű.

(#120) Rayfull válasza mcs (#119) üzenetére


Rayfull
tag

Akkor szuper, köszi :D

(#121) basaja válasza samu74 (#117) üzenetére


basaja
senior tag

Ha jól tévedek, akkor az ellenállás miatt van ez.. Minden gyártó másfélét használ, ezért van a sok kompatibilitási probléma... Itthon a Samsung dolgaival simán mennek a Pistonok, a Huawei, a Motorola és a Lenovo cuccokkal csak a léptetés müxik..

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#122) csabili74


csabili74
aktív tag

Egyedi vélemény: Nem tudom, ki mit halott, de nekem és szerintem jobb, mint a Piston 3.

1. külső zajok, sokkal jobban véd, ha a kábelt pszkálom, nem hallom bele. A hangzás jobb, mint az elődnek, dinamikában megveri szerintem, és teltségben is.

Piston 3 marad a melóhelyes fülesem géphez. másik megy az utcára, jóbarátnak:)

TüccTücc zenével nem próbáltam, inkább rock, metal, akusztikus.

Pink Floyd: Hey you - zenei orgazmus pl.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#123) samu74 válasza basaja (#121) üzenetére


samu74
addikt

Akkor ezek szerint a bekötéssel van valami. Köszi!

-----------

(#124) dethroner válasza fene_vad (#110) üzenetére


dethroner
veterán

Hol lehet a füles eredetiségét lecsekkolni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#125) fene_vad válasza dethroner (#124) üzenetére


fene_vad
senior tag

van a kábelen egy qr kód, a jackdugónál, olvasd be mobillal, elvisz egy oldalra

(#126) mcs válasza fene_vad (#125) üzenetére


mcs
veterán

Ha egy m.mi.com kezdetű oldalra visz, ahol vigyorgós, integetős nyomingerek vannak, akkor igazi a baba? :D

(#127) dethroner válasza fene_vad (#125) üzenetére


dethroner
veterán

És ha a kis vörös csillagos komcsi vidáman integet, akkor eredeti? :Y

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#128) mcs válasza dethroner (#127) üzenetére


mcs
veterán

Hehe, ha ezt nem írod, fel se tűnik nekem. :)

(#129) mcs válasza dethroner (#127) üzenetére


mcs
veterán

(#130) Drenadar válasza mcs (#129) üzenetére


Drenadar
veterán

ez nem éppen a hybrid verzió összehasonlítása a fake-el...

(#131) Rayfull


Rayfull
tag

Nos, megrendeltem banggood-ról, remélem hamar megjön, meglátjuk megéri-e az árát :)

(#132) mcs válasza Drenadar (#130) üzenetére


mcs
veterán

Alapjába véve nem, de a hozzászólás végén ott van a kép és felirat, amit a qr kód olvasásakor látni kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#133) basaja válasza Rayfull (#131) üzenetére


basaja
senior tag

Én már resendet kértem, mert eltűnt a ködben... De a Banggood korrekt és megbízható bolt.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#134) Rayfull válasza basaja (#133) üzenetére


Rayfull
tag

Nyomkövetősen (tracking number-el) vetted?

[ Szerkesztve ]

(#135) basaja válasza Rayfull (#134) üzenetére


basaja
senior tag

Sajnos a vásárlás után vettem észre, hogy elfelejtettem rácsapni a TN-re... Persze meg is szívtam, ahogy azt kell... :O

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#136) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nézegetem ezt a fülest, de még nem vergődtem zöldágra, mert a Piston 3-on is agyalok. Szerintetek leginkább elektronikus zenére melyik a jobb?

Találtam Hybrid-et a banggood-on, létezik, hogy 3148 Ft-ért eredeti lenne?

(#137) dethroner válasza Hauptmann (#136) üzenetére


dethroner
veterán

Én mindkettőből rendeltem, pár napja jöttek meg. Villany zenét nem hallgatok, de a fülesek közötti különbségeket figyelembe véve azt mondanám, a hybrid lesz a te barátod :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#138) Hauptmann válasza dethroner (#137) üzenetére


Hauptmann
addikt

A linklet banggood oldalon már csak 3115 Ft... Szerintetek bemerjek rizikózni, eredeti ennyiért?

(#139) Tomi_Sci válasza Hauptmann (#138) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Eredeti.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#140) basaja


basaja
senior tag

Végre megjött az enyém is...brutális a basszus,de valahogy kissé fátyolosan szól...na majd a bejáratás után meglátom...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#141) Rayfull


Rayfull
tag

Nos, nekem is megérkezett sikeresen 23nap után Banggood-ról.

Első benyomások:
Bizony van benne basszus, az előző sony ex110-be is hasonlóan sok volt, itt egy picit tisztább és "morgósabb". Középső és a magas tartomány is elég szép, viszont itt még még be kell járódnia. (Mondjuk a sony karcolós magasa után szoknom kell az egészet rendesen :) Ami a legjobban tetszik, hogy iszonyatosan részletes, a zenékben olyanokat is hallok, amiket eddig még nem. Ha rendesen bejáratódik, majd kiderül, hogy megérte-e az árát :)

(#142) Jank


Jank
tag

Most próbálgatom a hybridet. 18 nap a megrendeléstől, követéssel 6 ezer fizetőeszköz.
Roger Waters, Leonar Cohen, King Crimson ,Vaya Con Dios, már átvitte a lécet. Teljesen megfelel. Jobb hangzást kaptam mint amire a hozzászólások alapján vártam.
Szépen berendezi a szinpadot " bejönnek a zenészek" :) Mély tartományt kiemelt, de nem keni el, részletező marad. Most flac formátumú zenéket hallgattam, holnap kipróbálom analóg hanglemezzel, meg egypár sacd-vel. Úgyis be kell járatni. :D

(#143) fene_vad válasza Jank (#142) üzenetére


fene_vad
senior tag

mindenképpen oszd meg a tapasztalataid kérlek!:)

(#144) doongoo válasza Jank (#142) üzenetére


doongoo
addikt

Na végre valaki, aki bevállaltan ZENE hallgatására használja és nem tucctucctucc-ra :C

(#145) Jank válasza fene_vad (#143) üzenetére


Jank
tag

Honnan is kezdjem? :U Leginkább azzal, hogy ez a füles már elég jó ahhoz, hogy válogatós legyen.Szereti a jó minőségű forrást ,ha azt megkapja megjutalmazza a hallgatót. Ma analóg , és magas minőségű digitális anyagokat hallgattam. Ami legelőször feltűnt: A hanyag , divat után loholó hangmérnökök hibáit mint egy jó karikaturista azonnal kiemeli és az arcunkba... fülünkbe nyomja. :K Akusztikus hangszeres klasszikus zenéhez talán másik fülest ajánlanék, vagyis inkább fejhallgatót. Jazz hangszereit szépen visszaadja, az énekkel sincs baj. Talán a közép tartomány felső része az ami hiányos kicsit. Itt fakóbb kissé. Ami a legjobban áll neki azok a monumentális......... nem találtam jobb jelzőt.... zenék. pl: Pink Floyd, Yes, Alan Parson,. Nagyon dinamikus füles ez, kellemes hallgatni hosszabb távon is. Kényelmes, és nagyon jól leválasztja a környezetet. Megszerettem a mai napon , megérte az árát.

(#146) fene_vad válasza Jank (#145) üzenetére


fene_vad
senior tag

egyetértek, főleg a monumentalitással, Dead Can Dance SACDrip soha egyetlen fülesemen nem szólt ilyen hatásosan:)

(#147) Keem1


Keem1
addikt

Akinek ilyen fülese van: a ház anyaga fém, vagy annak tűnő műanyag? :) :R

[ Szerkesztve ]

(#148) basaja válasza Keem1 (#147) üzenetére


basaja
senior tag

Természetesen fém... ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#149) Praxtor


Praxtor
csendes újonc

Sziasztok!
Szerintetek ez a füles eredeti, mert ha igen, akkor már rendelném is. Egyébként rock stílusú zenével hogyan müködik együtt? (Nightwish, Guns'n'Roses, Road stílusú rockra gondolok)
[GearBest]
A válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#150) samu74 válasza Praxtor (#149) üzenetére


samu74
addikt

Eredeti.Én az Aliról vettem,az is az volt,piszok jól szól az árához képest.A rock is keményen szól.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.