Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Egyszer bementem az egyik helyi számtech-boltba, megkérdeztem, milyen végzettség kell ahhoz, hogy itt dolgozhassak. A láthatóan nem szakmabeli hölgy(műköröm, stb.) annyit mondott, hogy szerinte semmilyen.
Ja, errefelé például az LC Power meg az M-tech a jó táp, a többiről nem is hallottak.
Egyik bolt eladója egyszer felvilágosított, hogy a WD "AAJS" (Caviar SE) az ugye Black, mert a fehér címkén fekete a betű.
Volt már itt olyan, hogy az egyik asztalon gépet szereltek, a másikon virágcsokrot készítettek. Mikor rákérdeztem, hogy ezt így most hogy, akkor a falra akasztott iparengedélyre mutattak, amin szerepelt a virágkötő is, vagy 5 másik mellett.
Egy azóta már megszűnt boltban a hozzáértő kolléga azt javasolta a havernak - akinek levált a hűtőborda a vga-ról - hogy ragassza vissza pillanatragasztóval. VGA: off. Nem csoda, hogy már a bolt sincs a helyén.
A legszebb mégis az volt, amikor a kirakatban és a boltban egyaránt számítógép-alkatrészek és vállfára akasztott kínai ruhák egyvelege fogadott. (Itt akartak nekem eladni egy SB Live 24-et Audigy-ként.)

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.