Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) DummyBoy válasza pakriksz (#22) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ínhüvelygyulladással mást mondanál ...

Régi PC gémer vagyok, de többször fájt a kezem az egér + bill miatt mint a kontroller miatt.

De a legtöbb gondom a derekammal volt és a füles nyomta a fülemet xD szóval ez a dolog igen szubjektív.

A kontroller "pontatlansága" persze csak FPS alatt játszik, egy autós vagy repülős játékban, vagy egy sportjátékban mindjárt megfordul a kocka, ott bizony a bill és az egér mehet a kukába ...

Sokan PC-n is kontrollerrel játszanak, ez a kontroller-útálat csak egy egyszerű kifogás, semmi más. Én sem tudtam elképzelni, hogy valaha FPS-t fogok vele játszani, és mégis ... szenvedtem ugyan vele, mert hát hosszú évek rutinját nem egyszerű leküzdeni, de ha megszokja az ember, akkor gyorsan rájön, hogy bizony sok esetben jobb a kontroller.

Ez sokminden más témában is előjön, ilyen a W8 start menütől kezdve a csempék, meg még egy csomó minden ... Az emberek nem szeretik a változásokat.

@izzadás: Nekem azt anyagfüggő, de pl: a mostani egeremen és kontrollereimen is olyan borítás van, hogy nem igen izzad meg a kezem ... mondjuk nem is játszom 8-10 órákat mint régen :)

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.