Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#232) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én véleményem erről az egészről az, hogy a sok feature amit bemutattak az tényleg nagyon jó. Csak nagy százalékban nem szokott működni nálunk. De amerikába iszonyat jó lehet együtt élni velük. És igen sok az NFL, arról annyit, hogy én képes voltam tavaly is fizetni NFL.com on a GamePass-ért. Hamarabb tudnak elcsábítani egy ilyen szolgáltatással mint egy sz@r cod epizóddal. A gép külsőre tetszik, jól mutathat egy nappaliban. És ott a Forza5! A negyedik rész a kedvenc autós játékom. Erről azt hiszem nem kell többet írnom.
De!
Én ki merem azt jelenteni, hogy a két konzol szinte semmiben sem különbözik. Most már tényleg csak az exkluzív tartalmak(játékok), és a márkahűség fog dönteni vásárláskor az emberek körében. És rengeteget fog számítani egy jó marketing kampány.
Ha majd választanom kell akkor nekem az lesz a döntő, hogy az NFL közvetítéses szolgáltatás elérhető lesz e kis hazánkban. Ha nem akkor most először én lehet a sony gépe mellett teszem le a voksom. Mert sose volt még sony gépem, és van nekik pár elég kecsegtető exkluzív címük amikhez eddig nem volt szerencsém. És persze az árak még amik számítani fognak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.