Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) akela91


akela91
addikt

Sony részvények alakulása :DDD

[ Szerkesztve ]

(#302) Dr.F.E.R.I. válasza akela91 (#301) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A bal felső sarokban azért átjavíthatták volna a Sony-t Microsoft-ra, ha már ennyit babráltak vele (legalább is úgy több értelmet nyerne).

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#303) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#302) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem érted a lényegét :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#304) Set-Comment™ válasza Cyberpunk (#294) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Legalabb nem kell kulon megvenni:) Egy dobozzal kevesebb.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#305) djgeg válasza Dr.F.E.R.I. (#302) üzenetére


djgeg
őstag

Sony részvény eladások, az MS Xbox One bemutató során. :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#306) Cyberpunk válasza whitezo88 (#299) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Költözz le vidékre, van ahol nincs. Gondolom költözzön olyan helyre ha játszani akar, mert a konzolgyártó nethez köti?.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#307) Set-Comment™ válasza Cyberpunk (#306) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ez nem eppen a konzolgyarto hibaja:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#308) Cyberpunk válasza Set-Comment™ (#307) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem, de gondolni kéne erre is a gyártónak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#309) whitezo88 válasza Cyberpunk (#306) üzenetére


whitezo88
nagyúr

van ahol meg áram sincs, na bumm. ettől nem fog tönkremenni a MS.

(#310) Cyberpunk válasza whitezo88 (#309) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van, ettől nem megy tönkre, csak ez egy ki..szás. És ne haragudjatok, de ezzel érvelni ez mellett butaság.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#311) Dr.F.E.R.I. válasza djgeg (#305) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ennek az emelkedésnek nem volt semmi köze az xbox-hoz, azért gondoltam átmaszkírozni. Poénnak egyébként tényleg nem rossz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#312) Set-Comment™ válasza Cyberpunk (#310) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Vegulis egy online szolgaltatasokkal operalo rendszert szidni mert kell neki a net, tok jogos:D

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#313) Cyberpunk válasza Set-Comment™ (#312) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van aki játszani akar rajta, játékokkal, nem Skype-olni. Ez miért lenne nagy igény?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#314) whitezo88 válasza Cyberpunk (#313) üzenetére


whitezo88
nagyúr

végülis, sokan használnak iphone 5-öt, meg sgs3-at mobilnet nélkül... lehet, csak "picit" veszít használati értékéből.

de aki akar netet az szerez, 2013 van, ha van pénz 100-120 ezres konzolra legyen netre is, ha más nem valami mobilnetre.

(#315) djgeg válasza whitezo88 (#314) üzenetére


djgeg
őstag

Vagy ne akarjon majd online tartalmú játékokkal játszani. Játék kiadók úgy se lépik meg az elején főleg nem az "állandó" netet. Szegény box meg majd nem frissít. Egyébként, reális az, hogy 2013 ban olyan ember aki "kidob" 130-150 e egy konzolra meg majd xxxx Ft ket Játékokra, hogy olyan házba veszi ahol nincs net?
Szerintem nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#316) bLaCkDoGoNe válasza whitezo88 (#314) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Net mindenképpen kell, honnan töltené le a kedves kuncsaft a játékokat? ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#317) whitezo88 válasza bLaCkDoGoNe (#316) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a másik, akkor máris többnél tartunk! :) de egy ideig úgyse lesz szerintem flash hozzá, Slimnél is sokat késett ha jól emlékszem, pedig csak ráncfelvarrás volt.

(#318) Cyberpunk válasza djgeg (#315) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ugyan miért ne lenne reális? Mert játszani csak netel lehet? Vannak offline játékok is, sőt single player rész is van sok játékban még ma is. 130k egy konzolra meg még mindig nem sok. Vannak olyan települések, ahol nem lehet új netet kötni, mert a hálózat már nem bírja. Egyik utcában még van a másikban már nincs. Most akkor ha te játszani akarsz, akkor költözz? Mert hogy a szolgáltató nem fejleszt, mert nem éri meg neki. Gondolkodjunk már reálisan.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#319) djgeg válasza Cyberpunk (#318) üzenetére


djgeg
őstag

Már ne haragudj... De le van szarva MS ,meg általam is az a réteg... 2-5% Max a vásárló közösségből. Olyan helyre gyártott eszköznél mint Amerika. Ahol a legritkábban lakott államban (Alaska) Az átlag internet hozzáférés 70% és a sebessége 2-3 mega. Addig ne várd, hogy a kis isten mögötti Szomáliai falusi internet nélküli kisembert is egyáltalán számításba veszik.

Nem kell neki net... De maga a világ és a Játékgyártók haladnak ebbe az irányba. Azok meg végkép leszarják azt a 2-5% kot, ha millió $ nyernek az által, hogy nem kalózkodhatják a terméküket.

2013-ban nem reális, hogy net nélküli házba 100-150-200e Ft játékeszközöket beruházol. Azért a pár % kért meg nem éri meg nem megcsinálni a "net függőséget". Amit btw nem csináltak meg... De pár éven belül úgy is az lesz...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#320) Cyberpunk válasza djgeg (#319) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És ha te ide tartoznál ugyan ezt mondanád? Nyilván nem. Próbáld másik helyzetbe képzelni magad.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#321) Set-Comment™ válasza Cyberpunk (#320) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Az empatia gyilkos, ne gyakorold.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#322) djgeg válasza Cyberpunk (#320) üzenetére


djgeg
őstag

Figyi... Ha oda tartoznék, biztos nem tetszene... De nem elkezdeném felgyújtani az MS-t meg az Xbox szállítmányokat mert én olyna helyen élek 2013 ban ahol nincs net. Vagy fikázva kommentelgetni forumokon.
Azok mellet, hogy akiknek készült az adott termék azoknak 99% ban van internetük... Én meg az 1% -kba tartozva majd kimegyek tüntetni? Ez van, ezt kell szeretni.

Ezeknél a megjelent termékeknél 80% ka nem ide készült. Sírok, hogy nincs LTE? Hogy drága a mobil csomag? Hogy a Szolgáltatók még mindig lehúzzák az EU ban a usereket Róóóming néven? Sírok, hogy Amerikában Van google féle fiber net már? (igaz pöcsnyi helyen). Vagy sírok, hogy csomó jó megoldás és termék csak Amerikára készült? Sírok, hogy Nem volt iTunes, vagy még mindig nincs Google Play store itthon?
Nem
Mert nem ide nem Magyarországnak készült termékekről beszélünk. Ha annyira nem tetszene akkor költöznék Amerikába ( de akkor már inkább Kanada xD)
Ennyi

Nap mint nap találkozunk itt Európa pics@nyi szegletén ilyenekkel... Álljak neki sírni?

ui.: :O

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#323) Cyberpunk válasza djgeg (#322) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én sem gyújtom fel, és nekem is van internetem itthon.:) Viszont tökéletesen érthető szerintem miért támadom ezt a hozzáállást. Mert elszigetel, és kiközösít olyan oknál fogva amiről te nem tehetsz.

Az iTunes-t nem kell idekeverni nem erről van szó, ha nem játékról.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#324) djgeg válasza Cyberpunk (#323) üzenetére


djgeg
őstag

Sajnálom azt aki ilyen téren majd kiszorul ezekből a "körökből"...
iTunes meg... lehet nem a legjobb példa... De!
Mennyi olyan termékkel és szolgáltatással találkozol amit használni akarnál mert rohadt jó... de mivel itt élsz ezért nem teheted meg.
Ha kihoznának egy űberjó telefont, amit szeretnék és "állandó" csak LTE-n működine, Úgy, hogy a célpiacon 99% ban mindenki azt használja csak, akkor lehet hogy szentségelnék egyet... De nem azért mert köcsög gyártó akinek a magyar piac 0.5%(se) nem gondolt rám. Hanem azért mert a nyomi országom nyomi lehúzós szolgáltatói nem képesek LTE re rágyúrni.

Tudom hülye példa... Mindezek mellet annak a 2% nyi embernek nem sírni kell, hanem ha nagyon zavarja őket akkor változtatni. Ez van. Sajnos vagy nem Sajnos.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#325) Cyberpunk válasza djgeg (#324) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mind egy hagyjuk, nem ér össze az álláspontunk az látszik.:)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#326) djgeg válasza Cyberpunk (#325) üzenetére


djgeg
őstag

Az álláspontunk addig "összeér", hogy ez szar, és jobb lenne ha nem így lenne. Csak ezek után szerintem nincs értelme kb még beszélni se róla, el kell fogadni aztán kész. Mivel túlságosan is a kisebbségről van szó... Aminek szegről végről máshonnan te is én is részei vagyunk. Ez van Változtatni úgy se tudunk rajta azzal a pár %-nyi emberrel. :U

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#327) RBJ


RBJ
addikt

Kezdek paranoid lenni. Kell a live, kell az érzékelő ami ki tudja mit lát, így ennyi erővel minden háztartás nyomon követhető. :((

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#328) akela91 válasza RBJ (#327) üzenetére


akela91
addikt

Letakarod mikor nem játszol egy pólóval. Ezek az összeesküvéselméletek kiakasztanak :D

(#329) pzstm válasza RBJ (#327) üzenetére


pzstm
titán

Persze. Én időnként írok is nekik, ha egy hölgyet sikerült felcsabitanom és elfelejtem a rejtett kamerát bekapcsolni, hogy töltsék fel Skydriveomra azt az éjszakát, ugyis van már Kinectem. Erre tökéletesen megfelel és szerencsére nekik mindig megvan a backup is. Engem megnyugtat.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#330) pzstm


pzstm
titán

The hardcore gaming audience has given us some great feedback, and we watch that feedback carefully. I think they’ll be happy after E3.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#331) Glenda válasza pzstm (#330) üzenetére


Glenda
addikt

Mert hogy máshogy is lehetne a játék funkciót megítélni játékok nélkül. Bár sok jövőbelátónak itt is sikerül...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#332) pzstm válasza Glenda (#331) üzenetére


pzstm
titán

épp ezért írtam, mert van aki már megítéli/megítélte a játékos képességeket is...ami számomra röhejes.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#333) Glenda válasza pzstm (#332) üzenetére


Glenda
addikt

És van vagy 20 új topic, csak itt PH-n, mindegyikben okosabbnál okosabb dolgokat lehet tanulni. ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#334) djculture


djculture
félisten

Szerintem ez a net dolog finomodni fog rengeteg xbox360-at eladtak fejlődő államokban pl india, vietnam, stb ahol a legtöbb ember csak álmodhat az internetről. Saját bevételüket faragják ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#335) djgeg válasza djculture (#334) üzenetére


djgeg
őstag

De őszintén mennyivel? Az a "Rengeteg" az össz eladáshoz képest szinte semmi. ( Az olyan helyekre eladott, ahol)"nincs" internet.
Egyébként elmondom neked, India sűrűn lakott nagyvárosaiban gyorsabb az internet mint Magyarországon. Tapasztalat :D A Sok kihelyezett Callcenter meg xxxx cégek miatt.
Igaz a az országos átlag bőven a globál átlag alatt van... De 1 milliárd emberre egy éppen felnövekvő gazdasági helyzetben lévő országban. (Amúgy évente 15-20% kall nő!) Azok mellet, hogy az Indiaiak 80% kisebb nagyobb gondja van mint Xboxot venni.
Vietnám? Ezt is komolyan mondtad?
"highest in South East Asia and the third highest in Asia." Mind ezt 2011-ben

Az meg, hogy szegény nem tud magának internetet venni de egy Xbox-ot majd 150 ért ... nagyon megsajnáltam hirtelen.
Mindezek mellet 2013 ban szerintetek az össz eladás hány % ka kerülne internet nélküli házba? 2-5%?

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#336) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel jó pár hozzászólás óta nem a STREAM híréről megy a beszélgetés, úgy kérnélek titeket hogy a gépről a további beszélgetést a topikjában, vagy a Gamepod-os hírnél folytassátok. Köszönöm.

Xbox ONE topik
Xbox ONE bejelentés

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#337) djgeg


djgeg
őstag

ui.: Amerika Japán Kína stb országokban az átlag internet használat/népesség 78-90% Környékén van !
EU ban sincs rossz helyzet. Fejlet országokban 70-85%!
Magyarország 50% környéke.

Nem mi meg india vagyunk a fő piac. Amíg a olyan országok a célpontok ahol a lakosság 75-90% ka internetet használ addig ne csodálkozunk, hogy ilyen irányba mehetnek egyáltalán.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.