Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Fura, hogy mindkét konzol kurva ronda :P:P:P
ÉLJEN A VHS korszak :)
Éreztem, hogy még visszatér :P

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#202) RBJ


RBJ
addikt

[link]
kis info.
na addig mentek a blueray el szembe anno, hogy ebben is ez lesz. :DDD
jó hogy nem találták még ki a 4 rétegű dvd .

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#203) Glenda


Glenda
addikt

USA szerintem már most zsebben nekik, Japánban a Schoolgirl Spanking kaliberű játékok miatt a PS borítékolható, az EMEA a kérdéses, bár a MS úgy látom az exkluzívokkal akar tarolni, ami akár be is jöhet nekik.

Ami engem jobban zavart (szakmai ártalom), hogy az indie fejlesztői lehetőségekről nem volt szó. Majd a Builden.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#204) kenny123 válasza trufa12 (#195) üzenetére


kenny123
addikt

Jha igen, "interaktív" pályák:DDD
Mar a black ops 1 is vitt ilyesmit a multiba, hat meg a második része. Lol.

yo

(#205) whitezo88 válasza callmeakos (#193) üzenetére


whitezo88
nagyúr

NFL-t kihagytad :DDD

(#206) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

elég szar event volt de még mindíg jobb mint az előző (x360) reveal volt :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#207) Glenda válasza UnSkilleD (#206) üzenetére


Glenda
addikt

Az The Killers koncert volt :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#208) UnSkilleD válasza Glenda (#207) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

komolyan mondom abban annyi kínos jelenet volt mintha valami válogatás videó lett volna :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#209) Cyberpunk válasza keIdor (#182) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ne is említsd, máig rémálmok gyötörnek. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#210) callmeakos válasza whitezo88 (#205) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hát na. igazi húzócím :DDD :DDD

All→M8

(#211) buzus


buzus
aktív tag

Mostantól távirányító nélkül váltogathatok majd 120 hulladék SD TV csatorna között, éljen. Felhívhatom majd a Bélát skypon miközben meccset nézek, hogy elmondjam neki milyen jól szórakozom. Instant váltogathatok majd az játék-net-film-zene sorrend között, amíg meg nem unom és ott nem hagyom az egészet. Továbbá az achievement rendszer ezentúl komplikáltabban is megmutatja mennyire ügyes gombnyomogató vagyok. Forradalmi. :R

(#212) trufa12


trufa12
addikt

Hát az ez ennyit tud, akkor ps4 lesz már ha külsőleg nem az is videomagnó lesz...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#213) trufa12 válasza buzus (#211) üzenetére


trufa12
addikt

Így van :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#214) Gergosz2


Gergosz2
veterán

vége? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#215) #41635072 válasza Gergosz2 (#214) üzenetére


#41635072
törölt tag

Mindennek. ;]

(#216) callmeakos válasza Gergosz2 (#214) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

AZ XBOXnak igen ;]

All→M8

(#217) Gergosz2 válasza #41635072 (#215) üzenetére


Gergosz2
veterán

p***ába 1 órát késtem :D

majd holnap elolvasom az össszefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#218) Def26 válasza buzus (#211) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#219) Cyberpunk válasza Gergosz2 (#217) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem vesztettél sokat.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#220) Bilux válasza k4rL^ (#200) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor nehéz lesz a kezdet.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#221) Kakaduku válasza Gergosz2 (#217) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ahogy átfutottam a fórum hozzászólásokat, nem sok mindenről maradtam le. Jobban tettem, hogy elmentem egy kört futni a Szigeten :D
Lesz valami összefoglaló, esetleg felvétel az eseményről? Csak azért hogy belelessek és megnézzem én is azt a csodás vhs lejátszót... :DDD

(#222) GALARDO válasza Bilux (#151) üzenetére


GALARDO
addikt

Jézusom...ez még rondább. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#223) daneeeeee válasza Def26 (#218) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Nagyon amcsis lett az egész!
Kíváncsi vagyok, hogy a funkciók közül mennyit lehet majd itthon is használni. Csak mert látszik, hogy ezeknek a többségét nem az Amerikán kívüli világnak tervezték (NFL meg ilyenek).

(#224) Glenda válasza Kakaduku (#221) üzenetére


Glenda
addikt

Ők legalább mutattak valamit ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#225) james001


james001
veterán

Hát tényleg nem volt egy nagy durranás,én igazából csak a Forza meg a Gears miatt néztem,de ugye előbbiből csak egy teaser volt (ami azért szép volt) utóbbiból meg semmi. Meg oké hogy E3-ra is kell hagyni valamit de azért mutathattak volna a nagy 15 exkluzívból legalább még 2-őt... Ehhez képest a PS4-nél mennyi játékot bemutattak? Meg ott csak egy kicsit dumáltak a szociális dolgokról,itt meg fél órát elpofáztak... Ja és a PS4 kontrollere ezerszer szebb,de ugye ez már csak személyes észrevétel,mindig is jobban tetszett a PS joystick-ja.

U.I. A chat-en woodbear és tDr1v3r dumája nagy volt,felnevettem egy-kettőn :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#226) vhunor


vhunor
őstag

Xbox, watch Private Gold!

(#227) whitezo88 válasza callmeakos (#210) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amiban az, bár itthon is egyre többen szeretik. én egyszerűen nem értem mi jó benne, mikor a bruttó vagy 2,5 órás meccsben van 17 perc nettó játékidő.

(#228) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Erre tessenek fáradni. Aki szerint a Sony fog itt EU-ban tarolni, az meg ide jöjjön ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#229) #41635072 válasza Kakaduku (#221) üzenetére


#41635072
törölt tag

Összefoglalom én neked:
Először sportolók és atléták nyomattak egy kis fizetett marketing bullshitet, amitől megfájdult a fejem.
Majd láthattunk néhány trailert, viszont én egyikben sem láttam újdonságot, de szerintük ez mind csodás,úttörő,és nagyon új.

(#230) akela91


akela91
addikt

Új kontroller tetszetős lett kinézetre, a gép maga no comment... Csempés felület várható volt, nem gyere be. Skype, TV-s dolgok: useless. COD hidegen hagy, a kutyán kívül semmi említésre méltó a gammel kapcsolatban. Hangvezérlés szép meg gyors volt itt, de a való életben nem egy előre felvett/hátulról távirányítóval kapcsolgató emberke fog mögöttünk állni. Egyedül Forza/Halo/NFL amiért ezt választanám, de nem fogom, mert kell a Gran Turismo. :) Eddig PS4 a nyerő...

[ Szerkesztve ]

(#231) Bilux


Bilux
veterán

Most már one HTC One X HTC One illetve Xbox One Magyarországon meg Nemzeti Xbox lesz.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#232) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én véleményem erről az egészről az, hogy a sok feature amit bemutattak az tényleg nagyon jó. Csak nagy százalékban nem szokott működni nálunk. De amerikába iszonyat jó lehet együtt élni velük. És igen sok az NFL, arról annyit, hogy én képes voltam tavaly is fizetni NFL.com on a GamePass-ért. Hamarabb tudnak elcsábítani egy ilyen szolgáltatással mint egy sz@r cod epizóddal. A gép külsőre tetszik, jól mutathat egy nappaliban. És ott a Forza5! A negyedik rész a kedvenc autós játékom. Erről azt hiszem nem kell többet írnom.
De!
Én ki merem azt jelenteni, hogy a két konzol szinte semmiben sem különbözik. Most már tényleg csak az exkluzív tartalmak(játékok), és a márkahűség fog dönteni vásárláskor az emberek körében. És rengeteget fog számítani egy jó marketing kampány.
Ha majd választanom kell akkor nekem az lesz a döntő, hogy az NFL közvetítéses szolgáltatás elérhető lesz e kis hazánkban. Ha nem akkor most először én lehet a sony gépe mellett teszem le a voksom. Mert sose volt még sony gépem, és van nekik pár elég kecsegtető exkluzív címük amikhez eddig nem volt szerencsém. És persze az árak még amik számítani fognak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233) Glenda válasza whitezo88 (#227) üzenetére


Glenda
addikt

De legalább nem színészkedés van, mint az európai fociban...én abban nem értem mi a jó, hogy CR7 haja egyik félidőben így áll, másikban úgy.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#234) .LnB válasza whitezo88 (#227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert a világ legjobb sportja. Így már érted? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235) Set-Comment™ válasza Glenda (#233) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

A labdarúgás a viktoriánus rizsporos parókás díszbuzik újjászületésének színhelye. Ha értelmes csapatsportot akarsz nezni akkor jégkorong vagy nfl (az a sakk élő emberes változata)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#236) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Olyannyira fáradt voltam, hogy elaludtam a kanapén :)

Volt valami konkrét infó a GPU teljesítményéről?

J.

(#237) bLaCkDoGoNe válasza .LnB (#234) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

+1

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#238) anulu


anulu
félisten

örülök, h a GT6 jön PS3-ra, mert next-genből nekem BOX lesz. ezzel az NFL cuccossal engem megvettek kilóra :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#239) akela91 válasza anulu (#238) üzenetére


akela91
addikt

No igen, az a fránya NFL. Tuti exkluzív lesz Boxra? :S

(#240) pushalias válasza djculture (#199) üzenetére


pushalias
addikt

"a kutyának is derékszögben állt a szőre"

Te mit néztél? :D

Honor 9 / HP 8470P

(#241) goodboy007


goodboy007
senior tag

IllumiRoom-ról egy kanyi szó sem esett, lesz itt még újdonság az E3-on. Pl. kizártnak tartom, hogy azok után, hogy a PS4-en simán meg lehet osztani minden szirszart, videót lehet felvenni, az X1-ben ne lenne ilyen feature.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#242) .LnB válasza Set-Comment™ (#235) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

bazdki ez annyira szép volt kiposztoltam a facebookomra :DD (természetesen megjelölve a szerzőt)
Hatalmas High5! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243) negyven2 válasza joysefke (#236) üzenetére


negyven2
veterán

Hivatalosan meg nincs. De annyi kiderult, hogy a X-one 5 milliard tranzisztort tartalmaz. A PS4 elvileg csak 3,4-et de az GDDR5-os ez meg DDR3-as.
Valamint hivatalosan is megerositettek, hogy nem kell hozza allando netkapcsolat se.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#244) Glenda válasza Set-Comment™ (#235) üzenetére


Glenda
addikt

Pontosan. Jéghoki és Indycar. De az előbbi nem európai szabályok szerint...
Emlékszem pár éve az amerikai-kanadai döntőre, amikor egy kis érintésért már bünti járt :U

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#245) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tudjátok mi a vicc? Hogy a Microsoft eddig nagyívben tett az E3ra. Kivitték a Kinectet népszerűsíteni, oszt' ennyi. Most meg, mindent oda tartalékolnak. Kérdezem: Miért?? :U

All→M8

(#246) Set-Comment™ válasza callmeakos (#245) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ez E3 csúnyán hanyatlott az elmúlt években, nyilván vissza kellene hozni a régi renoméját.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#247) #67544576


#67544576
törölt tag

Az hogy a Spielberg Tv sorozatot csinál a HALO-ból, mi köze van az XBOX ONE-hoz?
Csak azon lehet majd nézni? Nem értem....

(#248) joysefke válasza negyven2 (#243) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ezt még hallottam.
A különbséget magyarázhatja a 32 MB beágyazott memória is nem?

J.

(#249) tDr1v3r válasza callmeakos (#245) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez a Kinect-es dolog is csak néhány éve van... régen több HC tartalom volt, csak a másik vásárlókör megérintése végett inkább a not-so-harcore dolgokat nyomatták.

Amúgy azért viszik ki a többit az E3-ra mert marketing-szempontból jobb ha ott nyomatják. Ez a rendezvény csak egy kis ízelítő (meg bérelhető reklámtábla az EA-ATVI számára) volt.

(#247) Csopvez: Az... totál exxklúzív lesz Xboxra. (No nem a konzolra, hanem magára az Xbox Marketplace-re szerintem...)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#250) Glenda válasza #67544576 (#247) üzenetére


Glenda
addikt

Igen.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.